• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Baby Box

DeletedUser

Guest
Co říkáte na projekt baby box? Je to zbytečné vyhazování peněz kvůli pár děckám nebo je to veliký přínos pro ČR a svět? Já si myslím že na jednu stranu je to vyhazování peněz do vzduchu, ale za druhé ty matky to tam dají raději anonymně a nedají ho do popelnice. Podívejte se SEM.
 

DeletedUser

Guest
Podle mě i zbytečnost (jak rikas) zbytečné vyhazování peněz a pro ty matky dobrá věc...
 

DeletedUser

Guest
Vyhazování peněz? Spousta peněz se vyhazuje za mnohem větší blbosti. "Pár tisíc" za box nic neni...
Ale řek bych, že by se děti mělo "odevzdávat" už v porodnici a než si ho lidi vemou domu, měli by to zvážit(jestli na to maj...)
 

DeletedUser

Guest
Zbytečné vyhazování peněz? Jak to někdo může říct? I kdyby zachránili život biť jen jednomu dítěti, nikdo už nemůže říct, že to bylo zbytečné, vždyt hodnota jednoho lidského života je tisíckrát dražší než nějaký babybox!!!
 

DeletedUser

Guest
Zbytečné vyhazování peněz? Jak to někdo může říct? I kdyby zachránili život biť jen jednomu dítěti, nikdo už nemůže říct, že to bylo zbytečné, vždyt hodnota jednoho lidského života je tisíckrát dražší než nějaký babybox!!!

jo ty máš pravdu. pokud někdo řekne že je to zbytačné vyhazování peněz tak at myslí na to že by ho někdo jako malího hodil do popelnice nebo zabil furt máte stejný názor že je to vyhazování peněz?
 

DeletedUser

Guest
podle me taky,kam bys chtel jit kdyby te vyhodily,dali bite na ulici a zemres ale v babyboxu je teplo a nezemres a se stestim si najdes novou rodinu:-)
 

DeletedUser

Guest
Přesně tak. Představte si být tím děckem a ejhle hned byste měnili názor. Podle mě je to velmi užitečná věc, protože každá věc, která pomáhá zachránit biť jen jeden lidský život, je věc užitečná.
 

DeletedUser

Guest
Jenomže pak si dokažte představit jaké je to děcko ubožák...když půjde z děckého domiva nebo když zjistí že jeho máma byla taková...já kdybych to zjistil tak bych skočil z mostu. Jen si to zkuste představit. Mám bratrance který má nevlastního bratra z děckého domova a ten jeho bratr (má 15) když se to dozvěděl tak nemůže spát. Skuste si to představit. Jaký má pak být život?
 

DeletedUser

Guest
To kdybych se to dozvěděl já, tak bych ji vymazal ze svého života. Nebo šel na psychiatrii. Jednoduché řešení, a navíc bych měl to nejcenější, život. I když zkaženej, ale přeci bych žil a to je nejduležitější.
 

DeletedUser

Guest
souhlasim!!! je to dobra vec!!! a navic tenhle babybox uz zachranil hodne zivotu.... (i v jinych zemich....)

to dodousek: promin ale musim ti oponovat.... ano mozna bys byl na prasky kdyz bys to zjistil ale myslim si ze neni hned nasnade skakat z mostu....
 

DeletedUser6123

Guest
Myslím že Baby Box je dobrá věc ty bys snad chtěl aby to malé roztomilé děcko umřelo bez mámy
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Určitě je to moc dobrá věc a toto téma je velmi vážné. Nemůžu si však odpustit rýpnutí, které se sem opravdu nehodí, ale budiž někdy je třeba věci i odlehčit. Pamatujete si, co o příspěvku na porodnici říkal Bohuš (Boleslav Polívka) ve filmu Dědictví ... ?

zkuste se vžít do toho dítěte to jak chcete se narodit a pak zase hned umrit a uz se nikdy nenarodit? takhle ztratit život?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Já bych to bral trochu drastičtěji: Co kdyby to byla Vaše sestra nebo bratr? Co kdyby se rodiče rozhodli jinak než Vy, čili nechtěli ho. To byste to malé radši dali do pěstounské péče? To by mě fakt zajímalo, co řeknete na tohle...
 

DeletedUser

Guest
Je to dobrá věc...lepší než házet děcka do popelnic...jak může někdo tohle udělat nepochopim...takže BabyBoxe,do toho! :D
 

DeletedUser2682

Guest
Jak může vůbec někdo říct , že to je zbytečné vyhazování peněz ? !!!
 

DeletedUser9371

Guest
Přesně tak, je to dobrá věc. Nerad čtu, jak se někde najdou novorozeňata v popelnicích, v parku ...... :(
 
Nahoru