• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Anthony Dawlish

  • Zakladatel vlákna DeletedUser14277
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser14277

Guest
Vánoční Legenda

1. Zpropadený sníh - Zadavatel: Marie
Marie: Ach ne, Cesty do města jsou zasypány sněhem. A za pár hodin tady mají projet vozy které přivážejí dárky pro děti. Anthony Dawlish, rychle, dones lopaty ať můžeme ten sníh odházet.

Podmínky: 1.12-24.12
Zapotřebí: lopaty 0/3
Odměna: 250 zkušeností, Vánoční baňka

2. Přijedou vozy ? - Zadavatel: Marie
Marie: Kde ty vozy můžou být? Je to vážně zvláštní. Mají už hodinové zpoždění. Jdi se prosím podívat jestli se něco nestalo.

Zapotřebí: jít na průzkum 0/1 hodina
Odměna: 100 zkušeností, Ohořelý dárek

Průzkum byl úspěšný. Vidíš vozy a pár chlapů co vedle nich stojí. V tom příjde pán ve velikém černém kabátu. Okamžitě ho poznáváš. Je to Harry Jackson. Nejbohatší muž ve městě. Muž o kterém je známo že nemá rád Vánoce a ostatní svátky. Vidíš ho jak nabízí mužům ,kterým patří vozy, peníze se slovy: Ať už vás tu nevidím. Chlapi nabídku nepřijmou. V tu chvíli se vynoří muži Harryho Jacksona. Zapalují vozy s dárky a mlátí nebohé obchodníky s vozy. Okamžitě utíkáš to oznámit do salonu.

3. Nemohu pomoci - Zadavatel: Šerif
John: opravdu ? Harry Jackson ? nejbohatší muž ve městě ? a takový zločin ? no, to jsou opravdu silná obvinění. Máš nějaký důkaz?

Zapotřebí: Ohořelý dárek
Odměna: Výsměch

John: To myslíš vážně? Opravdu považuješ tohle za dostatečný důkaz, bohužel ti nemohu pomoci. Holt, děti letos nebudou mít dárky.

4. Marie ti věří - Zadavatel: Marie
Marie: Anthony, viděla jsem co si říkal šerifovi, také jsem viděla ten ohořelý dárek. Já ti věřím. Ale ve městě je málo lidí kteří půjdou proti Jacksonovi a jeho bandě. Já jsem jedna z těch kteří ho mají plné zuby. Já chci pomstu. Já ti věřím. Ty dárky měli hodnotu 1 000
Dolarů. Vše přišlo vniveč jen proto že on nemá rád svátky. Vymyslím jak z něho dostat peníze zpět. Ty zatím zabav šerifa.

Zapotřebí: Whiskey 0/20, tequila 0/10, pravidla chlastací hry 0/1
Jiné: vykrádat domy------Zde najdeš pravidla chlastací hry
Odměna: 400 zkušeností, opilost, šerifův klíč- Co s ním?

Šerif odpadl do bezvědomí. Z kapsy mu vypadnul klíč, klíč který je tobě úplně k ničemu. A Klíč mu ukradneš.

5. Základní plán - Zadavatel: Marie
Marie: Tak, už mám základní plán co uděláme, bude to těžký úkol. Když to vyjde, bude s tebe Vánoční legenda. Když neuspěješ, shniješ dlouho v base. Plán je takový. Vykrademe osobní banku Harryho Jacksona. Henry nám prý pomůže ale na oplátku mu musíš pomoci ty. To samé Waupee. Bude se tam možná střílet. A budeme muset zamknout šerifa až bude ve své kanceláři. Když šerif nezazvoní na zvon tak nepřijdou ani jeho pomocníci. Dále budeme potřebovat zbraně. Alespoň pro jistotu. Pro waupeeho tomahavk a pro nás Deringery. Také vlnu ze které upletu pytle na peníze. Tvůj úkol je jasný.

Zapotřebí: vlna 0/30, šerifův klíč, deringer 0/3, tomahavk 0/1, Henryho pomoc 0/1, Waupeeho pomoc 0/1, Plán osobní banky Harryho Jacksona
Odměna: 2 000 zkušeností, Titul: Pomocná ruka Anthony Dawlish
Tento úkol půjde splnit až po úspěšném splnění ukolu 6, 7, 8, 9, 10

6. Něco za něco - Zadavatel: Henry
Henry: Prý mi chceš pomoct a já ti to mám oplatit nu dobrá. Chtěl jsem upéct dort ale nemám na to suroviny

Zapotřebí: voda 0/5, mouka 0/3
Odměna: 50 dolarů, 150 zkušeností

Díky za pomoc. Tady máš pár doláčů. Než ti pomohu, budu ještě něco chtít. Možná. Dám ti vědět

7. Hoří - Zadavatel: Henry
Henry: Anthony, Rychle. Hoří. Pomoz mi uhasit salon a pak zmlať toho žháře
Podmínky: beze zbraně

Zapotřebí: vyhrát duel nad žhářem, Hasit ohně 2 hodiny
Odměna: Dopis-rozkaz Harryho Jacksona k zapálení salonu, 500 zkušeností, 250 dolarů, Plán osobní banky Harryho Jacksona

Žhář: Jedno vítězství. Nic to neznamená. Pan Jackson vás má na své černé listině. Jste všichni mrtví.
Henry: On ví že něco plánujeme?
Žhář: Prober se chlape, Jackson má své ptáčky všude. Ten váš indiánský kamarádíček není tak úplně čestný. To už je jedno. Do Vánoc budete všichni mrtví.

8. Kdo je zrádce ? - Zadavatel: Waupee
Henry: není možné aby byl Waupee zrádce a prozradil to. Je to jeden z nejčestnějších lidí co znám. No nic. Málem mi shořel celý salon. Jdu do toho s vámi. Ale měl bys to radši vyřešit s Waupeem. Ale ještě než tak uděláš. Donesl bys mi nějaké dřevo abych mohl opravit škody co způsobil plamen ?

Zapotřebí: dřevo 0/15
Odměna: 150 zkušeností, Henryho pomoc

9. Udivený Waupee - Zadavatel: Waupee
Waupee: Cože? Já že sem vás zradil? To ne. Jackson se podílel na vyvraždění mého kmene. Chci toho člověka zničit a ne mu pomáhat. Ukaž mi ten dopis co jste našli u žháře.

Zapotřebí: dopis- rozkaz Harryho Jackona
Odměna: Nic

Waupee: Mluvil o indiánovi ? Aha, už vím kdo nás zradil. Je to můj dávný přítel, jemuž jsem psal dopis v kterém jsem mu popisoval situaci tady ve městě. Ten zrádný pes. Dal se dohromady s tím hadem Jacksonem. Musí zemřít

Dokončit: Dát to komatu Zrádný indián
Odměna: 500 dolarů, 250 zkušeností

10. Kompletní parta - Zadavatel: Waupee
Waupee: Zrádce je mrtev. Brzy se pustíme do největší akce co kdy naše životy provázela. Před tím, si všichni kdo do téhle akce jdeme, musíme dát dýmku míru.

Zapotřebí: dýmka míru 0/4
Odměna: Waupeeho pomoc, 500 zkušeností

11. Vyrážíme - Zadavatel: Henry, Marie nebo Waupee
Henry: Dobrá, loupež čeká.
Marie: Sakra, na něco jsme zapomněli. Potřebujeme koně na kterých utečeme a taky masky. Sakra. Jak mi to mohlo uniknout. Anthony, Prosím obstarej to

