• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Audi A3

DeletedUser

Guest
diky...je to zakazka a vystupem nebude render...takze prerenderuju pozdejc...ted bohuzel neni cas :(
 

DeletedUser

Guest
dej prosím original obrázky (a ten up je tvoje práce?). Jinak celkem hezký
 

DeletedUser

Guest
Veľmi pekné, vidno že sa snažíš. S tou 3D grafikou ti to naozaj ide. Len tak ďalej.

Samozrejme R+. :)
 

DeletedUser

Guest
Jsi velice šikovný. Moc hezká práce a ten nápad s colou je náhodou super. :)
 

DeletedUser

Guest
Další GOOD práce, co takhle udělat nějaký starší auto? Camaro SS nebo Charger 1969.... ?
 

DeletedUser9371

Guest
Co takhle Trabant a Wartburg ? Kdo ví podle čeho jsou jejich názvy z bývalého NDR (východní německo dříve) ?
Kdysi za komunistů probíhala soutěž v časopise "Mladý svět" na název nové škodovky, tenkrát Favorit. Otiskli soutěžní názvy lidí a časopis "komunisti" stáhli z prodeje. Proč ? Proč napíšu až někdo odpoví na otázku. :D:D
 

DeletedUser

Guest
wartburg podle toho hradu...a trabant nejspis (to sem si musel najit) z prekladem z nemciny "pruvodce cloveka"

diky micence..
 

DeletedUser9371

Guest
Bingo. :D
Je to správně, Wartburg a Trabant jsou názvy hradů v bývalé NDR (dnes východní část Německa).
Když byla ta soutěž za "komunistů" v časopise "Mladý svět", otiskli tam na dvě stránky názvů. Na první straně byli ty nejvtipnější a byl tam název pro naší novou škodovku, tenkrát "Favorit", že by čtenář doporučil taky název jako "soudruzi v NDR" podle hradů pro naši novou "Škodovku" a to české hrady "Trosky" a "Žebrák". :D
Pak časopis stáhli z "tabáků" PNS (poštovní novinová služba). :D
 

DeletedUser

Guest
Původní název Favorita ale byl Škoda Laura a pak se z toho z nějakých důvodů stal Favorit.
 

DeletedUser9371

Guest
Jaké bylo Vaše první auto ? Třeba to, které si koupili Vaše rodiče. :D

Jako první auto si pamatuji, že otec měl "Tatraplán", na zadní kapotě takové křidélko a na přední masce tři světla.
No a pak jich bylo hodně. Dovolené do MLR (dnes Maďarsko), NDR (Německo) jsem absolvovali nejvíc co pamatuji s "Carevnou". Ruská Volha 21, mám pocit, tři "kvalty". Když tak mě někdo opraví.
Moje první auto bylo Škoda 1000 MB, vydělal jsem si na na ní na montáži v zahraničí. Stála mám pocit nová na poukaz (čekatelství - pořadí) 29.000 Kč.
Na vojně jsem jezdil s Gaz 69, Uaz, Zil a párkrát jsem byl na cvičení s "Haklem". :D [spoil]
220px-Tatra_T600_Tatraplan_z01.JPG
[/spoil] Takhle nějak vypadal, ale není to přesně on.[spoil]
014.jpg
[/spoil] Motor už neměl originál, ale z Tatry 138 mám pocit. Mělo to vysílačky SSSR R108, R105 a podobně jako radiovůz průzkumu.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9371

Guest
myslim ze prvni nase auto bylo fiat 131 ...hrozna plecka..

Plečka určitě chlape, ale podle toho v kterém roce. Za mě byl Fiat 131 S Mirafiori (jestli to píši dobře) nedostupné, tuzexové auto. "Bič na kočky". Měl ho soused v zelené barvě. Něco nádherného v té době proti našim Š 100O MB, 100, 110. No a s cizinou si mohl porovnávat maximálně Žigulíka 12, 13. Nebo takové pecky jako byl Moskvič 407, 408 a Volha 21, 23, 24. :D
 
Nahoru