• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Balení do truhel

Ahoj,
mám takovou sci-fi vizi, která se mi objevila při letošním Vánočním sběru věcí, shonu po starých věcech.
Pokud totiž nebude INNO schopno/ochotno udělat dražitelné všecky truhly na sady, nebylo by třeba ochotné vytvořit nějakou baličku věcí do truhel?
Obdoba/předloha ve hře by jim mohla být ono okno na vylepšování věcí, jen by tam těch okýnek bylo víc,-)
Anebo vlastně i řemeslo, kde se z různých itemů tvoří item jiný (což je asi přesnější paralela než to vylepšování).
Asi je to technicky náročnější než to vylepšení, ale obdoba věci co ve hře už je to je.
A spoustě lidí by to zpřehlednilo invent, staré věci si zabalí do truhly a budou se prodírat menším inventem,-)
Nakonec i sběratelé (truhel) by to myslím ocenili,-)
Staré věci tím minimálně dočasně získaj na atraktivitě na starých světech, nemluvě o světech nových, kde sběratelé budou věci hledat 2x,-)

Je to asi sci-fi vím, ale nevím jak je to technicky náročné, takže proč to nenavrhnout.
A INNO nebude muset řešit dražitelnost truhel,-)
Jen nemám dokonalou představu, kde by to tlačítko na balení mělo být, zda-li by to mělo být podokno tlačítka Vylepšování předmětů, kde by si pak dotyčný vybral, esli levelovat věci, nebo zabalit do truhly, nebo někde jinde samostatně,-)
Popř. na co vše by třeba daná balička by mohla být eště aplikovatelná.

Samozřejmě užitečnější nápad by byl nějaký koncept ohledně migrace, nebo nějaké nové multipayerové hry, která by hře dodala nový náboj a přidala do hry něco nového, ale v tomto směru žádnou vizi bohužel zatím nemám,-)
Nevím zda-li jsem splnil všecky body toho návodu Jak to má vypadat, ale snad jsem to nastínil dostatečně.
Případně ocením i nějaké doplnění/doladění úpravu návrhu, který povede k tomu, že INNO zpřehlední inventář těm , kdo o to stojí, ale nechtěj naházet vše dědkovi,-)
Ikdyž je to asi jak říkám sci-fi, aby si s tím INNO dalo námahu uznávám,-)
 

raketak95

Člen týmu
Asi jsem natvrdlej - ale při současném bordelu v dražitelnosti je to tak k úspoře místa v inventu?

Pokud totiž nebude INNO schopno/ochotno udělat dražitelné všecky truhly na sady
Jestli to chápu dobře, tak to bude fungovat asi: na Vánoce/event nasbírám z pytlů/jinak po částech full sadu (úplně všechny itemy tak, jak se prodávají v truhlách na Vánoce) a zabalím to do truhly. Když je dražitelná - je to dobrý, můžu to full prodat, ušetří to čas mě i kupci. Ale v současným stavu něco dražitelný jo, něco ne - to sbalím a ouha, můžu to zas rozbalit a prodat po kouskách... :D Takže by to chtělo první/současně s tím vyřešit různou dražitelnost těch truhel.

Otázka, co s vylepšenými předměty (mám dost sad, kde mám části na různých levlech) -> Předpokládám, že by byly z balení asi vyloučené, vzhledem k nedražitelnosti vylepšených itemů?
 
Naposledy upraveno:
jak jsem psal, raketaku, cílem není řešit dražitelnost truhel, ale uklidit si inventář za nějaký poplatek,-)(ala vylepšení, nebo zdarma ala řemeslo)
Za nějakej poplatek mít možnost staré sady nabalit do truhel ať to v inventu nepřekáží.
To je pro ty, co chtěj mít minimalistický inventář, ale mít tam eventové sady.
Samozřejmě sběratelé chtějí mít tam všecky "otisky", pro ně je zas dobré, že tam budou mít tu truhlu (která je prozatím třeba v současnosti nedražitelná) vedle těch věcí.
Dražitelnost truhel by mohla být a nemusela být řešena, nezávisle na tom návrhu. Z čehož by ti vyplynuly i možnosti prodeje celých truhel, ale to je pro mě podružné.

