• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Awesomia

DeletedUser18219

Guest
Co se týče Awesomie, tak jsem se toho chopil já a na interku u nás navrhl systém bitev. Lidi z týmu se vyjádřili a vznikl v podstatě již téměř finální koncept. Mám teď toho ale hodně, jelikož se ucházím o místo v jedné firmě a chystám se na pohovor. Nicméně do konce týdne, bych měl být schopen vytvořit info ke konceptu a předložit ho na fórum pro hráče ke konzultaci a doladění detailů a pro eventuální připomínky. Poté věřím, že cca do 14 dní či 3 týdnů by se mohl spustit první test celého systému a pokud by vše šlo jako po másle, spustíme to komplet na všech světech :-) Tak asi takto :-)
 

DeletedUser1318

Guest
Přeji úspěch v novém zaměstnání a děkuji, že jsi se toho chopil a informuješ.
Snad to trošku oživení přinese a podivné dlouhé čekání na chybějící "informace" bude odměněno.
 

DeletedUser18219

Guest
Děkuji :-) Právě, že místo čekání jsme se rozhodli toho chopit :-) Snad to vyladíme tak, ať se to zamlouvá všem - pevně v to věřím.
 
Nahoru