• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Battlefield 2

DeletedUser

Guest
Mě to je jedno..od letadel po vrtulníky, tanky až po pěchotu...Nemám vyhraněnou specializaci..Byví mě všechno.,..snad jen sniper jsem horší :blush::blush:
 

DeletedUser

Guest
chtel bych se zeptat co znamenají tam jak se vybírá do multiplayeru velikost mapy a dalsi co tedy znamena tohle:záznam bitvy,příkazy,no vehicles,same mod.
dále jaký je rozdíl kdyz mam v mape k dispozici vsechny zbrane,nebo kdyz mam jen 1,
a taky jestli nevíte jak se dají dělat ruzné skoky jako napr.skoci do boku,na zem a udelaji kotoul ci neco podobneho...
díky za odpovědi
 

DeletedUser

Guest
velikkost mapy určuje, jak velká ta mapa je a na kolik je hráčů, záznam bitvy je, že se bytva nahrává a pak je možnost si to prohlídnout a pod. no vehicles je hra bez techniky, jen čitě conquest
 

DeletedUser

Guest
no bud nemás originál hry s klíčem,jestli máš tak skus stahnout patch(nejnovější je 1.50,ale myslim pojede ti jen kdyz si stahnes 1.40)a pak ti mozná zlobí punkbuster na který se dá stáhnout program....

potřebuji se zeptat kdyz hraji multiplayer kdyz skončí mapa kdy se mám odhlásit aby se mi výsledky uložili???zabil jsem asi okolo 200 lidí a mám tam uložených jen nejakých 20-Už nic už to funguje....hurá umím lítat se stíhačkou.....

sorry za doublepost ja jen nevím jestli by bylo videt že jsem sem něco napsal kdybych to zeditoval....:kaktus:
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
potřebuji poradit:hru mám normálně koupenou,nainstalovaný nejnovejší patch a punkbuster ale kdyz hraji na hodnocených servrech(s hodnostmi)tak se mi ty hodnosti neukládají,ani jak je tam napsáno kolik sem zabil nepřátel,čím,za koho sem jak dlouho hrál.nevíte co s tím??

Co ti říká spojení Private Ranked Server?
Ovšem, že je ten server private nikde nenajdeš, až ve hře.
 

DeletedUser

Guest
Od kdy si můžu odemknout nějakou zbraň? Od jaké hodnosti?
 

DeletedUser

Guest
no bud nemás originál hry s klíčem,jestli máš tak skus stahnout patch(nejnovější je 1.50,ale myslim pojede ti jen kdyz si stahnes 1.40)a pak ti mozná zlobí punkbuster na který se dá stáhnout program....

potřebuji se zeptat kdyz hraji multiplayer kdyz skončí mapa kdy se mám odhlásit aby se mi výsledky uložili???zabil jsem asi okolo 200 lidí a mám tam uložených jen nejakých 20-Už nic už to funguje....hurá umím lítat se stíhačkou.....

sorry za doublepost ja jen nevím jestli by bylo videt že jsem sem něco napsal kdybych to zeditoval....:kaktus:

Už mi to funguje.
No mám 1.44, zkoušel jsem stáhnout tu 50 (zkoušel jsem to dvakrát - kdyžtak zkus poradit ;-)), ale nějak mi to nefunguje. :-(
Punkbuster jsem si taky stahoval.
Jen mi vadí, že vždycky musím být v TOP 3, abych se zlepšil (nebo spíš mi to takhle vždycky vyšlo), a tak hraju spíš ty servery o 10-15 hráčích, tak jsem byl 2x v top 3 (myslím, že jsem tam byl 1.). :-)
Potom hraju server "Hogibo". ten je věčně plný, ale jednou jsem v top myslím byl.
Mimochodem, nick TheZerrro (někdo mi můj klasický nick zabral :-@)

Objednával si už někdo Bad Company 2?
 

DeletedUser

Guest
chci se zeptat, mám problém. multiplayer mi funguje, ale je tam nějak málo serverů (cca 3) z toho 1 funkční. Máte jich tam více?, je to jen můj problém s připojením? nebo je to doopravdy málo hraná hra?
 

DeletedUser4582

Guest
chci se zeptat, mám problém. multiplayer mi funguje, ale je tam nějak málo serverů (cca 3) z toho 1 funkční. Máte jich tam více?, je to jen můj problém s připojením? nebo je to doopravdy málo hraná hra?

Musíš si stiahnuť najlepšie najnovší update (myslím, že najnovší je 1.50) a nainštalovať si ho, potom by si tam mal mať oveľa viac serverov ;-)
 

DeletedUser

Guest
to je asi tim jak psal Trefan a potom taky nastavením...zda más hodnocene tech mam asi 10....a nebo ty ostatni...tech je mraky....
 
Nahoru