• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Anketa: Zvol si svého vůdce

Zvol si svého vůdce


  • Celkový počet hlasujících
    182
  • Anketa uzavřena .
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
škoda, že zde není náš Geoffrey, skvělý stratég a velmi kvalitní velitel, jeho intuice a smysl pro pohyb zde bude velmi chybět
některá jména zde jsou pro mě velkou neznámou, ale pár kandidátu zde vidím, kteří vědí o co jde :)
 

DeletedUser18431

Guest
jako vůdce mám špatný nick v anketě, hlásím se s Kolibříčkem.... Příjde mi to dost závažné, nick vrtulkaaa je starý 6 let a zná mě pod ním velice málo lidí, už pod ním roky nehraji.


Samozřejmě Arizona, pokud mne paměť neklame bylo to AI pod vedením Deiii, nebo jsem zase někde mimo?
Hlasy přidány pro Simču, Kuchtana a Chick.
 

DeletedUser

Guest
Ahoj!!!
Odhlasováno.
S pozdravem -Che Guevara-
svět Eldorádo.
 

DeletedUser10955

Guest
Mám takový technický dotaz, co takhle už tuhle anketu ukončit, výsledky jsou již myslím jasné teď, krom toho první pod čarou (FOPPA) je již v týmu u jooka, druhá pod čarou (Acara) je již v týmu u balda a třetí pod čarou (lin5) je již u hadraliona. Tudíž anketa je již rozhodnutá a vzhledem k časové náročnosti pro velitele ve sběru potřebných dat od jednotlivých členů týmu by to myslím každý uvítal. Alespoň bychom měli čas sestavit týmy a sehnat veškeré potřebné údaje a minimalizovat tak problémy s tím spjaté.

Předem díky
Kooth aan (*Erebos*)
 
Na tento problém s potřebou času na samotný výběr hráčů jsem upozorňoval již před spuštěním ankety, bohužel byla stejně nastavena na takovouhle dobu. Takže případné dřívější ukončení bude jen ku prospěchu věci :)
 
Už to radši ukončete to hlasování,že já se vůbec hlásil.Takovej debakl jsem nečekal že dostanu :D
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru