• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Balisong

DeletedUser13138

Guest
a já si vždycky myslel,že nože jsou jen na bodání a řezání každopádně zajimavé triky se s tím dají dělat.
 

DeletedUser

Guest
Je pravda že je hodně baliusong (Německo, USA a Francie co sem zatím čet) zakázanej? Na kolik to asi vyjde? A když sklouzne čepel na ruku, jak ostrej je? Vím že budu trochu pořezanej, ale to už sem. Když s naším bůh ví čím se mlátíme tak máme setřený kloubky, a někdy i trochu pořezaný ruce, tak sme zvyklej :D
 
Je pravda že je hodně baliusong (Německo, USA a Francie co sem zatím čet) zakázanej? Na kolik to asi vyjde? A když sklouzne čepel na ruku, jak ostrej je? Vím že budu trochu pořezanej, ale to už sem. Když s naším bůh ví čím se mlátíme tak máme setřený kloubky, a někdy i trochu pořezaný ruce, tak sme zvyklej :D

Je pravda že v některejch zemích je balisong zakázanej ale u nás naštěstí ne.Já mám balisong za 150 Kč neni to sice žádná kvalita musíš šroubky zakápnout vteřinovím lepidlem
ale na začátek to stačí jinak se daj sehnat asi do těch 500 Kč ale opravdu kvalitní stojej i 2000 Kč :10:.Jinak ostrej je dost (na ukazováčku mám 8 stehů) ze začátku se trochu pořežeš hlavně když si budeš zkoušet přehazovat z jedný ruky do druhý ale to se poddá.Ale má to i výhody při pravidelným tréninku se ti zlepší postřech a reakce taky senaučíš něco o první pomoci.Jestli bysi chtěl začít tak hodně štěstí.:klubun:
 

DeletedUser

Guest
Díky. 150 kč je víc než přijate. 8 stehů sem měl na noze a První pomoc se bude hodit. Odkud jsi a kde jsi ho koupil?
 

DeletedUser

Guest
Hronov. To je poblíž Náchoda=Královehradeckej kraj. Nějaká tržnice se najde. A nevím jestli se můžu dávat odkazy na aukro.
 
Nahoru