• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Atributy duelant

DeletedUser

Guest
Čau:střelec: rozjel sem si duelanta střelce a budu asi opakovat nesčetněkrát zodpovězené téma ale pokaždé mi někdo řekne něco jiného tak se ptám tady. Zatím sem rozdelil body a atributy takhle co vy na to a jak dál?






20418817_screenshot001.jpg
[/url][/IMG]
 

DeletedUser

Guest
Kazdy ti rekl neco jineho, protoze neexistuje spravna odpoved.
Existuje mnoho moznosti, jak hrat strelce.
Zadny build neni nejlepsi, vsechny se daji porazit a na kazdy build existuje protibuild.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser16200

Guest
Duelovanie v malom leveli JE zbytočné. Kombinovať uhýbanie a odpor v malom leveli JE kravina. Radšej rob úlohy. :)
 
tohle ale všichni vědí, ale pochop nikde jinde nejsi lepší duelant, než právě ne těch malých levelech :-)
 

DeletedUser

Guest
To pak ztrácí smysl hraní duelanta když začnu duelovat až na lvl 100 ne?? Nikdo ste mi v podstatě neodpověděl.Ptal jsem se jak dal rozdelovat atributy a body proste radu jak dal pokracovat
 

DeletedUser13789

Guest
Na to Ti nikdo neodpoví. Když řeknu, že je blbost si to dávat třeba do vystupování, tak mě s tím další člověk pošle do...
Protože prostě každý má jiný názor. Ale já bych řekl, že je blbost kombinovat schopnosti tak, jak to děláš Ty. Prostě by ses měl zaměřit třeba na přesnost a vystupování a netahat do toho reflexy.
Jinak, ty atributy v síle jsou pro střelce opravdu blbost. Jestli Ti jde o zdraví, tak si tam přidej schopnosti, ale atributy rozhodně ne. To je všechno, co Ti k tomu řeknu.
 

DeletedUser9371

Guest
Nastavení se v duelech je věčný problém. Osobně se tím trápím od roku 2009. Jsem střelec, nikdy jsem chladné zbraně nehrál. Jsem kovboj a rád střílím, než tlouct "komanče" šavličkou.
Mě se nejvíce osvědčuje jako střelci míření, přesnost, vystupování. Pak zdraví, úhyb.
Síla mi je k ničemu jako pistolníkovi, max jako odpor proti "chlaďákům". Mám vyzkoušené, že max třeba na střílet do 400. Víc podle mě už na duely vliv nemá. Pak to rozhazuji i jinam a hledám roky vhodnou kombinaci.
:)
 
Nahoru