• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Americky futbal - NFL

  • Zakladatel vlákna Senor Zorro
  • Vytvořeno

DeletedUser

Guest
Sleduje niekto aktivne NFL? Pokial ANO, kto je Vas favorit zapasu roka - Super Bowl 2010? Podelte sa s nazormi.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
o tomhle sem tu zalozil diskuci.... ale nekdo mi ji smazal :( (sleduji)
ja mam stejne nejradsi san diego charges a arizonu cardinals (lonskeho finalistu) dobre teamy sou take st.louis rams a dallas cowboys....
typuji ze letosni finale budou new york giants a philadelphia eagles nebo san francisko 69....
jo a jaky je podle vas nej qaterback???
podle me kurt worner.... (arizona)
 

DeletedUser

Guest
Najlepsi quarterback je momentalne podla mna Tom Brady (predovsetkym skusenosti z tazkych zapasoch, kde dominuje su v playoff na nezaplatenie). Spominany Kurt Warner (btw prave je zraneny) je napriek veku stale vyborny a nechat sediet Leinarta o niecom svedci . No musim pripustit, ze napriek tomu ze vek hravo nahradza svojimi obrovskymi skusenostami a je prinosom pre mladeho Leinarta, jeho vrcholna vykonnost bola v rokoch 2000-2002. Ako pozeram si fanusik a favorizujes NFC, co ma trosku prekvapuje. Ja si myslim ze AFC ma zoznam kvalitnejsich tymov ( New England Patriots, Pittsburgh Steelers, Indianapolis Colts). Arizona Cardinals, vlanajsi finalista zhodou okolnosti nastupil proti mojmu najoblubenejsiemu tymu , tipujem ze sa ti pacia hlavne zasluhou skvelych wide receivers a ofenzivnemu stylu vzduchom, pojdu do playoff skor ako cierny kon nez favorit. Nemyslis si ze San Diego Chargers maju vacsie sancu na finale, predsa maju lepsi rushing a time control na lopte.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru