• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Aliance

  • Zakladatel vlákna DeletedUser15952
  • Vytvořeno

Líbí se vám tento návrh?


  • Celkový počet hlasujících
    14
  • Anketa uzavřena .

DeletedUser15952

Guest
Koukám, že nikoho nic nenapadá,tak začnu já:

Já bych do žebříčku přidal možnost Aliance.

Jak by to mělo vypadat:

Pořadí-Jméno aliance-Body-Města-Pevnosti malé-Pevnosti střední-Pevnosti velké-Členové
1.-------The West------9999---10---------3---------------2--------------1-------------100

(Je to pouze příklad.)
Ty pomlčky tam jsou proto,aby se nesmrskla ta čísla k sobě.


Pro Začínající hráči by měli přehled,jak to na určitém světě je-která/é aliance vládne/ou. A všem se nechce chodit na TW-DB a hledat to,takže by to měli při ruce.

Proti Dá se to najít i na TW-DB,ale to ovšem začátečníci nevědí si myslím.


Sice nevěřím,že se to ujme,ale rád si zasoutěžím :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser15952

Guest
Celkový součet bodů měst. (Omlouvám se že píši tak opožděně,ale nebyl jsem tu)
 
Naposledy upraveno moderátorem:
je potřeba aby jsi svuj navrh upravil podle pravidel sekce Navrhy a Napady přesněji dle Návrhy vkládejte propracované, textově i graficky, popište, proč se domníváte, že váš návrh by mohl být hře prospěšný, dále jaké dle vás může mít pro a proti. ti co už dostali anketu to splnili . nejde o buzeraci z me strany,ale pokud to nebude přehledne, tak se tím vyvojaři ani zabývat nebudou.. Tak tedy jakmile to upravíš...dostaneš anketu,není problem . :klubun:
 

DeletedUser7239

Guest
Tak tady ten návrh podle informací už na 2.04 bude. Aspoň něco prošlo. lol
 

DeletedUser15952

Guest
:D To ani nevím,ale jsem rád-alespoň mě,když nikomu jinému,to pomůže.
 

DeletedUser7239

Guest
No není to jisté, že zrovna na 2.04 to bude, ale je to v plánu pro rok 2013. Na betě verzi to ještě není. :( Nějaké změny ve statistikách však mají nastat, tak nevím... :unknow:
 
Nahoru