• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Alianční maškaráda

  • Zakladatel vlákna DeletedUser9371
  • Vytvořeno

Líbí se vám soutěž ?


  • Celkový počet hlasujících
    41
  • Anketa uzavřena .
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser9371

Guest
Alianční maškaráda

Už jsem kdysi něco podobného na sedmičce dělal, tak mě doplňte i trhejte.

Pravidla Alianční maškarády

1. Tuto soutěž může vyhlásit jen Rada Starších (RS) po dohodě s moderátory hry. Soutěž je platná jen 48 hodin (2 dny).

1.1. Rada starších (RS) (zkušení hráči ve hře, ne věkem).

1.2. Podmínkou složení RS jsou hráči o maximálním počtu 5 hráčů (aby nedošlo k nerozhodnému hlasování).
Tito hráči musí být ale z různých aliancí a to z přátelských i krutě nepřátelských a nesnášejících se mezi sebou ( vysvětlení je dole, proč ). Například na světě sedm : zastoupení hráčů v RS z aliancí Fénix SP SM a Havrani [spoil][YOUTUBE]Y0asjvLRK6A[/YOUTUBE][/spoil]

2. RS po vzájemné poradě (Všichni musí být jednotní) určí libovolné město na mapě příslušného světa.

2.1. Každý člen RS okamžitě rozešle aliančními telegramy že je odstartováno a nastaví topic na chattu aliance (za předpokladu že to nebude věčně padat, což INNO řeší od půlky listopadu. Mé stálé stížnosti jsem už vzdal).

Cíl Alianční maškarády

1. Po nastavení topicu na aliančním chatu a rozeslání informace o startu aliančním telegramem Všem hráčům aliance, hráči okamžitě a střelhbitě vyrazí "koňmo, pěšmo, na lyžích či povozu" do stanoveného města. Tam okamžitě vletí do kostela a začnou se modlit. Je naprosto jedno co bude dělat hráč okolo, ale podmínkou této soutěže je se co nejvíce v tomto městě a jeho kostele odmodlit na počet hodin modlení.

Vyhodnocení Alianční maškarády

1. Celou tuto soutěž vyhodnotí společně RS (porotci - hráči na daném světě).

1.1. RS dá informaci svým hráčům, že platí pouze nesmazaná oznámení o modlení a to odeslaná telegramem určenému hráči - porotci - členovi RS. Vždy to musí být hráč jiné aliance pro objektivitu (spravedlnost) vyhodnocení soutěže.
Popřípadě by bylo jednodušší (nechám tady k pokecu) udělat screen úspěchů modlení před startem a pak po ukončení soutěže. Nebude to taková porce oznámení po 15 minutách.

1.2. Člen RS (poroty) sám vyhodnotí počet došlých a platných screenů, udělá pro kontrolu kopii došlých screenů a společně s ostatními členy RS (poroty) vyhodnotí výsledky a vítěze soutěže ve dvou kategoriích.

1. Hodnotí se kolektiv hráčů jednoho města, který kolektivně odmodlil nejvíce hodin (otlačená kolena při modlení nehradí INNO, ale zdravotní pojišťovna).

2. Hodnotí se aliance, která odmodlila součtem nejvíce hodin.

1.3 Pak tyto výsledky předá moderátorovi (supportérovi).

Odměna pro vítěze Alianční maškarády

1. kategorie hráči města i 2. kategorie Aliance (Všichni hráči vítězného města i vítězné aliance obdrží odměnu - zúčastnění se v soutěži a doložením screenu jako důkaz)

1. místo 200 nuggetů
2. místo 100 nuggetů
3. místo Truhla

Aktiva (klady) Alianční maškarády

1. Komunikace mezi hráči aliancí (odstranění osobní nenávisti ve hře). Je to hra přátelé a ne boj na život a smrt.
2. Při hodnocení RS odstranění práce moderátorům
3. Zpestření hry a možnost získání odměny v krátkém čase
4. Aliance zjistí jak jsou na tom s komunikací a načapají pasivní hráče. Ti co se jen vezou s davem. Prostě jen tak, pro zábavu
5. Komunikace s moderátory a možnost podílet se na tvorbě hry - odměn - soutěže pro hráče jako takové
6. Možnost tuto hru rozvíjet i o jiné cíle soutěže a i jiné termíny plnění.
7. Splní si úspěchy modlení. Hráčům se do modlení stejně moc nechce co sleduji
8. Zapojí to více malých hráčů (věkem) pod vidinou nuggetů, které si nemohou koupit tak často, nebo vůbec jako My, dospělí

