• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Aplikace na telefon

  • Zakladatel vlákna DeletedUser18462
  • Vytvořeno

DeletedUser18462

Guest
Zdravím,

nevím do jaké sekce jsem měl zařadit toto téma tak to dám sem. Chtěl bych se zeptat teamu jestli se neví něco o aplikaci do telefonů, mluvilo se o tom minimálně před rokem a nedávno mi bylo na chatu tvrzeno, že se na ní pracuje, tak jak to s ní je ?

Protože The-west je naprosto nehratelný na jakémkoliv zařízení.

(Zkoušeno na HTC One a iPadu takže si nemyslím, že by na to moje vybavení nestačilo)


Díky za odpověď
:klubun:
 

DeletedUser9350

Guest
No pokud nečekáš zázraky jako funkční bitvu.
Jde to na telefonu hrát.
Samsung S4 s westem problém nemá, jen nejde posouvat mapa prstem :D. Ale to se dá přejít přes minimapu.
 

DeletedUser

Guest
Zkusíme se zeptat, momentálně žádné informace k dispozici nemáme.
 

DeletedUser

Guest
Tak mne ide v pohode west na Samsungu Galaxy S4 mini i na iPade Air a nie je žiadny problém, jedine na mobile keď mám priblížim obraz, tak načítava mapu a treba dať skryť, aby sa dalo robiť, ale to je minimum, je to použiteľné v pohode. Bitvy som neskúšal, ale predpokladám, že nebudú fungovať, keďže bitvy na svoj chod vyžadujú flash player a ten nové zariadenia nemajú, resp. už nepodporujú.
 

DeletedUser

Guest
Zatím se nechystá plnohodnotná podpora aplikace hraní Westu na mobilních zařízení.
 
Prostě to řekněte bez zábran :D (slušně) Kašlou na nás, ikyž nám posledních pár updatů říkají "POSLOUCHÁME PŘÁNÍ HRÁČŮ, PROSÍME POTLESK" lol
 

DeletedUser9350

Guest
Bitvy som neskúšal, ale predpokladám, že nebudú fungovať, keďže bitvy na svoj chod vyžadujú flash player a ten nové zariadenia nemajú, resp. už nepodporujú.
Ten mají stačí ho doinstalovat, ale west má flash napsaný na prasecky, tak ho to zařízení nespustí pro náročnost aplikace ;). Mám to vyzkoušeno.
 
Nahoru