• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Alianční obrana

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser307

Guest
Chtělo by to na hlavní obrazovce nějakou ikonku, že probíhá útok na alianční pevnost s odpočítávajícím časem 24h (stejně tak, že aliance někam útočí). Myslím, že by se zvedla účast. Neklikám každý den na bitvy jestli někde probíhají, takhle bych to měl hned na očích.
 
naprostý nesmysl, stačí tři kliknutí myší, čas asi tak 2 vteřiny ..... účast na bitvách to nezvedne, jen bude na hlavní obrazovce další zbytečná věc, tahle hra má závažnější nedostatky než dydyho lenost :D
 
naprostý nesmysl, stačí tři kliknutí myší, čas asi tak 2 vteřiny ..... účast na bitvách to nezvedne, jen bude na hlavní obrazovce další zbytečná věc, tahle hra má závažnější nedostatky než dydyho lenost :D
Rozhodně to vizuálně bude více provokovat,než číslice dole,to není o lenosti,ale ignoranci na bitvy a bude-li mi tam někde blikat dejme tomu vykřičník,nebo bouchající kulová bomba tak mne to tak bude prudit,že radši půjdu na bitvu :D Tedy za předpokladu,že by tato výstraha zmizela ve chvíli vstupu na bitvu ;)
Dále tam nesmí být,to by zase vedlo k odejití ze hry :D
 

Deleted User - 825207

Guest
Poprosím ale v tom případě to samé pro dobrodružství, taky je malá účast a když tam bude blikat na hlavní obrazovce ikonka s dobrodružstvím tak se třeba více lidí bude hlásit do hry a zvedne se účast.
(ano jsou tady tací pro které by ani ikonka na celé obrazovce neměla účinek ale na někoho by to třeba zabralo!)
 

DeletedUser307

Guest
Poprosím ale v tom případě to samé pro dobrodružství, taky je malá účast a když tam bude blikat na hlavní obrazovce ikonka s dobrodružstvím tak se třeba více lidí bude hlásit do hry a zvedne se účast.
(ano jsou tady tací pro které by ani ikonka na celé obrazovce neměla účinek ale na někoho by to třeba zabralo!)
Na to pozor, mohlo by to tam přitáhnout strategy typu Huckleberry Fin...
 
Na to pozor, mohlo by to tam přitáhnout strategy typu Huckleberry Fin...
mě dobro neláká, leda vidina toho, že bych byl s tebou v týmu a mohl ti zkazit tvou jedinou radost co v tvém smutném životě zůstala :D :D


Rozhodně to vizuálně bude více provokovat,než číslice dole,to není o lenosti,ale ignoranci na bitvy a bude-li mi tam někde blikat dejme tomu vykřičník,nebo bouchající kulová bomba tak mne to tak bude prudit,že radši půjdu na bitvu :D Tedy za předpokladu,že by tato výstraha zmizela ve chvíli vstupu na bitvu ;)
Dále tam nesmí být,to by zase vedlo k odejití ze hry :D
tak jako tak to ničemu nepomůže, kdo na bitvy nechodí toho nepřinutí ani blikající blikátko :D
 
Poprosím ale v tom případě to samé pro dobrodružství, taky je malá účast a když tam bude blikat na hlavní obrazovce ikonka s dobrodružstvím tak se třeba více lidí bude hlásit do hry a zvedne se účast.
(ano jsou tady tací pro které by ani ikonka na celé obrazovce neměla účinek ale na někoho by to třeba zabralo!)

Jako úhlavní nepřítel dobrodružství hlásím, že mě to nenaláká, ale nebude mi vadit, když to tam bude blikat: pokud to někomu pomůže, tak v pohodě.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru