• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Analyser

DeletedUser2677

Guest
Zdravím,
nevím jestli se to tu už řešilo, ale nikde jsem to zde nenašel :)

Chtěl jsem si projet analyserem své statistiky a bohužel při načítání se mi to vždy zasekne na 0/570 a začne mi to vyhazovat chybu: Empty server response...

Je to to samé, jako když přetížím trh, takže se zřejmě jedná o ochranu proti přetížení serveru, ale přesto mi to nedá se zeptat, jak si mám tedy zjistit své statistiky prací a nálezů, když mi analyser takto laguje a tudíž nic nezjistím (zkoušel jsem to už asi 10x a pořád to samé)

Děkuji za odpověď a případné vyřešení problému.

S pozdravem
Phil21
 

DeletedUser5767

Guest
Neviem o tom, že by sa s tým už stretol i nejaký iný užívateľ. Ak ťa správne chápem, zdá sa, že sa analyzér sekne medzi načítavaním zoznamu oznámení a oznámení samotných. Problémom by nemusela nutne byť DoS ochrana, hoci čísla ako 57 strán oznámení som u seba zatiaľ ešte nevidel, takže možné to iste je. Ak použitie analyzéra nie je nevyhnutnosťou ešte pred update na verziu 2.0 (vraj sa rýchlo blíži), asi by sme najradšej počkali, čo ti povie analyzér pre novú verziu, keďže v DoS ochranných mechanizmoch pre 2.0 zrejme boli nejaké zmeny. Taktiež sa tam mohli vyriešiť nejaké možné chyby či už v ClothCalc, alebo na strane servera, hoci by Empty Server Response bola dosť atypickou reakciou...
 

DeletedUser2677

Guest
No já se s tím setkal právě poprvé a dost mě to překvapilo, jelikož na jiných světech se mi to ještě nestalo, takže to bude možná tím, že mám už moc archivovaných oznámení a ta ochrana zafungovala i na toto... Chtěl jsem se totiž podívat na statistiku, jelikož se účastním projektu a chtěl jsem zjistit kolik jsem tomu už věnoval času :)

Určitě počkám na další update, jen jsem chtěl upozornit, že se mi tato věc stala a nevěděl jsem, jestli je chyba na mé straně nebo na straně serveru :)
 
Nahoru