• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Alkohol

DeletedUser

Guest
U pití se nejlíp povídá, rovazuje jazyk, a pročistí hlavu, né že bych nějak často pil, piju fakt málo (mluvím o alkoholu -.-), ale občas to fakt neuškodí :) Chlast, slast
 

DeletedUser13002

Guest
Chtěla bych připomenout, že diky alkoholu vzniklo mnoho vzacnych kulturnich děl, bez kterych by lidstvo bylo velmi ochuzeno, skoro každy druhy basnik, maliř, muzikant, filozof a jine velke osobnosti pili alkohol....
 

DeletedUser

Guest
Jako člověk, co nepije alkohol, se ptám těch, co si občas přihnou (nebo i častěji).

Proč pijete? Co z toho máte? Je vám to k něčemu?

Já vždycky slyším buď: Chutná mi to. / Mám žízeň. / Mám problémy. / ...

Nechápu, jak si někdo může dobrovolně otupovat mozek...


To stejné je u kouření...


PS: Pivo po obědě chápu...

zdravím.z tvého příspěvku bych odhadnul že si se nikdy neopil a proto nevíš jaký je to pocit. tady platí pravidlo dokud to nezkusíš, nepoznáš :)
 

DeletedUser9371

Guest
Chtěla bych připomenout, že diky alkoholu vzniklo mnoho vzacnych kulturnich děl, bez kterych by lidstvo bylo velmi ochuzeno, skoro každy druhy basnik, maliř, muzikant, filozof a jine velke osobnosti pili alkohol....

No tak Ti nevím, v pití nejsem amatér a že jsem toho požil. Ale že by mě "políbila múza" ? To ne, ale s bídou jsem tak maximálně s donucení "maloval" obývák. lol
 
Nahoru