• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Anketa o názvu nového světa

Jak chcete aby se jmenoval nový svět?


  • Celkový počet hlasujících
    41

DeletedUser5341

Guest
Plně chápu lidi co chtějí začít hrát nový svět, aby si zahráli od začátku a mohli soupeřit s lidma od stejné startovní pozice. Ovšem přijde mi, že tak nějak nikoho nezajímá to co budeme dělat my co na těch starších světech máme vybudované postavy. Stálo nás to spoustu času a úsilí a mnohdy i reálných peněz a najednou přijde nový svět a ten váš stávající pomalu začne oddumírat. Lidi se přesunou na ten nový a na starším už skoro nic nefunguje. Na trhu nic nekoupíte, bitvy skomírají a celé to prostě upadá. Vy máte postavu co se pěkně rozvíjela a povedlo se vám třeba sesbírat řadu pěkných věcí nebo dokončit řemeslo a najednou je to vše k ničemu. Co pak má člověk dělat dál? Jít do nového světa s vědomím, že zase to samé přijde a skončí to úplně stejně? Proč bych to dělal? Co mě má hnát dopředu dělat něco co vlastně zase skončí. Jaká je zde motivace? Na Georgii a Hudsonu se mi postavičky celkem povedly jsem s nima spokojen. Mám pěkné sady sesbírány a dokončil jsem řemeslo a držím se v něm v Top. Ovšem najednou to tam začne umírat a není pro koho vyrábět a s kým obchodovat a ani pořádně pokecat a hra vlastně přestane postrádat smysl. Proč jsem to pak hrál? Dobře bavilo mě to takže to k něčemu bylo, ale proč to mám zažívat znova a znova dokola? Kde je nějaká motivace když člověk ví, že to zase dopadne stejně a na konci zbude jen určité zklamání, že dál už to nebude nic moc a ty postavy si můžu nacpat za klobouk?
 

DeletedUser7239

Guest
Můj názor je takový, že spíše se do hry málo investuje. Protože mi přijde snažší tvořit nové světy s minimálními aktualizacemi než nějaký svět vylepšovat s maximálními změnami. Vždyť už se zvedli ze 120 levelu na 150. Proč by potom měli vylepšovat na 200 a dál, když stačí vytvořit nový svět a začít odznova ? Takže je v tom spíše pohodlnost tvůrců hry. Já osobně jsem do hry moc neinvestoval a asi rok nehrál. Nový svět mně láká i s oživením těch starších. Ale pořád to není hra jakou bych si představoval a sám si ji ještě vytvořit neumím. A jistě... svět se točí podle těch, kteří mají peníze. Ale co ti, kteří peníze nemají ? Můžeme být rádi, že i tak si můžeme zahrát. Sice budeme pořád na tom chvostu, ale ti, kteří platí si zase zahrají o nejlepšího. A slučování nebo uzavírání rozehraných světů je opět v rukou tvůrců hry. Už se stalo, že některé hry zrušili, které jsem měl rozehrané, ale s tím se nedá nic dělat. To vytváření nových světů je dobré hlavně pro nováčky. Jenže jak už tu někdo napsal stačí si koupit nugety za několik tisíc a každý takovou možnost nemá. Rozhodně je to jeden ze způsobu jak utratit své peníze a přitom se skvěle pobavit. Spíše tedy patří velké DÍK těm, kteří tu hru platí a udržuje NAŽIVU :) (jsem zvědav jak dlouho ještě The West vydrží, doufám, že dlouho).
 

Deleted User - 825207

Guest
stačí si koupit nugety za několik tisíc a každý takovou možnost nemá
Jak se říká,i s malým nádobíčkem lze hrát velké divadlo ;)
Tak i tady si krásně zahraješ a zabavíš se bez investic tisíců korun..
Rozhodně je to jeden ze způsobu jak utratit své peníze a přitom se skvěle pobavit.
Přesně tak.
Spíše tedy patří velké DÍK těm, kteří tu hru platí a udržuje NAŽIVU
Že by první člověk co neodsuzuje hráče co do hry dávají reální peníze a dochází mu že by bez takových hráčů hra nebyla a hráči bez investic do hry by si nezahráli?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser18956

Guest
Je to možná pro některé rýpavá otázka, ale v kolik hodin se otvírají nové světy, resp. kdy bude otevřena Indiana? Je to o půl noci? :-)
 

Deleted User - 825207

Guest
Je to možná pro některé rýpavá otázka, ale v kolik hodin se otvírají nové světy, resp. kdy bude otevřena Indiana? Je to o půl noci? :)
Hudson byl myslím otevřen dopoledne,snad kolem 10 hodiny,pokud si dobře pamatuji,ale je možné že to bude odpoledne,kdo ví,přesný čas ti určitě nikdo nedá ale po půlnoci to na 99% nebude si myslím..;)
Já bych sázel na rozmezí mezi 9:00-16:00,to je podle mně tak nějak pracovní doba kdy osoba/by co budou svět spouštět budou v práci podle mně..
 
Nahoru