• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Alkohol

DeletedUser

Guest
Jako člověk, co nepije alkohol, se ptám těch, co si občas přihnou (nebo i častěji).

Proč pijete? Co z toho máte? Je vám to k něčemu?

Já vždycky slyším buď: Chutná mi to. / Mám žízeň. / Mám problémy. / ...

Nechápu, jak si někdo může dobrovolně otupovat mozek...


To stejné je u kouření...


PS: Pivo po obědě chápu...
 
To je jednoduché; tak jak to říkala Brodská Křížovi v básnících. Po alkoholu se člověk špatně kontroluje, a to je právě ten důvod proč lidé pijí. Nadruhou stranu někdy to nefunguje, já se třeba chovám celkem racionálně, asi raději začnu s čímsi jiným.
 

DeletedUser

Guest
A k cemu je to dobry, se spatne kontrolovat? Treba si to jenom myslis, jak se chovas, treba se chovas uplne jinak;)
 
pokud platí tvoje PS,tak nevím v čem je problém.
Dám si pivo k obědu,tím pádem si k tomu obědu dám pivo.Protože byl oběd na úrovni,dám si ještě jeden oběd,potom nějakej dezertík(myslivce),no a protože mě tam chutnalo a servírka je moc pěkná,zůstávám na večeři a dám si k ní pivo.
 

DeletedUser

Guest
Pivo k obedu plati v pripade, ze to je jako lek na traveni:)
 

DeletedUser

Guest
Díky alkoholu můžu zapomenout chvilku na své problémy.(Ve velkém množství.)
Bez nějaké dlouhé meditaci,či atmosferických her se navodím do správné atmosféry,abych mohl jít hrát divadlo.(Improvizační a samozřejmě alkoholu jen trochu.)
 
Tak alkohol si dávám abych měl sdílnou náladu...a je to většinou na nějakých "akcích" co pořádáme...a nepiju jenom já..většinou pijou aj ti pod 18..
Nic mi to nedává...je to prostě pro mně normální jako kdybych snědl řízek :D
A alkohol si dávám průměrně asi 3x do měsíce
 

DeletedUser

Guest
A je to tady, upřímně nesnáším ty lidi, kteří si myslí, že si alkoholem zabijete všechny mozkové bunky a budete idiot.
Piju hodně, piju rád.
Mj. Hodně mých přátel (i já) pije, a na vysokých školách problémy nejsou žádné.
 

DeletedUser13138

Guest
Audi mě začíná čím dál tím víc překvapovat,jsi v nějaké sektě?.Alkohol tu byl už odjakživa pilo se na slavnostech a na různých svátcích.
Pití alkoholu je buď na uvolnění,žal nebo utlumení bolesti

S pitím se to taky nemá přehánět to je fakt,ale také temata kde je většina lidí pod 18 a ty tu hodíš téma o alkoholu.Kdyby sem dal někdo téma o problematice menšin tak to smažou.
 

DeletedUser

Guest
Tak se do me navezte no:)
Nejsu v zadne sekte, nechapu proc bych mel byt...s problematikou mensin to nema vubec nic spolecnyho...

Gibte: to ze to delaji vsici je normalni nebo snad spravny? (to ze me nesnasis chapu...nesnasim sam sebe)

Kdyby to porusovalo naky pravidla....tak to moderator smaze...
 

DeletedUser13138

Guest
to že se zde mluví o alkoholu tak to mnohé mladé může pobízet o vyzkoušení.
 

DeletedUser

Guest
O tom se mluvi vsude na internetu, v televizi a radiu...ale klidne to smazte...je mi to jedno...
 

DeletedUser13514

Guest
To jsou otázky :D Co nám to přináší? Vyzkoušej sám a uvidíš, ne? :D
 

DeletedUser13514

Guest
Tak to zkus znova, dokud nebudeš mít výsledky :D Ber to, jako výzkum, tam taky výsledky nepřichází hned :D
 
Tak to zkus znova, dokud nebudeš mít výsledky :D Ber to, jako výzkum, tam taky výsledky nepřichází hned :D

Samozřejmě že nesmí pít sám, z toho by se vyklubal domácí alkoholismus. Jestli provádí výzkum jednotlivě, tak to není dobré. Doufám že Audimu už bylo osmnáct, jinač by nebylo dobré ho k tomuto navádět. Ono taky nedospělému jedinci nedokáže alkohol poskytnout tu pravou zábavu.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser

Guest
ani ja nemam taky pocit ze by som si musel vypit ... neviem mam 15 ale v mojom veku je to pre niekoho normalne .. a milujem tych co si daju ani ne stamprlik a uz si myslia ze su ozrany a podobne... a dnesne naivne teenky ani nehovorim .. clovek malokedy najde uz normalneho cloveka
 

Deleted User - 31870

Guest
Každý svým způsobem ulítává na něčem jiném - jeden si dá večer skleničku něčeho ostrého (protože mu to chutná) a jiný zblajzne pytlík brambůrků nebo čokoládu (taky mu to chutná). Škodlivý je obojí. Nejdůležitější je míra, kterou do sebe dáváte. Pokud si dá člověk skleničku vína nebo piva k jídlu, nevidím problém. Rovněž se dají zkousnout oslavy narozenin, kdy je slušnost si připít na zdraví.

Ovšem již se mi nezamlouvají akce, kdy jde člověk do klubu (hospody či někam jinam) pouze za tím účelem, aby se opil s kamarády. V tom zábavu neshledávám a jen to značí nevyspělost osoby, která se takto baví. Tyhle zábavy mne nikdy nelákaly.. :)
 
Nahoru