• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Bankovka

Mikosansobi

Člen týmu
THE WEST BANKOVKA


Marie se připravuje na nadcházející velikonoční svátky, ale chybí ji dostatečná hotovost. V místní bance se prohánějí myši a bankéř netrpělivě čeká na dodávku peněz z Washingtonu. Nezbývá nic jiného, než si vyrtisknout nové bankovky. Pomozte obyvatelům Wastenlandu a zachraňte Velikonoce.


Vseobecne_czech.png

  • Každý hráč soutěží pouze s jedním příspěvkem.
  • Bankovka musí obsahovat obrázek, hodnotu bankovky a text: The West + nick hráče
  • Nevhodné symboly nebo znaky budou mít za následek vyřazení bankovky z celé soutěže.
  • Členové týmu mohou soutěžit.
  • Administrátorka si vyhrazuje právo změnit nebo zrušit celou soutěž.
  • Soutěž potrvá do 15.4.2019.

Odmeny_czrch.png



  • 1. místo 500 nugget
  • 2. místo 400 nugget
  • 3. místo 300 nugget
  • všichni soutěžící obdrží Jedinečnou truhlu.


Máte otázky? Diskuzi najdete ZDE.
 

Deleted User - 825207

Guest
Bez urážky, proč to hraješ když tu pořád jen brečíš? Pokud nevíš jak, rád Ti poradím jak účet smazat :)
No je rozdíl mezi brekem a poukazování a dělání si legrace z práce(nebo spíš z fušerství) inno games.Mně to třeba přišlo vtipný a naprosto trefný a skvěle to vystihuje jaký inno games má přístup k hře a hráčům.Chápu bugy na bete,chápu že občas něco pronikne na ofiko světy ale aby to bylo pravidelně a na opravy se čekalo x dnu ne-li týdnů mi příjde opravdu fušerství a špatně odvedená práce-opakovaně..A to se mi nelíbí!Já třeba hru hraji kvůli tomu že v ní zatím jsou věci co mně dokážou zabavit,odreagovat se a pokud by ty prvky z hry zmizeli tak hru hrát přestanu ale rozhodně podobné věci nejsou brek.Když se mi něco nelíbí dám to najevo to není brek..

A pardón za odpověď co do této sekce nepatří. :)
 

Mikosansobi

Člen týmu
Tak jste se dočkali :) ne Silvestra :D

Vyhodnocení je následující:
  • 1. místo 500 nugget - Huckleberry Finn + (2500 vajíček)
  • 2. místo 400 nugget - Cahir a Pedro de la Vedro + (2000 vajíček)
  • 3. místo 300 nugget - Gabor Nagy a Base6 + (1000 vajíček)

Všichni obdrží Jedinečnou truhlu.
O odměny si prosím pište v ticketech ze světa, kam odměnu chcete vložit. Děkuji.

Gratulujeme vítězům a ostatním přejeme hodně štěstí v příští soutěži. :)
 
Nahoru