• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Battlefield 2

DeletedUser

Guest
Čau Battlefield 2 je supr hra (DOPORUČUJU) ale nevíte když mě někdo zabije a Zdravotník mě uzdraví mám pokaždé jinou zbraň. Vím že je to asi schválně ale chtěl bych vidět proč by mi měnil zbraně nebo proč by nosli někdo 4 sady zbraní u sebe =D
 

DeletedUser

Guest
je to pro to, že sebereš kit, kterej leží nejblíž u tebe. ale můžeš si ho vyměnit tak, že najdeš tvůj starej a vezmeš si ho zpátky. jo to sou ty čachry, když přiběhnu k ležícímu zdravotníkovi, vezmu si jeho kit, zvednu ho a do smrti nebo výměny zůstávám zdravotníkem :) a zdravotník mi nadává za kulomet :)
 

DeletedUser

Guest
dělalo se to snad gčkem, nebo tak nějak, ale jistej si nejsem... koukni do nastavení
 

DeletedUser

Guest
kit si mozes vymenit s hocijakou mrtvolkou Gckom. dokonca si mozes zobrat kit aj od nepriatela.
... najviac nastve, ked nema ziadne naboje ...
 

DeletedUser

Guest
je dobrý že si můžu vzít kit i od Američanů (např. když hraju za KSV)(Irák)
 

DeletedUser

Guest
too mi neslo na PC ale az budu mít novej tak si to samozřejmě zapařím
 

DeletedUser

Guest
Ale docela mi vadí když dám např. rakotomet a pak spátky kulas, že se mi přepne režim (pokud to není PKM).Pak je to o :eww:(vím, že si to musím změnit, ale vždy na to zapomenu)
 

DeletedUser3212

Guest
hele kluci a to se dá stáhnout nebo je to na cédu.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser120

Guest
battlefield normálně koupíš:) a nejspíš na cd nebo dvd
 

DeletedUser

Guest
najlepsie je si ho kupit (teraz bezi za akciovu cenu), lebo pri kupe mas original CD-KEY a mozes sa zaregistrovat u EA a prihlasit sa na rozne servery pre multiplayer. single mod je o nicom, ale multiplayer je BOMBA
 

DeletedUser

Guest
Battlefield je prostě bomba!!!Jedna z nej her který jsem kdy hrál!!
 

DeletedUser

Guest
Já sjem spíš vždy hrál BF2142...je to větší zábava...aspons e tam mohiu dobývat titáni atd...
Ale vratme s ek tématu,hrál jsem také,ale moc me to teda nebavilo :) hrál se m vždy pouze s kámošem...
 

DeletedUser

Guest
hrajete nekdo battlefiel 2 special forces??jsou tam dobry auta a zbrane:killer:
 

DeletedUser

Guest
občas si ho zapařím, ale výjmečně, mám základ + special forces, ale stále a často haraji Batlefield 2142, je to větší zábava a lepší hra, a hlavně, pokud někohozakuchtete, tak získáte dogtag, to bohužel BF2 neumí :-(
 

DeletedUser

Guest
občas si ho zapařím, ale výjmečně, mám základ + special forces, ale stále a často haraji Batlefield 2142, je to větší zábava a lepší hra, a hlavně, pokud někohozakuchtete, tak získáte dogtag, to bohužel BF2 neumí :-(

mimochodem k čemu ej ten dogtag???:ups ha:
 

DeletedUser

Guest
Já hraju BF 2142 online, ale někdy zapařím i starší BF 1942.
 
Nahoru