• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Aktualizace hry - diskuze

Z jakého důvodu je u každé tomboly čekací prodleva, než půjde s předměty obchodovat ? Nijak jsem to do současnosti nepochopil.
 

Deleted User - 825207

Guest
Z jakého důvodu je u každé tomboly čekací prodleva, než půjde s předměty obchodovat ? Nijak jsem to do současnosti nepochopil.
Můj názor proč to tak je:
Máš dost hráčů co v hře utrácí nuggety a to se týká i tombol a pak máš hráče co nuggety utrácí co nejmíň.No a teď si vem, třeba tato tombola co teď běží, jsou tam sady pro duelanty, hráč co utrácí nuggety prostě točí za nuggety a pokud chce složit sadu a nemá tolik štěstí tak opakovaně musí utrácet aby složil sadu pokud nechce čekat do konce tomboly+2-3 týdny (PROTOŽE NA TRHU NIC NENÍ).Kdyby to šlo hned dražit tak jednoduše z trhu hned může koupit chybějící kousky a nemusí tolik utrácet nugget v tombole.Takže INNO díky tomu má více peněz od hráčů co utrácí nuggety.
Hráč co hraje bez nugget tak má dvě možnosti, buď nějaké utratit a nebo čekat do konce tomboly+2-3 týdny než se nějaké věci z tomboly objeví na trhu takže takovémuto hráči to INNO hezký znepříjemní protože pokud chce nějakou sadu z tomboly co právě běží tak je nucen (pokud nemá štěstí při točení zdarma) utratit nějaký ten nugget a nebo hold čekat než to půjde dražit takže INNO si tím zvýší šanci na to že se během tombol utratí více nugget jak se strany hráčů co utrácí nuggety tak se strany těch co se snaží hrát bez nugget protože někdy je těžké složit sadu z točení zdarma a když chceš sadu hned a hold máš smůlu tak je lákavé utratit nějaký ten nugget.
Třeba se pletu a je i další důvod, ale podle mě, tady to určitě hraje roli protože se jedna o potencionální zisk pro INNO.
 

Deleted User - 825207

Guest
Prečo nejdu tie dvoran sety vylepšovať?
Z beta forum:
X81PIaSi4c.png
eylav5oLNz.png
Takže třeba v budoucnu se to změní a vylepšit půjdou.Ale kdo ví no, třeba ne. :)
 

DeletedUser18984

Guest
cucat money, automaticke ukladanie kreditiek VSETCI a podporovat mrtvu hru
 

Pawn

Člen týmu
Kouzelnej nuggetovej pytel je fajn, s tou momentální slevou 40%, free nugget estate. :v
 

DeletedUser18984

Guest
Poznámka:aukce jsou limitovány.
Na každém světě najdete dva unikátní itemy. Tyto položky se mohou na světech lišit.


som slepy alebo tie "unikatne veci" nevidim?
 

Pawn

Člen týmu
Poznámka:aukce jsou limitovány.
Na každém světě najdete dva unikátní itemy. Tyto položky se mohou na světech lišit.


som slepy alebo tie "unikatne veci" nevidim?
Ve hře už jsou na trhu.. na každém světě se liší, někdo má klobouk, někdo šálu, někdo baletní sukénku a nevím co ještě. (chtěl jsem klobouk pro trik se špičatým kloboukem :-D) stačí itemy zkusit seřadit dle času a měly by tam být vidět.
 

Přílohy

  • d.jpg
    d.jpg
    19,9 KB · Zobrazení: 22

Deleted User - 825207

Guest

Pawn

Člen týmu
Nebylo by možné, aktualizace/akce oznamovat trochu dříve jak v den začátku/pár hodin před? Zítra má být dle všeho 2.115ka, slováci na forum ji mají od pátka, ostatní lokace je následovaly, jen u nás stále nic..alespoň ne tedy veřejně. nejsem moc fanoušek toho stále otevírat sk forum, jsem rád že tu tak jede skvělej wasteland, kde se kafrá 24/7 ale aktualizace hry a její akce mi stále přijdou jako poměrně důležité.
 

DeletedUser11928

Guest
Nebylo by možné, aktualizace/akce oznamovat trochu dříve jak v den začátku/pár hodin před? Zítra má být dle všeho 2.115ka, slováci na forum ji mají od pátka, ostatní lokace je následovaly, jen u nás stále nic..alespoň ne tedy veřejně. nejsem moc fanoušek toho stále otevírat sk forum, jsem rád že tu tak jede skvělej wasteland, kde se kafrá 24/7 ale aktualizace hry a její akce mi stále přijdou jako poměrně důležité.
No cement...... Drz pusu a krok, to je asi jedina moznost zde ;-)
 
Nahoru