• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Soutěž Anketa - Zima na divokém západě

Kdo je váš favorit?


  • Celkový počet hlasujících
    41

Symphie

Člen týmu
Vážení hráči,
vytvořili jsme pro Vás veřejnou anketu v rámci soutěže - Zimní výzdoba.
Prosím hlasujte pro svého favorita. Každý hráč může hlasovat pouze jednou. Členové týmu zde nesmí hlasovat, ti budou hlasovat v rámci týmového hodnocení. Hlasy nelze po odhlasování změnit, vybírejte tedy moudře. Anketa poběží dva dny.


Hodně štěstí!
Váš tým The West
 
Apsolutně nerozporuji, že 90% lidí si s tím dalo více práce než já, a zaslouží si to více, protože to mají lepší. Ale když dáte nějaká pravidla měli by jste se jich držet, jako třeba obrázek musí obsahovat jméno (Nick). To jen pro příště :)

Farm
 
Naposledy upraveno:
A rád vám to napíšu i veřejně, ty vaše soutěže jsou jen výsměch, nedokážete udělat pořadnou soutěž, vše jen slibujete a pak si stejně upravujete Pravidla jak chcete, protože už se jich nechce ani nikdo účastnit, jak jsou z toho lidí zhnusení... A jsem rád že jsem hlasoval pro sebe a dobrovolně tak z této soutěže odstoupil, protože tohoto se já účastnit nehodlám...
 

Symphie

Člen týmu
Milý @Farmers , veškeré soutěže zde organizované na našem fóru podléhají všeobecným pravidlům soutěží, kde je i jasně uvedeno:
  • CZ tým si vyhrazuje právo na: úpravu pravidel, zrušení soutěže, změny odměny a to i bez předchozího upozornění.
A to se týká u soutěží pořádané na Yukonu. Netvrdím, že naše soutěže jsou geniální, na tohle opravdu stavěná prostě nejsem, ale aspoň jsem se nějakým způsobem snažila doklepnout něco, co už dávno mělo být hotové. A díky tomu jsem i vyhlásila nový nábor na moderátora, který bude s mou pomocí pořádat již zmíněné soutěže.

Bohužel se člověk nezavděčí každému, někomu vadí, že dáváme malé odměny, někomu očividně zase to, že rozdáme odměn víc i přes to všechno. Nikdo tě nenutí se soutěží účastnit, jen nechápu co to má společného s tvým "odstoupením", protože si stejně v rámci hlasování hráčů nevyhrál. Takže podle mého úplně zbytečné:-). Maximálně tak jen kvůli želvy.
 
@Symphie : máš pravdu, nikdy se nezavděčíte všem. Nicméně dá uspokojit více typů lidí: typicky tím, že soutěže budou nějakým způsobem pestré (krom elementárního faktu, že budou). To, že jste za poslední rok uspořádali vlastně pouze dva soutěžní světy (což spíš než soutěž je nový (speed) svět) a dvakrát jednu a tu samou jedinou soutěž Obarvi West (která je poměrně uživatelsky nepřívětivá) je tenhle stav vlastně jedno velké fiasko (navíc ještě větší o Vaše věčné problémy splnit aspoň nějaké termíny). A jedná se dlouhodobý stav, takže nějaké výmluvy, že teď se někdo hledá jsou takové dost trapné (zejména když se nikdo oficiálně nehledá).
Tak si do Nového roku vyčistěte stůl a jak se říká, znova s lépe, určitě máte na víc.
 
Ighas promluvil z duše většině hráčům tady, snad si z toho vezmete ponaučení. Tomuto dobíhajícímu roku a dosavadním problémům dejte sbohem a šáteček, a do nového roku by bylo fajn si dát nějaké předsevzetí , třeba aspoň dodržovat ty termíny. Díky.
 
@vonBiftek : Sorry za pozdní reakci - prázdninová morálka :-). U příspěvků je uvedeno datum jejich vytvoření, nicméně ten může být vytvořen i jako neveřejný, upravován a veřejně zveřejněn později (datum vzniku se ale nemění) - což samozřejmě je zcela pořádku, pokud příspěvek v novinách pořád "vyplave" nahoru. A zrovna příspěvky od Symphie na tohle docela trpí. Nevím, jest-li i tohle byl ten případ, popř. jsem to přehlédl kůli "logwallu", ale mám za to, že jsem si přesně tohle kontroloval a neviděl jsem, někdy později rychle u klávesnice napsal reakci, nicméně tohle byla z mé strany chyba, za kterou se omlouvám.
 
Nahoru