Vylepšené věci neřeším.
Ikdyž i to by se dalo nějak rozmyslet v rámci nějakého "kontejneru", za nějaký poplatek případný rozklad. (Ale tohle je vize, možnost INNA, a to zatím rozklad vylučuje)

Plus mě ještě napadá zda-li by daný kontejner, resp. obdoba té balící truhly nemoh být aplikovatelný na nějaký migrační přesuny nedražitelných věcí, které jsou OK, tj. to co teď přesouvá miko, zda-li by to přes nějaký ten "kontejner", zabalení nešlo automaticky přesunout na cílovou postavu.
Ale to je už něco zcela jiného než jsem navrhoval a technicky asi jinde, navíc je otázka zda-li by to stálo zato, kolik práce by si tím miko ušetřila, a zda-li je to vůbec žádoucí automatizovat takový přesun.

Návrh má jen sloužit k zabalení více políček v inventáři pod políčko jedno.
 

DeletedUser19291

Guest
tieto navrhy su sice pekne, ale skor sa zmierte s tym ze nic nebude cize zbytocne sa tu bavite co by mohlo byt
 
Pěkná myšlenka,ale mne spíš mrzí,že je znemožněno si nechat rozebrat vylepšené věci.
Na hře za doláče by to bylo nejlepší,každý svým pánem a pokud mám možnost něco vylepšit měl bych ji mít i k tomu si to zase rozebrat!!!
Bohužel,ti co nás mají podporovat,pomáhat se raději rozhodnou nedělat nic a tak jdem starou cestou...takový westový komunismus :D

A tak se ptám,jaký je důvod co Vás vedl k tomuto přístupu???
A hlavně,bude to pro všechny stejné nebo tu budou vyjímky kterým to bude umožněno z bližší známosti???
 
Pěkná myšlenka,ale mne spíš mrzí,že je znemožněno si nechat rozebrat vylepšené věci.
Na hře za doláče by to bylo nejlepší,každý svým pánem a pokud mám možnost něco vylepšit měl bych ji mít i k tomu si to zase rozebrat!!!
Bohužel,ti co nás mají podporovat,pomáhat se raději rozhodnou nedělat nic a tak jdem starou cestou...takový westový komunismus :D

A tak se ptám,jaký je důvod co Vás vedl k tomuto přístupu???
A hlavně,bude to pro všechny stejné nebo tu budou vyjímky kterým to bude umožněno z bližší známosti???
Tak ten důvod je vcelku jasnej - pokud by šlo vylepšování volně vracet, nemělo mi to žádnou nevýhodu. Vylepšování tě má nutit k tomu se rozhodnout - prodat to pro prachy, nebo mít nejlepší sadu/item která je v danou chvíli dostupná. To je základní princip vylepšování.
K druhé části: z vlastní zkušenosti mohu říct, že moje žádost o rozložení (omylem jsem vylepšil 2 koně Zapaty na 1 - mám jízdu duchů) byla zamítnuta. A to i přes to, že jsem to udělal omylem a nikdy jsem tento item nepoužil.
 

raketak95

Člen týmu
Tak ten důvod je vcelku jasnej - pokud by šlo vylepšování volně vracet, nemělo mi to žádnou nevýhodu.
Já myslím, že vylepšení má několik nevýhod:
a) Nekonzistence vlivem zaokrouhlení - vylepšení je relativně konzistentní u schopností, poškození zbraně a malé části bonusů (na $, štěstí apod.), kde skutečně dostaneš 10 %; u atributů a celočíselných bonusů stačí vylepšení na 1 a dostaneš i 100 % bonus, který už dalším vylepšováním na 5 nelze zvednout
b) Nacenění vylepšení nákupní cenou věcí - 1 atribut, schopka, bonus získaný z vylepšení nemá stejnou cenu u všech vylepšení; závisí na nějaké nákupní pseudoceně stanovené INNO, která většinou nereflektuje realitu (aspoň nemám pocit, že by cena byla nějakou funkcí vlastností itemů...)
c) Ztráta dražitelnosti
 
Jak se to týká toho, co cituješ? Nevýhody a) a c) by se možností vrátit vylepšení smazaly a b) je naprosto zanedbatelný. (ale odchylujeme se od tématu, takže toho nechme, než nám to nějaká moderátorka smaže, nebo zamkne)
 

raketak95

Člen týmu
Promiň, šířím bludy a neumím číst... :( Asi by záleželo na podmínkách toho tavení, ale upgrady na vyšší levely zas tak cenově zanedbatelné nejsou... :D
 

Mikosansobi

Člen týmu
Myšlenka skvělá, podobných návrhů tady již bylo více. Celkově jsme žádali o změnu v celém inventáři. Žádali jsme o separaci nepotřebných itemů a itemů do úkolů ( vzhledem k opakovatelným úkolům), žádali jsme o vytvoření nové složky, která by obsahovala pouze sedla a měla vedle jízdy/zvířat své okno, díále jsme žádali o aby se itemy řadili podle toho, jak často je hráč používá atd. Některé nápady nejsou technicky možné.

