• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Battlefield 2

DeletedUser

Guest
me BF2 vuubec neba hrali ste vubec GTA 4,San Andreas nebo CS Source?
 

DeletedUser

Guest
Hráváte tu ještě někdo Battlefielda2? já nevím s kým si zahrát Multiplayer :(
 

DeletedUser

Guest
Já mám vietnam, 2142 a dvojky (complete) :-)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Já mám 2142 a datadisk a jeste 2 se special force...baví mně víc ta 2....
 

DeletedUser

Guest
Jojo...starý dobrý BFko..jak BF 2 tak BF 2142 super hry pro týmovou hru..Už se těším na Bad company 2...doufám jen že to nepodělají a nebude to moc konzolové, jako ostatně hodně her v této době...PC hráči jsou až na ůplněm chvostu pro výrobce her..Největší zklamání tohoto roku je Modern Warfare 2..Multiplayer opravdová hrůza...BF je nejlepší:hoj:
 

DeletedUser

Guest
potřebuji poradit:hru mám normálně koupenou,nainstalovaný nejnovejší patch a punkbuster ale kdyz hraji na hodnocených servrech(s hodnostmi)tak se mi ty hodnosti neukládají,ani jak je tam napsáno kolik sem zabil nepřátel,čím,za koho sem jak dlouho hrál.nevíte co s tím??
 

DeletedUser

Guest
potřebuji poradit:hru mám normálně koupenou,nainstalovaný nejnovejší patch a punkbuster ale kdyz hraji na hodnocených servrech(s hodnostmi)tak se mi ty hodnosti neukládají,ani jak je tam napsáno kolik sem zabil nepřátel,čím,za koho sem jak dlouho hrál.nevíte co s tím??

Jsou to opravdu ranked servery? Pokud ano tak se ještě podívej do statistik ve hre samotné..Pokud to tam máš tak to chce nejspíš čas ale mělo by se to normálně ukládat...neměl jsem tento problém ani u BF2 a ani u BF2142
 

DeletedUser

Guest
ano mám to tam tak nastavené...
edit:zitra asi zavolám na technickou podporu
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
To je zvlaštní...právě jsem si to zahrál a na bobikách mi to normalně ukazuje kde hraji a i body jsou...

Edit...ukazuje ale nepočítá..asi vítr :eek:))
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
hurá už to jede,za koho hrajete v multiplayeru nejradeji???a jaka mapa je podle vas nejlepsi?
ja rad hraju za snipera,a pak za medika,a mapu ma nejradsi strike of akaransas(či jak se jmenuje)
 
Nahoru