Pasiva (zápory) Alianční maškarády

1. Hráči při modlení budou duelováni a je jen na nich jak to unesou nervově ( mám bohatou praxi že někdo těžce ). No hold dostane vidlemi, skončí ve vlastním městě. Vezme znovu osla, vozík a podobně a maže zpátky do daného města na kolektivní modlitbu a bude mít na ni pak 48 hodin klidu.
2. Hráči nedorazí do bitev
3. Poctivost a férovost RS (poroty)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Tak tohle se mi naprosto líbí. Oživí to vlastně všechny.. přes zůčastněné pánbíčkáře, až po zákeřné duelanty. :-D
 

DeletedUser

Guest
Jsem zapřísahalý ateista na kolena mne nikdo nedostane ani ve hře.
 

DeletedUser9371

Guest
Jsem zapřísahalý ateista na kolena mne nikdo nedostane ani ve hře.

No to já taky. Je to tady i v příspěvcích ve vlákně kostel. Jsem ateista a materialista. Na Westu Biskup (ty druhé biskupy z drůbeže mám taky rád). Je to i něco jako recese, trhneme rekord v modlení. Tolik ateistů pohromadě v kostelích asi nikdo jen tak neuvidí. Když se zadaří kolektivní modlitba.
Ty jsi dobrý duelant i když na druhé straně barikády, tak mě nech pak v klidu modlit a když budeš potřebovat loupit USD, stav se v Krhounkově v kostele, farář je tam denně "v lihu" a "číhni" tam kolik je v kasičce. Já to na Tebe supportu neřeknu :):)
 

DeletedUser

Guest
sry jsem neznaboh a kacíř:klubun: po tolika letech co jsem dřel na kolenou už klečet nechci ............. že by něco z toho káplo ?????:D
 

DeletedUser

Guest
Ten Tvůj druhý nápad je Krosno docela zajímavý - alespoň pro charakter dělníků, kteří v současné situaci na S7 tak nějak nemají moc využití. Takže by záleželo hlavně na odměně, bude-li pro případné zájemce dostatečně atraktivní.
Ale tohle, s tím modlením, to naprosto odmítám!
Kdo se chce modlit, ať se chodí modlit v reálu a neopruzuje s tím ostatní ve hře!!
Bude-li se ta soutěž týkat třeba sbírání borůvek (nebo čehokoliv jiného), budu v zájmu města sbírat borůvky do roztrhání těla. Ale účastnit se nějakého náboženského vymývání mozků rozhodně nebudu!!!
 

DeletedUser12110

Guest
Ten Tvůj druhý nápad je Krosno docela zajímavý - alespoň pro charakter dělníků, kteří v současné situaci na S7 tak nějak nemají moc využití. Takže by záleželo hlavně na odměně, bude-li pro případné zájemce dostatečně atraktivní.
Ale tohle, s tím modlením, to naprosto odmítám!
Kdo se chce modlit, ať se chodí modlit v reálu a neopruzuje s tím ostatní ve hře!!
Bude-li se ta soutěž týkat třeba sbírání borůvek (nebo čehokoliv jiného), budu v zájmu města sbírat borůvky do roztrhání těla. Ale účastnit se nějakého náboženského vymývání mozků rozhodně nebudu!!!
Nabozenstvi provazelo lidstvo od sameho zacatku a v prostredi "Divokeho zapadu" tomu bylo nejinak. Ve hre je ovsem podavano formou cinnosti, ktera se zadava stejne jako prace, tudiz o zadne vymyvani mozku nejde :)
Boruvky by neslo zpetne kontrolovat. Oznameni o modlitbe obsahuje i jmeno mesta, kde byla zadana.
 

DeletedUser9371

Guest
Škoda, že není moc velký zájem o modlení :)

No tak aspoň před spaním, před vypnutím hry lol

[spoil]
Krosna%201000%20hodin%20v%20kostele.jpg
[/spoil]
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru