• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Bin ládin

DeletedUser

Guest
Tak co na to říkáte? Já mám svůj názor na celou tuhle věc.
Jednoduše řečeno: Obamova sláva šla v poslední době hodně dolů kvůli nějakým pochybnostem (podle mě oprávněných) kolem jeho rodného listu. Zanedlouho budou volby prezidenta...a co udělat, aby si získal zpět svoji slávu? Chtělo by to nějakou pecku. Už vím! Třeba Bin Ládinovu smrt. A proč ne že? "Amerika-> neomezené možnosti". Nejen, že ho lidé opět zvolí, ale bude to i další záminka pro to...aby se "talibán naštval a oplatil to USA." Samozřejmě jsem toho názoru, že si američani zase vymyslí nějaký ten útok ala 11. září a opět zaútočí do těch míst, kde jsou už nyní. Akorát ve větším rozměru. Docela se toho bojím, co přijde.

Mám pár otázek:
Proč ho pohřbili do oceánu? Hmmm..proč asi že? Že by ho přece jen nezastřelili?
Proč právě teď? Zajímavé, nebylo o něm vidu ani slechu celou věčnost a najednou PRÁSK a je tuhej.

Je mi z toho špatně z těch lží.

Pre všetkých:
Edit od P3t4: Ďalšie prejavy podporujúce terorizmus budú vymazané, pisatelia môžu byť potrestaní ! Na fóre nebudeme akceptovať podporovanie a sympatie voči terorizmu. Takéto myšlišnky si nechajte prosím pre seba.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Normálně ho picli, to je celé. Problém je v tom že se v té věci vrtá veřejnot, což prostě není záležitost pro ně. Dneska se kdekdo stará v takových věceh, po kterých mu nic není. To jsou záležitosti národních institucí a státu jako takového, né veřejnosti.
 

DeletedUser

Guest
Nevím, jestli je to tak jednoduchý. Nevím, proč by mě po tom nemělo nic být po tom, že někde ve světě si někdo dělá absolutně co chce a kvůli tomu umírají nevinní lidé. Nechápu, jak můžeš být v tomhle tak apatický.
 
No já chápu, že jsi mladý a že tě to dost bere, ale pokud chceš soudit, tak je třeba k tomu mít nějaký mandát. Dneska je moda všechno řešit/posuzovat, ale účty nebude skládat nikdo. Já jen slyším, jak nebohé zvířátka hynou na pobřežžích zamořené ropou, ale o domácího psa se nikdo z těchto kritiků nepostará. Kde jsi byl když ti "nevinní lidé" umírali, to až s nějakou událostí jsi si na toto vzpoměl? Povídáš o škodách, máš na celé věci nějakou újmu? Jak víš kdo co provádí a že si dělá co chce, kde jsi na to přišel? Obezřetní a kompetentní lidé přemýšlejí co vyslovit, ale ty už jsi rozřešil všechno, to je práce pro mnoho lidí a organizací.
 

DeletedUser

Guest
Zapomeň na věk. Přesvědčil jsem se, že nehraje zas tak velkou roli. Ty se zaměřuješ jenom na média, jakoby ti média měnily svět podle toho, co píší (říkají). Otázka kde jsem byl já je trochu mimo. Nikdo z nás s tím přece nemůže nic dělat ani kdyby chtěl. Vzpomínám na to denodenně, není to spojeno jenom s tímto tématem. Promiň, ale jestli ti na těch lidech nezáleží, pak naše konverzace nejspíš skončila. Jak to vím? Nevím, ale všchno mi přijde podezřelé. Pochybuji, tudíž jsem. (Výrok jednoho filosofa)

Nerořešil jsem všechno...je to můj názor.
Ty si měj jaký chceš, ale nechápu tě, absolutně ne.

Znamená to, že když budu starší, tak ztratím o vše zájem, budu sedět v křesle...pít pivko a čučet na hokej?? To snad ne!
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nebavím se o věku, bavím se o mandátu. Mluvit může každý,ale je třeba aby za ním něco stálo. Kdo říkal že se zaměřuju na media, co tím myslíš? Já se informace dozvím ze stejných pramenů jako ty, a přežvýkám si je v hlavě po svém. Teď mi řekni o jakých lidech mluvíš, kdo jsou ty oběti? Ty tady vykládáš o stáří a sezení na gauči, rozčiluješ se když zmíním že jsi mladý. Já říkám že je potřeba mít chladnou hlavu a odstup, taky nějaké zkušenosti. Každopádně to není téma pro veřejnost, to je mezistátní politická věc. Pro nás to je akorát na rozčilování, spekulace a následné užírání, podle toho jak se do toho kdo zabere, toto pro nás nemá žádnou cenu.


Ps: nevím proč mluvíš o pivu, ale co se týče hokje a současného mistrovství, tak nezapírám že se velice rád podívám...
 

DeletedUser7836

Guest
Toto je tiež taká téma diskusiu..
Môžeme sa len dohadovať a špekulovať. Jeden tábor bude tvrdiť, že mŕtvy nieje druhý, že áno a budú vznikať len zbytočné hádky.
Ja osobne si počkám, ako sa budú veci ďalej vyvíjať, kým si svoj názor spravím.
je pravda, že je tu mnoho záhad, ale ja osobne verím, že ho zabili.
 

DeletedUser6989

Guest
Je mi jedno,jestli je mrtvý nebo ne.Ačkoli se Bin Ládin stal symbolem terorismu a de facto i samotného zla,jeho smrtí hrozba terorismu ani existence zla nezaniká.Je to jen jeden z mnoha lidí,kteří jsou hrozbou pro svobodu tohoto světa.
 

DeletedUser

Guest
Navíc i kdyby existoval, proč by ho odpráskli hned a nevtáhli z něj žádné informace? Divné, já být jimi, tak z něj vytáhnu vše o 11. září, kontaktech a tak dál. Na novinkách dali nějaké video, opět rozmazané. Klasika.

Jinak sem četl na novinkách v diskuzi vtip:

Omlouváme se za omyl ve zprávě o smrti Bin Ladina. Došlo k překlepu: "Bin Ladin is dad." Dodatečně gratulujeme!!!

Docel jsem se zasmál:D
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Každopádně věřím tomu, že ať se to událo jakkoli, nám skutečné informace poddány nebudou. Jestli ho picli předevčírem anebo dříve, jestli žije či ho utopily. To jsou věci které si bezpečnostní složky nechají pro sebe. Nikdo vařit svoji polívku za účasti strávníků nebude.
 

DeletedUser1318

Guest
Navíc i kdyby existoval, proč by ho odpráskli hned a nevtáhli z něj žádné informace? Divné, já být jimi, tak z něj vytáhnu vše o 11. září, kontaktech a tak dál...
A až by něco z toho, co z něj vytáhli zveřejnili, napsal bys, že je to všechno lež a všechno je překroucené.
Apropos, kde hledáš informace jinde než v médiích a na internetu? Já o jiných možnostech jaksi nevím.
Podle toho, co novináři o struktuře Al Kaidy lhali, tento "sponzor" a duchovní vůdce asi stejně nic konkrétního nemohl vědět.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7836

Guest
Navíc i kdyby existoval, proč by ho odpráskli hned a nevtáhli z něj žádné informace? Divné, já být jimi, tak z něj vytáhnu vše o 11. září, kontaktech a tak dál.

Pochybujem, že taký fanatik a ešte aj vodca Al-Káidy by im niečo prezradil.
Títo ľudia radšej umrú ako by mali zradiť svoje presvedčenie.
Ako písal veny. Jeho smrťou sa nič nekončí. Nechápem prečo američania oslavujú v uliciach. Oni si snáď myslia, že keď ho zabili tak zlikvidovali celú sieť Al-Káidy ?
Pochybujem, žeby si Obama dovolil verejne prehlásiť, že je mŕtvy keby nebol.
 

DeletedUser

Guest
Pochybujem, že taký fanatik a ešte aj vodca Al-Káidy by im niečo prezradil.
Títo ľudia radšej umrú ako by mali zradiť svoje presvedčenie.
Ako písal veny. Jeho smrťou sa nič nekončí. Nechápem prečo američania oslavujú v uliciach. Oni si snáď myslia, že keď ho zabili tak zlikvidovali celú sieť Al-Káidy ?
Pochybujem, žeby si Obama dovolil verejne prehlásiť, že je mŕtvy keby nebol.

Možná by jsi se divil,jak fungujou metody ,aby z člověka něco dostali. Taky tak získali informace, které je dovadli až k Usámovi.
A jak už se psalo na začátku ,je jasné,že je to politická zakázka dostat ho zrovna teď. Obama si připsal body o které se může při dalších volbách opřít.
 

DeletedUser

Guest
No, nevím proč řešíte ž by z něj nejdřív vytáhli informace.
Kdybych ho chtěl dostat živého kvůli nformacím, tak bych do tý vody hodil jednoho z těch jeho ochránců a jeho bych si odvezl na nějakou vzdálenou základnu CIA a tam už by bylo prakticky jedno co s ním budu dělat, protože je oficiálně mrtvý. Důvod by byl jednoduchý: ačkoliv to je masový vrah, spousta pseudohumanistů by kvůli provádění výslechů dělala humbuk a ovlivňovala veřejné mínění v můj neprospěch.


Ale podle mě mrtvý je, pochybuji že pokud by měl zbraň a tedy se mohl bránit že by tak neučinil...
 

DeletedUser

Guest
Král je mrtev!Ať žije král!
Neb ono stále leží něco shnilého v království Dánském.
Toto nebylo useknutí hlavy velké sani.Dokud nezačnou naše vyspělé a vždy spravedlivé společnosti měřit všude stejným metrem,tak se to nezlepší.

Přidám jeden citát,od Hitlera.?Třeba mě za to zavřete na doživotí?
[SPOIL]
Adolf Hitler:Kdo si pamatuje na Armény?
[/SPOIL]
 

DeletedUser

Guest
Na rozdíl od vás nejsem toho názoru, že se jedná o masové vraha - Usáma se stal v Afghánistánu něco jako vůdcem odporu proti sovětským okupantům, pak přišel Sadám okupovat Saudskou Arábii a Usáma a s ním i celá Ál - Káida byly Araby odmítnuti, ačkoliv jako "domorodci" by byly válku schopni vést pouze pozemními útoky, ale efektivněji než Američané, kteří během pár dnů přiletěli z USA. Toto a následná americká organizace všeho, co se vůbec týkalo Islámu a Dálného Východu obecně zapříčinilo to, že se z něj stal islamistický fanatik a k tomuto obrazu přetvořil celou Al - Káidu.
Nikdy jsem o tom takhle nepřemýšlel, ale začínám mít stejné názory jako on - přeci jen Američané se během 2. světové války posunuly před ostatní země, protože se té nejnákladnější války vedené v Evropě téměř neúčastnily, ale přeci by se Amerika měla trochu zamyslet nad svým neustálým povyšováním a snahou přeorganizovat všechno, co se USA vlastně vůbec netýká.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
"amerika" potrebuje terorizmus inak by už dávno padla na kolená. Potrebujú vykorisťovať celý svet a "teroristi" sú pre nich dobrá zámienka na to aby mohli okupovať iné štáty.
...to je môj názor na vec
 

DeletedUser1318

Guest
El Ladróne, máš v tom trošku zmatek.
Usáma v Afghánistánu bojoval s podporou Saudské Arábie, Pakistánu a Usa proti sovětské okupaci. Po odchodu sovětů se vrátil do Saudské Arábie, v té době už dávno Al kaida existovala.
Saudové řešili případnou okupaci, kdyby se Saddám Husajn nezastavil v Kuvajtu. Dali sami přednost američanům, a tím jej vyprovokovali jeho k nenávist a terorismus vůči "nevěřícím psům".
Americkou účast ve druhé světové válce taky vidíš velmi zjednodušeně.
Nevím, jak chápeš třeba mnichovskou dohodu, byl to důsledek evropské politiky?
Tak jako obsazení téměř celé Evropy Hitlerem?
No buďme rádi, že se nám sem tehdy američani "na*****" se svou pomocí. Z vojenského hlediska bylo vylodění v Normandii zásadní pro další dění na frontách.
Do sféry Sovětského vlivu jsme se taky dostali rozhodnutím Evropských politiků.
A možná bys mohl taky vzít v úvahu, že pro Spojené státy válka zdaleka neskončila osmého května. Boje v tichomoří taky něco stály.
Já nechci tvrdit, že všechno co dělají američani je naprosto OK, ale já na rozdíl od tebe nějak netoužím po šaríi, islámské policii a podobných vymoženostech.
"amerika" potrebuje terorizmus inak by už dávno padla na kolená. Potrebujú vykorisťovať celý svet a "teroristi" sú pre nich dobrá zámienka na to aby mohli okupovať iné štáty.
...to je môj názor na vec
Já ti nechci brát tvůj názor, ale mohl bys trošku konkretizovat, koho všechno "vykořisťují" a koho všeho okupují?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser6989

Guest
Američané se během 2. světové války posunuly před ostatní země, protože se té nejnákladnější války vedené v Evropě téměř neúčastnily, ale přeci by se Amerika měla trochu zamyslet nad svým neustálým povyšováním a snahou přeorganizovat všechno, co se USA vlastně vůbec netýká.
No,za to,že se Američané starají o věci,které se jich netýkají bys jim měl poděkovat.Kdyby nezasáhli (spolu s tehdejší SSSR) proti Hitlerovi,tak tady nikdo z nás není.Sice jich nezemřelo tolik jako rusů ale věř mi,že bez pomoci USA by to Rusové projeli.A Rusové (spolu s USA) byli asi jediní,kdo se tehdejšímu Německu vyrovnal.A věřím,že pokud by Říše fungovala ještě o pár let délé,mohli by dnes vládnout celému světu (viděl jsem dokumenty o vojeských prototypech (proudové a raketové stíhačky,děla schopná vystřelit projektil na oběžnou dráhu,a údajně i létající talíře ...), a na tu dobu to byl opravdu skok vpřed - nehledě na to,že němci byli jen kousek od objevení Atomových zbraní).
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Snad si nemyslíte, že se sem Američani "na****" pro dobrej pocit

"amerika" potrebuje terorizmus inak by už dávno padla na kolená. Potrebujú vykorisťovať celý svet a "teroristi" sú pre nich dobrá zámienka na to aby mohli okupovať iné štáty.
...to je môj názor na vec

pravda, které buď lidi nerozumějí nebo ji slyšet nechtějí.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru