• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Audi A3

DeletedUser

Guest
Vray.jpg






Tak bych sem taky neco pridal



Klik

3D studio Max 2009/ 2010/ 2011
Vue 9 Xstreme
Mental ray, V-ray, V-ray realtime
Adobe photoshop CS3 - pouze na postprodukci
Pivot Stickfigure Animator








11849242.th.jpg








Kresba tuzkou




http://www.youtube.com/watch?v=z2_rE2u6LLs


Pivot stickfigure animator

[spoil]
qo5zk7.gif
[/spoil]
[spoil]
xtremebase.gif
[/spoil]

[spoil]
by6vk.gif
[/spoil]

 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
tady se muzete kouknout na neco co pripravuju...je to takovej...navrh koupelny no...je to teda tak na puli cesty;)...tak kdyztak reknete jakej na to mate nazor;)

 

DeletedUser

Guest
pekne to je :) .... tie tiene mi pridu moc take silne vies take orezane by som ich trosku nejak rozostrel aby to bolo realnejsie .. ale inak velmi dobré
 

DeletedUser

Guest
jak sem rikal..tohle neni finalni verze...takze barvy vsechny zase smazu..a budu modelovat bez barev..a potom to tam naplacam nejak znova..muze to vypada nakonec uplne jinak nez to je ted...takze hrat si se stinama ted nebylo vubec dulezity
 

DeletedUser

Guest
ja len plácam :D .... k tej vane :D mi pride moc hranata to keby sa clovek smikol :D ale to su iba detaily .... nebudem parat :D
 

Deleted User - 31870

Guest
Asi nejsem příliš na moderní pojetí, takovou koupelnu bych si nepořídila..

Záchod s bidetem do koupelny - ee (rozhodně samostatnou místnost z praktických důvodů)
Nevím, co je v levém rohu vedle vany, ale nelíbí se mi to tam - místo toho by se mi tam líbil sprchový kout..
Velké zrcadlo se mi líbí - ale nechala bych ho jen do té poličky (pod ní už je zbytečné)
Kombinaci barev bych taky změnila - příliš moc bílé a dvě nesourodé modré
Pak bych uvítala nějakou skříňku (pod umyvadlem v barvě poliček), odpadkový koš (ženský mají dost vysokou spotřebu odličovadel), koš na prádlo a světla (k zrcadlu pro líčení)..
 

DeletedUser

Guest
1) ja taky ne...neni to podle mych snu;) taky bych takovou moc nechtel...
2) v levem rohu je misto...kdyz vylezes z vany..abys nestoupla na chladnou kluzkou zem...
3) k te policce...diky moc...to ze je ta policka v 1/4 tine zrcadla sem si neuvedomil vubec...diky moc...
4) nesourody sou protoze sem chtel jenom nazorny priklad barev...ne uz ladit barvy naostro;)
jestli mas nejakej napad na barvy tak sem s nim;)
5) skrinka bude (barva policek je drevo), odpadkovej kos bude taky, kos na pradlo nevim jestli se tam vleze..takze tam nejspis nebude...svetla k zrcadlu tam dam taky;) ..vsechno bylo v planu;)

diky moc;)
 

Deleted User - 31870

Guest
Nebylo by lepší udělat koupelnu podle svých představ? K té bys totiž přistupoval s jiným pohledem než k tomu, co si nechceš pořídit..

Místo toho místa pro stoupání (promiň, vypadá to jako paleta :D), bych viděla hustý kobereček s dlouhým chlupem v barevném ladění se zbytkem koupelny..
S těmi barvami - přečetla jsem si to až poté, co jsem nadatlovala odpověď (trošku mi to trvalo) - kombinace modré a bílé je pěkná, ale chce to nějakou základní linii (jak na zdích, tak podlaze a vaně) - líp to asi nepopíšu, zkus se kouknout na nějaké hotové koupelny po internetu, určitě tam bude spoustu zajímavých námětů.. Hodně se mi líbila jedna koupelna z pořadu o přestavbě bytu, kde byla kombinace přírodního dřeva střední barvy, světle žluté, krémové a střední oranžové - základním prvkem byla linka asi v půlce výšky zdi oranžové barvy + stejné dvě linky u obložení vany) - pak tam byly prostřídány po dvou řadách ty dvě barvy)..
Ještě mi napadlo, že do toho prostoru za bidetem a záchodem bys mohl nainstalovat posuvná dvířka a dát tam nějaké poličky (další prostor pro využití) - docela hezky působí ratan nebo takové ty "saunové dvířka" (vzdušné).
Koš na prádlo tam být nemusí (vlastně by mohl být skrytý v některé skříňce)

stavebniny-koupelny-1a.jpg

Něco podobného - akorát tam byl použit ratanový nábytek a místo té "hnědé" byla tmavší žlutá..

Nebo pokud to chceš v celém moderním stylu, tak teď frčí obrázky :)
61391.jpg
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
urcite bylo...ale vis kolik by to zabralo casu?...tak tyden premysleni kde vubec co bude..a tak dal...nerikam ze by me to nebavilo...ale asi su moc linej na to no...

promin...ale chlupatej koberec...no...stoupnes na to z vany...a muzes 2 tydny susit...jako paleta to mozna vypada..ale je to uplne normalni vec, ktera se pouziva;)..(nevim co bych tam soupnul jinyho..mozna takovou tu gumovou protiskluzovou podlozku do koupelen..no..uvidime no:))..no jo..ale zluta ani oranzova se do koupelny nehodi...perfektni napad s dvirkama..diky...
 

Deleted User - 31870

Guest
Nevím, ale gumové podložky na zemi jsem moc neviděla používat - většinou si je dávají starší lidi do vany, aby neuklouzli při vstávání (+ mají madlo).. Když bych tam neměla kobereček, tak bych si tam dala asi klasický ručník (ten snadno usuším a vyperu)..

Do předchozího postu jsem ti přidala dva obrázky (jestli ti něco z toho padne do oka)..

PS: nevím, jestli už jsi zabydlený ve vlastním, ale jestli ne - tak bys to mohl mít předplánováno předem a pak už podle sebe jen zařídit..
 

DeletedUser

Guest
u nas doma mame...ale ja si na zem stjene davam rucnik no...
do oka me padla ta skrinka v druhym obrazku...ale asi se to nehodi k tomu mymu...ale diky

nejsem ve vlastnim...tak napul no;) jestli chapes.. (ne z hlediska poctu lidi)
 

DeletedUser

Guest
pekne to je :) len mi to svetlo pride akeby tam nebol strop ... ale fakt pekne

kolko trvalo renderovanie ?
 

DeletedUser

Guest
svetlo jeste vychytam...prinde tam totiz jeste okno...tak to bude trosku jeste jinak...diky

render trval pres hodinu
 

DeletedUser

Guest
zkusil sem si taky udelat nejakej ten podpis:D chtel sem ho hlavne jednoduchej..nepreplacanej:)
co na to rikate?:D
 

DeletedUser

Guest
To jsi kreslil ty?
Pokud ano,tak bych ti doporučil udělat nějakých 10 modelů aut,poslat to na email do nějaké automobilky a čekat na kšeft ;)
 

DeletedUser

Guest
nekreslil;) jenom stahnul...co sem nakreslil rukou sem muzu dat taky;)...
 

DeletedUser

Guest
Jenom takovej pokus tady dam...kdyztak komentujte..."kricte" a napominejte co se vam tam nebude zdat;) ..pokud se bude libit..tak me to dejte najevo treba reputaci;)

(zelenou :D)



 

DeletedUser

Guest
Jenom menší prosba:Mohl bys nám ukázat,z čeho jsi to dělal?
 
Nahoru