Zapotřebí: maska 0/4, krást koně 4 hodiny
Odměna: 4 koně, 1 000 zkušeností

Marie: Vše tedy máme. Můžeme jet. Hyjé

12. Jacksonville - Zadavatel: Jacksonville - banka
Je večer. Šerif je zamknutý ve své kanceláři. Největší akce tvého života se blíží. Marie, Henry a Waupee jsou značně nervozní. Ale chtějí aby děti měli hezké Vánoce a tak se všichni díváte na osobní banku Harryho Jacksona a připravujete si výbavu

Zpřístupnit: Jet do Jacksonville, čas 20:00 - 24:00
Zapotřebí: nasadit 4 masky a deringer

Marie: Všechno připraveno
Henry: Jdeme na to!!
Waupee: Snad duch velkého medvěda bude stát při nás

13. Velká loupež - Zadavatel: Jacksonville - banka
Vše je připraveno. Vstupuješ s nasazenou maskou do banky. V ruce máš deringer. Za tebou jde Henry, Maria a Waupee. Vejdeš do banky. Míříš pistolí na ředitele banky. Zavede tě do sejfu. Začneš vykrádat. Ty a tví společníci mají plné pytle zlatých cihel a dolarů. V trezoru už skoro nic nezbylo. Vycházíte ven. Tam na vás čeká Jacksonova banda.

Zapotřebí: Vykrádání banky 4 hodiny, Poraž: Jacksonův pistolník 1,Jacksonův pistolník 2, Jacksonův pistolník 3, Jacksonův pistolník 4, Jacksonův pistolník 5

Odměna: 1 000 zkušeností, Obrovský lup

Podařilo se ti ujet Jacksonově bandě. Máš na zádech 2 plné pytle.

14. Ještě není konec - Zadavatel: Jacksonville - náměstí
Podaří se ti dostat na náměstí. Ale musíš se převléct. Abys vypadal jako Gentleman a ne jako zloděj.

Zapotřebí: Obléct Gentlemanovu sadu
Odměna: 1 500 zkušeností

Henry, Maria a Waupee šli svůj lup uložit do salonu. Právě ses tam taky chystal. Ale za sebou slyším známý hluboký hlas který patří Harrymu Jacksonovi. Říká: Okamžitě mi vrať můj lup mizero. Tyhle Vánoce jsou už ztracené. Nesnaž se mi zkazit plány. Když já nemám rád Vánoce, tak je nebude slavit nikdo. Určitě si za ty prachy chtěl koupit hračičky pro děti co ? Moji bandu se ti podařilo setřást. Ale Teď chcípneš.

15. DUEL -Zadavatel: Jacksonville - náměstí
Na náměstí se kolem tebe a Jacksona shromaždili lidé. Jackson vytáhl zbraň. Ty ho následuješ. Každý je napnutý jak to dopadne. Teď jde o vše. Dopadnou tyto Vánoce dobře?

Zapotřebí: poraž Jacksona

Jacksona se ti podařilo zneškodnit. Prostřelil jsi mu nohu. Poté si ho donutil přiznat se, že to byl on kdo nechal zničit vozíky s dárky. Jackson je zatčen a odveden do vazby. Ale peníze mají velkou moc. Rozhodnutí patří tobě. Co uděláš?

Rozhodnutí 1: Za ukradené peníze koupíš náhradní dárky pro děti a zachráníš Vánoce
Odměna: titul: Vánoční legenda, 5 000 zkušeností, Jacksonova pistole, zpřístupnění úkolové řady: Hrdina

Rozhodnutí 2: Peníze si necháš a na děti se vykašleš. Stal si se chamtivcem jak Jackson. Lidé tě nemají rádi ale máš velké bohatství
Odměna: titul: Zlosyn a ničitel Vánoc, 0 zkušeností, 250 000 dolarů, Jacksonova pistole, zpřístupnění úkolové řady: Padouch


Doufám že se vám úkolová řada líbila :klubun::klubun: Veselé Vánoce a Šťastný nový rok přeje hráč Anthony Dawlish :bandita:
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru