• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Barney.Stinson - Headery

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Tak jsem rád, že se zase koná nějaká soutěž. Zde jsou mé první příspěvky. Zbytek budu postupně přidávat. :-)
Edit:
  • Děláno v Cinemě 4D, ať už se neptáte.
  • Přidán obrázek k duelovému turnaji, staré upraveny, původní verze v otevíracím archivu.
  • Přidán obrázek k turnaji v pokru. Na přání Darling obrázky lehce osekány, pokud si myslíte, že je nějaký starší obrázek hezčí než současný, napište. A kdybyste radši viděli zachovaný stávající styl (text menším nalevo a doplňky napravo) tak mě klidně zdrbejte, že to mám špatně. :-)
  • Seřazeno podle pořadí v roce.

Valetnýn

Jaro

Apríl

Velikonoce

Léto

Den nazávislosti

Podzim

Halloween

Díkůvzdání

Zima

Vánoce


Nejsem si jist daty

Turnaj v pokru

Výročí TW (snad jsem trefil 5 let podle dat copyrightu na úvodní straně)

Duelový turnaj


Archiv dělán stupňovitě, s každým upravení jedno otevírátko.
[SPOIL]Duelový turnaj


Vánoce


Zima


Archiv
[SPOIL]Zima


Vánoce
[/SPOIL][/SPOIL]

Doufám, že se budou líbit.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
dobre to je len je skoda ze to nevies lepsie vyuzit to 3D
 

DeletedUser

Guest
Ono jak je to jen 95 px vysoké, tak jsem nepřišel na to, jak to tam narvat, aby to nevypadalo divně. Popřípadě jestli máš nějaký konkrétní návrh, jak to vylepšit, tak ho sem napiš. Rád si poslechnu jak jsem to mohl udělat lépe.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Deleted User - 31870

Guest
Také pěkné, ale asi bych nedávala tolik předmětů do pozadí textu - odvádí zbytečně pozornost a působí pak přeplácaným dojmem..
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru