• V úterý 11.8. proběhne aktualizace na verzi 2.131. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte na každoroční události Den nezávislosti! Jste připraveni na oslavy? 4. červenec je již za dveřmi. Opět nastal čas na oslavu svobody na The West se spoustou jídla, nápojů a ohňostrojů! Od 2.července (11:00) až do 23.července (23:59) budeme s vámi oslavovat Den nezávislosti!Více informací najdete na herním fóru

Aktualizace hry - diskuze

Miko,ta sada milovníka,nebylo by možné říct jaké má staty a co přidává celek?Nebo někdo kdo ji třeba má?

Tak nic,já si neuvědomil že to je ten starý set,sorry.:)
 
Naposledy upraveno:
Není u těch "valentýnských truhel" překlep o jednu nulu více u každé? :-D Protože aby truhla se setem který je prakticky již nepoužitelný (věřím že sběratelé jsou ale..) Stála pomalu víc jak stála nedávno fotbalová brašna je docela směšné :-D
 
mám dotaz na úkolovou řadu "Spálit duchy minulosti!"

v jednom z posledních úkolů (konkrétně Rychle, probuď se!) je potřeba sehnat 10x item "kámen". nevíte kde se dá sehnat?? (není kámen jako kamení ;) )

jediné co jsem našel je http://tw-calc.net/item/100000

pro ty, co nechtějí klikat, je to dražitelná puška, neprodejný v obchodě, nejde koupit u obchodníka. jediná známá možnost jak získat Kámen je ze sušenky štěstí, co každý dostal jeden kus při plnění úkolové řady Podnikatelský nápad.

děkuji za odpověď
 
Moc nechápu proč má každý item ze sady sv. Patrika jiný min. lvl. Nebylo by od věci jí dát od jedné určité úrovně. Moc lidí od lvl 120 jí stejně asi nebude používat
 
Kámen je zabugovanej. Bohužel na betě je to známe už tak 2 týdny a i přesto to prošlo opět na live servery protože INNO hru má už prostě někde.
 
Co úkol - to bug.
Dělat takhle firemní zadání jsem bez místa do týdne. Ale tady nic tady klídek a tabáček. No nedivím se, však oni nám soudruzi Němci vždy dokáží ukázat, že to co jde udělat jednoduše umí udělat co nejsložitěji.
Doporučení pro programátory a managery z inna, vhodné by jim to bylo poslat. Ať si vezmou projímadlo, jdou na WC, strčí ruce do porcelánu a nechají na ně vyjet tu hnědou kejdu.
 
Slouží, ale to, že nějaká chybka uteče do ostrých verzí s prostě občas stane, to mi až tak zásadně nevadí. Nicméně to, že pustí dvě úkolové řady, kde obě jsou zabugované tak, že nejdou dokončit a nejsou to schopní opravit ASAP - to beru jako virtuální bobek od INNA na mou hlavu. A na rovinu si myslím, že tenhle stav zasloužil i vlastní oznámení při vstupu do hry, ale chápu je třeba inzerovat nákup nuget a podobné věci - a tohle padá i na český tým, i když chápu jeho poměrně schizofrenní pozici.
 
Lidi, jestli ta aktualizace proběhne tak, že se celá dosavadní úkolovka zruší a budeme to muset začít dělat znovu od začátku, tak budu velmi rozladěn. Já jen aby si pak někdo nestěžoval, že jsem vás nevaroval předem.
 
Opáčko zeleného piva nebude ? Po aktualizaci se nic nenabízí.

Restartoval jsem to dvakrát. Mám tam jen Řemeslo 2.0
 
Naposledy upraveno: