• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Assange - zločinec?

DeletedUser

Guest
Nevím co si o něm mám myslet. Někde jsem četl (tuším, že to byla Enigma) dokonce teorii o tom, že si Wikileaks založil NSA (národní bezpečnostní úřad USA) a Asange je jen nastrčená postavička. Autor článku argumentoval tím, že USA by se takový server hodil proto, aby odvedl pozornost od "skutečně tajných informací" a tak přes třetí osobu podhazují "nedůležité/neprůkazné" informace, které USA nemůžou nějak zvlášť poškodit (údajně se na Wikileaks nebjevilo nikdy nic zásadního proti USA)a naopak jejich šíření může USA i prospět. Enigma ale rozhodně nepatří mezi seriózní tisk.
Jeho podeření ze znásilnění (respektive za sex bez kondomu - Švédsko) může být vykonstruované, ale nemusí. Zkusím se mrkonout na Wikileaks a odhalit tam "pravdu":D

[SPOIL]neodpustím si vtípek ( v létě bohužel neaktuální) Milé děti, Ježíšek neexistuje dárky vám kupují máma s tátou. Příjemné prožití vánočních svátku vám přeje Wikileaks.[/SPOIL]
 
Jedno je jisté, až začne rýpat do rusáků, čínanů a arabů, tak dlouho nevydrží. Myslím že to dobře ví a do tohoto se vůbec pouštět nebude.
 

DeletedUser

Guest
Njn, protože kdyby ho USA nechaly odstranit, celý svět by je měl za hrozné tyrany.
Kdyby totéž udělali rusové nebo číňani, lid by to pochopili a navíc by to stejně 80% lidí přisuzovalo američanům.
Podle mě těžko říct, ale je to vlastně špionáž a uveřejňování tajných dokumentů, tedy věci za které se dává trest smrti nebo doživotí. To že by byl jen nastrčenou figurkou je (i když nejsem vyznavačem podobných teorií) dost možné, vlastně takhle lidem může říkat věci, které (ne)jsou pravda a narozdíl od oficiálních mluvčích mu lidi i věří.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
TO že by byl jen nastrčenou figurkou je (i když nejsem vyznavačem podobných teorií) dost možné, vlastně takhle lidem může říkat věci, které (ne)jsou pravda a narozdíl od oficiálních mluvčích mu lidi i věří.

Pane kolego, vaše teorie je šílená. Ale není dost šílená, na to, aby mohla být pravdivá.
(Niels Bohrov)

Ano je to šílené, ale proč by to nemohlo být možné? I když jak jsem psal já opravdu nevím, čemu mám věřit...
Nevím, také nejsem zastáncem nejpodivnějších konspiračních teorií (nějaké mi prostě opravdu připomínají slátaniny, třeba: "Amíci nepřistály na měsíci", "Amící přistály na měsíci, ale našli tam emzáky, a tak video které pustily lidem bylo fake", "francouzská revoluce byla vyprovokovaná svobodnými zednáři" "Amíci obětovali Pearl Harbor, aby mohly do války", "Amíci si WTC shodily sami, aby mohly do války/nebo kvůli penězům"....), ale ono je mnohdy těžké věřit oficiálním zprávám, protože jsou v nich "díry", což konspiračním teoretikům nahrává a někdy možná i mají pravdu...

ještě jeden citát
Když vyloučíme nemožné, cokoliv, jakoliv nepravděpodobné, musí být pravdivé.
(Sherlock Holmes)
 
Nahoru