• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Aktualizace 2023

Pawn

Člen týmu
Úspěch vypadá že se klasicky zpětně nenačte lidem kteří sadu dosbírali dříve než aktualizace dorazila.
Kdo na úspěch má mít nárok a nedostal-> napište si ticket a někdo vám ho určitě přiřadí ručně. Díky.
 
Ahoj, z bety je info, že při práci (což je samozřejmě kromě boostnutých speedů nereálná kravina... :no:), na přidání do truhel ještě nedošlo - takže bohužel nikde.

Na betě se ty svítivky dají získat skrze soutěže na fóru, jako například teď "Dáma v nesnázích" u nás. Nicméně tam také psali, že pro normální světy se bude uvažovat o spíše truhlách. :)
 
Prosím o odeslání dalšího reportu, že je tam chyba. budu to opakovat po každé aktualizaci, při které to nebude opraveno a prosím o ohlašování při každém reportu, dokud to neopraví. Jinak nevím jak je přinutit tuto chybu upravit.

Děkuji

(pokud Vás to bude štvát, tak se mě zbavíte pouze banem)

po (před) další aktualizaci prosím o odeslání chyby na trhu.

Děkuji Edai :)
 

Oximus

Člen týmu
Ahoj @IGHAS, konkrétně tuto aktualizaci 2.197 jsem překládal já. Při překladu úspěchů jsem vycházel z již přeložených úspěchů ve hře, poněvadž by nové znění úspěchů (i přesto, že by se jednalo o stejný druh) mohlo vyvolat komplikace a řadu nedorozumění. Překlad sice není dodržen doslovně, nicméně si nemyslím, že by v tomto případě slovo ,,úroveň", nemohlo nahradit slovo ,,stupeň".
 
Ak chce človek sadu Lincolna!

Toto je choré:

Zúčastni se 3 750 bitev o pevnost.

Noví hráči nemajú šancu a ani my starí. Ja mám napr. za sebou 325 bojov o pevnosť na CZ1 a si predstavte, že nový hráč teraz začne, boj by absolvoval každý deň v roku, tak ten úspech splní za vyše 10 rokov. Fakt, že super a motivujúce. O dobrodružstvách ani radšej nejdem písať. Výstavba je tiež dosť out. Hráči začnú zakladať nové mestá, budú stavať pokým dosiahnú 500 úrovní a následne po splnení úspechu budeme mať na mape mestá duchov. Stojí ten Lincoln za získanie??? Myslím si, že nie, veď aj tie schopnosti a bonusy čo dáva, sú o ničom :-( Možno pre zberateľov.

Toto je len môj pohľad a názor.
 

Oximus

Člen týmu
Ahoj @beliuss, děkujeme za zpětnou reakci k aktualizaci. Dovol mi, prosím, na to alespoň z nějaké části zareagovat.

Začnu od konce. Nemyslím si, že kvůli Lincolnu někdo primárně ty úspěchy plní, podle mě ten hnací motor jsou ,,body úspěšnosti" a nebo pocit splnění co nejvíce úspěchů.

Co se týče těch takzvaných "nesplnitelných" úspěchů, tak chápu, že na jednu stranu to může působit demotivačně, no na druhou stranu se na to zkusme podívat z druhé strany. Drtivou většinu úspěchů už hráči dostanou při samotné aktualizaci, ale je potřeba mít i takové úspěchy, které nedostanou všichni hned - jinak by přidávání nových úspěchů (pro dlouholeté) hráče nemělo smysl. Musí být ve hře něco, za čím jdeš. Musí být ve hře nějaký cíl, který chceš pokořit. Pokud toto ve hře není, tak je to také extrémně (alespoň za mě) demotivující. Čili je potřeba chápat obě strany a přistupovat k tomu také tak.
 
Drtivou většinu úspěchů už hráči dostanou při samotné aktualizaci, ale je potřeba mít i takové úspěchy, které nedostanou všichni hned - jinak by přidávání nových úspěchů (pro dlouholeté) hráče nemělo smysl. Musí být ve hře něco, za čím jdeš. Musí být ve hře nějaký cíl, který chceš pokořit. Pokud toto ve hře není, tak je to také extrémně (alespoň za mě) demotivující.
presne tak, preto @Oximus sa uz 2 roky kazdy den loguje na west a zada 4x hotel aby mohol splnit Uspech Mumie a ziskat Energeticku truhlu a strasne ho to bavi a motivuje hrat tuto hru.

1682330036165.png
a potom ked to splni tak si da este dalsi rok v cudzom hoteli aby sa z neho stal Marťan the westu

1682330765833.png


za mna su tieto uspechy a dalsie pridane blbosti len ako dalsi dokaz ze cely feedback je uplne zbytocny a nic z toho co pozaduju hraci sa sa nezmeni a nedostane do hry
 
Naposledy upraveno:
@---- : tyhle úspěchy jsou pro lidi, co hrajou +- 10 let a pak je dostanou možná i hned, např. ja mám: Čas strávený v hotelu1162d 21h 45m 57s a rozhodně jsem radši když dělají tohle (což určitě nějakou část hráčů baví), než když dva roky předělávali schopnosti na kalhotech.
 

Oximus

Člen týmu
Ahoj @edai, myslím, že už Ti někdo z týmu psal, že konkrétně Tvůj poznatek, byl již dávno zahrnut do reportu. Proces od podání reportu, po samotnou úpravu ve hře, není tak rychlý, jak by si člověk přál. Měj prosím strpení, jakékoliv další zbytečné "spamování" tady toho nemá absolutně význam. Není to o tom, že bychom Tě ignorovali (to v žádném případě), ale je to o tom, že my (ze strany týmu), nemůžeme pro danou věc udělat více.
 

AngeCZ

Člen týmu
@---- : tyhle úspěchy jsou pro lidi, co hrajou +- 10 let a pak je dostanou možná i hned, např. ja mám: Čas strávený v hotelu1162d 21h 45m 57s a rozhodně jsem radši když dělají tohle (což určitě nějakou část hráčů baví), než když dva roky předělávali schopnosti na kalhotech.
dobre ale v dnesnej dobe plnej posilovaku energie a zdravia povedz mi ako chces splnit tieto ulohy pre bezneho hraca?
 
Oximus, AngeCZ

Děkuji za reporty, po skoro 3 letech opravdu nevím, jak jinak mám docílit opravy chyby. Chápu, že s tím nic víc než poslat report nesvedete, ale když ho budete posílat pokaždé, tak třeba někoho trkne, že je tam chyba a někdo jí chcce opravit.

Děkuji za pochopení a děkuji za reporty.

A omlouvám se za spamy..
Edai
 
Nahoru