Vylepšené věci -momentálně se neuvažuje o možnosti je rozložit, ale uvažuje se, že by se mohly tyto itemy stát dražitelnými.

Balení věcí zpět do truhel - není technicky možné, ale zjišťuje se, zda bude možné udělat sběratelskou záložku
 
Myšlenka skvělá, podobných návrhů tady již bylo více. Celkově jsme žádali o změnu v celém inventáři. Žádali jsme o separaci nepotřebných itemů a itemů do úkolů ( vzhledem k opakovatelným úkolům), žádali jsme o vytvoření nové složky, která by obsahovala pouze sedla a měla vedle jízdy/zvířat své okno, díále jsme žádali o aby se itemy řadili podle toho, jak často je hráč používá atd. Některé nápady nejsou technicky možné.

Vylepšené věci -momentálně se neuvažuje o možnosti je rozložit, ale uvažuje se, že by se mohly tyto itemy stát dražitelnými.

Balení věcí zpět do truhel - není technicky možné, ale zjišťuje se, zda bude možné udělat sběratelskou záložku

Není technicky možné bych spíše nahradil pojmem "Pro Inno by to bylo moc práce".
 

Mikosansobi

Člen týmu
Přesně tak, projíždím si všechny žádosti, které jsem poslala v reportech jako žádost komunity, projíždím celý rok, spousta žádostí se opakuje. Bohužel u většiny je - není technicky možné, nebo se hledá alternativa.

Nejlepší by bylo, kdyby mi centrála poslala nějaký náhled na tento rok, co mají v plánu a my mohli přispět diskuzí a nápady a popřípadě vyhodnotit každý počin, který se chystá. Naposledy jsme měli Roadmap myslím v roce 2017.
 
Ber v potaz to, že hraješ xy let starou hru, která běží dlouho na stejném modelu, upřímně bál bych se jakéhokoliv zásahu, protože nevíš co za jiné věci to rozbije..

Jsem přesvědčen, že pokud by byla chuť, tak by to šlo udělat. Přesně k tomu také slouží beta servery. Ale nemám žádné iluze, neboť očekávat od party lidí, která nebyla za několik let schopna přidat do cirkusu použitelné věci a veškeré akce dělá zkopírováním těch předchozích, že se bude snažit o něco takového je prostě utopie.
 
Jsem přesvědčen, že pokud by byla chuť, tak by to šlo udělat. Přesně k tomu také slouží beta servery. Ale nemám žádné iluze, neboť očekávat od party lidí, která nebyla za několik let schopna přidat do cirkusu použitelné věci a veškeré akce dělá zkopírováním těch předchozích, že se bude snažit o něco takového je prostě utopie.

I to je možné, můžeš to zkusit jako Andy Dufferson z filmu Vykoupení věznice Shawshank a posílat každý týden jeden dopis do Německa, třeba se po 6 letech něčeho dočkáš. Náš support s tím nic neudělá, může poslat návrh do Německa a čekat, než se páni uráčí a jestli vůbec uráčí, bohužel tak je nastavena politika.
 

DeletedUser11928

Guest
I to je možné, můžeš to zkusit jako Andy Dufferson z filmu Vykoupení věznice Shawshank a posílat každý týden jeden dopis do Německa, třeba se po 6 letech něčeho dočkáš. Náš support s tím nic neudělá, může poslat návrh do Německa a čekat, než se páni uráčí a jestli vůbec uráčí, bohužel tak je nastavena politika.
Presne tak - mas pravdu... Bohuzel, ac se "nasi" snazi sebevic, vzdy to ztroskota v Nemecku. Musime si proste zvyknout na to, ze hra je ve fazi "finalni", jak bylo mnohokrate zmineno.
 
Nahoru