• Ve středu 7.4. proběhne aktualizace na verzi 2.122 Více informací najdete na herním fóru
  • Vážené hráčky, vážení hráči a příznivci počítačových her, v letošním roce jsme se rozhodli uspořádat velký sraz všech milovníků českých a slovenských verzí her firmy InnoGames Více informací najdete na herním fóru

Anketa: Zvol si svého vůdce

Zvol si svého vůdce

• Celkový počet hlasujících
    182
  • Anketa uzavřena .
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Hancock

Guest
Anketa: Zvol si svého vůdce

Jaký je účel vůdců?
Lídři, kteří vyberou tým, rozhodnout, kdo a kdy bude bojovat a nejlépe, aby mezi nimi byli i velitelé na bitvy.

Hledá se 10 vůdců.

arno3

Guest
arno3 = Radanowski, herní postavu arna jsem smazal, jen mi na tomto fóru registrace zůstala. Jen pro upřesnění ankety.

A v anketě je asi nedopatřením dvakrát.

Děkuji za upozornění.

Hancock

Guest
Jak píše HIV-, vybírá se 10 vůdců, jeden hlas mi přijde opravdu málo. Bohužel, pokud se nastaví hlasovaní na víc než jednou, nelze počet hlasů nijak omezit.

Vidím že asi nebudu vybrán .
Tak že se přihlašuji jako voják !

Svět : Buffalo
Úroveň : 75
Zbraň : Přesná zadovka
Sada : ?? Musí být jako nějaká kompletní z akce ?
Když tak co mám na sobě .

Jestli mám vypsat nebo něco jiného napište

Valinalo Wolf

Guest
Tak odvoleno a přeji těm co budou vůdci hodně štěstí v bitvách :střelec:

Ukazuje to že jsem hlasoval pro Foppu, ale já pro něj nehlasoval...ani jsem nemohl když jsem hlasoval dřív než byl přidán do ankety...

Doufám že jenom nějaká chybka :p
Nic proti FOPPO :)

Hancock

Guest
Ten hlas se ale nepočítá byl smazán jako jediný, který tam byl v době úpravy.

Valinalo Wolf

Guest
Je fakt,že mi tu chybí Geoffrey Wever ten by měl určitě můj hlas. Ale i tak je tu spousta dobrých lidí s vůdcovskými rysy a zároveň velitelskými schopnostmi :)

jako vůdce mám špatný nick v anketě, hlásím se s Kolibříčkem.... Příjde mi to dost závažné, nick vrtulkaaa je starý 6 let a zná mě pod ním velice málo lidí, už pod ním roky nehraji.

Naposledy upraveno:

arno3

Guest
Jé, a můžeš mě taky přepsat na Radanowski? Díky. já Ti za to zahraju na piáno :pianista:

No do bitev se přihlásit klidně můžu ale jako velitel určitě ne.Proto jsem hlasoval pro jooka svého domácího.

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.