• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Aktualizace hry - diskuze

Mikosansobi

Člen týmu
Nebylo by možné, aktualizace/akce oznamovat trochu dříve jak v den začátku/pár hodin před? Zítra má být dle všeho 2.115ka, slováci na forum ji mají od pátka, ostatní lokace je následovaly, jen u nás stále nic..alespoň ne tedy veřejně. nejsem moc fanoušek toho stále otevírat sk forum, jsem rád že tu tak jede skvělej wasteland, kde se kafrá 24/7 ale aktualizace hry a její akce mi stále přijdou jako poměrně důležité.

Určitě se budu snažit aktualizace oznámit s dostatečným předstihem. Někdy mám aktualizace/oznámení dřív já a někdy jiná jazyková mutace. Bohužel tento týden jsem toho měla opravdu hodně. Blíží se vánoční svátky a všechny hry se snaží dokončit věci do konce roku. Já už mám přípravu na leden a je potřeba některé věci uzavřít tento týden.
(Mimochodem, deadline pro jednotlivé tasky mám až do dne aktualizace/oznámení a někdy se stane, že task obdržím na poslední chvíli.)
Omlouvám se za případné komplikace.
 

DeletedUser18984

Guest
Ten pocit ked pred tyzdnom spravis ako moderator fofra uz vianocny vypredaj 2019 ale presunuli ti ho do abeho vlakna a o tyzden tu postnu to iste.... + ja som prelozil aj bonusy z Nickovej sady :'(
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru