1. V úterý 6. 11. proběhne aktualizace na verzi 2.89. Více informací najdete na herním fóru
  Zamítnutí oznámení

Aktualizace Aktualizace hry na verzi 2.87

Téma v sekci 'Oznámení' založené uživatelem Mikosansobi, 6. říj 2018.

 1. Mikosansobi

  Mikosansobi

  Registrace:
  23. čvc 2013
  Příspěvků:
  2.032
  Obdržená poděkování:
  18
  [​IMG]

  Nově připravovaná aktualizace 2.87 je naplánována na úterý 9. října. Upozorňujeme, že může dojít ke změně data i obsahu aktualizace.

  [​IMG]

  Příběh o Lucille Mulhall

  V říjnu oslavíme 133. výročí královny rodea, kovbojky Lucille Mulhall. Při této příležitosti jsme si připravili úkolovou řadu. Po dokončení úkolu získáte nejdůležitější věc každého kovboje a kovbojky - laso, úspěch "Lucille, Královna rodea!" a titul "Královna/Král západní prérie".

  Tento úkol je k dispozici pouze od 16. října až do 12. listopadu.  [​IMG]
  Smazání účtu - provedli jsme pár změn v systému mazání účtů

  • Neaktivní účty budou smazány po 3 letech nečinnosti (jak ve hře, tak i na fóru). To znamená, že aktivita na fóru stačí k tomu, aby byl účet brán jako aktivní.
  • Každý účet bude předem a v dostatečném předstihu oznámen o nadcházejícím smazání. Na fóru a prostřednictvím e-mailové zprávy, která bude odeslána na adresu připojenou k hernímu účtu.
  • Aby se zajistilo, že všechny údaje spojené s účtem budou odstraněny, vymazání účtu ve hře bude také mít za následek smazání odpovídajícího účtu na fóru.
  • Pokud jste již dávno vytvořili účet na fóru, je možné, že se váš herní název a název na fóru liší - v takovém případě kontaktujte herní podporu, abyste zajistili, že jména budou stejná a náš systém uvidí spojení mezi oběma účty.


  Doufáme, že se vám provedené změny budou líbit.

  Diskutovat můžete: ZDE

  Přejeme hezkou hru.
  The West tým
   
  Naposledy upraveno: 9. říj 2018