• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Bin ládin

DeletedUser1318

Guest
Jinak názory pana Hájka jsou mi celkem sympatické.
Aha, tak to vysvětluje mnohé.
Já jej mám taky rád.
Jeho umění vnést do šedi běžného života trošku humoru je nedocenitelné.
Nebo jeho osvěta na poli kreacionismu, oblíbené teorii pana bývalého prezidenta George Bushe.
 
Já se nedivím že někdo obdivuje Hájka, taky se nedivím že mnozí fandí Usamovi. Po celé Evropě i jinde ve světě je dost podobných více či méně radikálních politiků či jejich ancáblu. Zase nikdo z politiků nebude nějaký lidumil, to by ani nebylo dobré. Jde jen o to, vyvarovat se těch vyložených mimoňů a dbát na to aby se nekoncentrovala moc k úzkému kruhu jedinců, to je pokušení pro všechny. No ale ty zjevné radikály je třeba hnát bičem hned.


Jedna věc (často ji slýchám), je ta že dost lidí tvrdí, jak jsou "média" zmanipulované a ovládají většinu. Druhá věc je, že mi někdy (čas od času) mladší uživatel, tady na foru vyčte že se ohlížím právě na věk. Mě to ale povětšinou připadá jakoby z nich právě mluvil nějaký starší fotřík (bez urážky na jednotlivce). Takový typický upocenec co smrdí acetylenem, když jedete městskou dopravou a vy to čujete společně s těmi řečmi. Ukázkový druh lidí, kteří když otevřou hubu, tak vyleze smrad anebo volovina.

Já nevím kde to ti lidi berou a proč se takhle vymezují. To je pak snadné že se jim začínají takové prohlášení líbit. Klaus a jeho muži to už s tím opačnictvím přehánějí.
 

DeletedUser1318

Guest
...Jedna věc (často ji slýchám), je ta že dost lidí tvrdí, jak jsou "média" zmanipulované a ovládají většinu...
Mně na tom nejvíc fascinuje, skutečnost, že média jsou zmanipulovaná. Já to posoudit neumím. Je jasné, že podle situace informují tendenčně.
Zajímavé ovšem je, kde tedy zdejší přispěvatelé získávají "nezmanipulované" informace
 

DeletedUser

Guest
Zajímavé ovšem je, kde tedy zdejší přispěvatelé získávají "nezmanipulované" informace[/QUOTE]

Mňa to tiež udivuje ž si myslíte že tá vaša pravda je tá správna.....každá minca má dve strany
Podľa mňa médiá informujú tak ako im to vyhovuje resp. podľa toho kto ich vlastní
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Každé ty zprávy v různé podobě někomu patří, někdo je zprostředkovává. Samozřejmě to musí zaplatit. Tak je závislý na přísunu peněz, ty jsou většinou z reklamy, takže je třeba přivábit pozornost. Televize a rádia vysílají pořady, tak se nemusí tolik ohlížet na zprávy. Noviny a internetové portály, ty jsou čistě o onformacích. Takže tam se musí ohánět. Druhá věc je že to závisí na redaktorech, jak ti se k tomu staví, no a někteří jsou velice přičinliví. Že by ale někdo platil novináře, tak to pochybuju.
 

DeletedUser7836

Guest
Nechcem zasahovať do vašej diskusie. Ale chcem vás poprosiť, aby ste sa viac držali témy a to je "Bin Ládin". Nie to či USA niekoho vykorisťuje.
Ďalšie prejavy podporujúce terorizmus budú vymazané, pisatelia môžu byť potrestaní ! Na fóre nebudeme akceptovať podporovanie a sympatie voči terorizmu. Takéto myšlienky si nechajte prosím pre seba.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Ja som nepísal nič o platení novinárov ale o tom že majitel novín určuje pravidlá /resp. spoločnosť ktorá ich vlastní/
no však to ku tomu patrí len sme trošku obšírnejší :)
Bin Ladin je len jeden človek /vraj mrtvi/ a píše sa o ňom ako keby bol teraz koniec terorismu zase len manipulujú s ludmi
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Al-Káida potvrdila bin Ládinovu smrt, hrozí útoky proti USA.

Prectete si muj prvni prispevek.
 

DeletedUser1318

Guest
Nechcem zasahovať do vašej diskusie. Ale chcem vás poprosiť, aby ste sa viac držali témy a to je "Bin Ládin". Nie to či USA niekoho vykorisťuje.
Některými přispěvateli je osoba Usámy Bin Ládina vnímána jako obdiv zasluhující hrdina, který po zásluze trestá USA za všechny jejich prohřešky už od doby objevení ameriky.
Případne mi napováženou, že příspěvky typu Kdyby tedy přišlo něco podobného jako 11. září, tleskal bych stejně jako ostatní diváci v muslimských zemích. zůstanou bez povšimnutí. Nežádám cenzuru, ale tohle už mi příjde trošku přes míru.

Al-Káida potvrdila bin Ládinovu smrt, hrozí útoky proti USA.
Prectete si muj prvni prispevek.

Čtu tvůj první příspěvek a nemohu přijít na to, co z toho jsou vlastně ty zmiňované lži.
Jediná podivná myšlenka je tvrzení ...Samozřejmě jsem toho názoru, že si američani zase vymyslí nějaký ten útok ala 11. září...
Chceš snad říct, že v těch letadlech byli agenti CIA s úkolem zničit dvojčata, a celé to bylo jen divadlo?
Tomu zase nevěřím já.

Uvítal bych nějaké vysvětlení k tomu, jakou roli v tomto "spiknutí CIA" Usáma hraje?
On sám je jen virtuální postava, vyrobená v Langley?
Jeho videa natáčeli v tajných studiích někde v Americe?
I jeho dopadení a smrt jsou divadlo pro důvěřivé hlupáky jako jsem já?
Al Kaida je pak asi přímo financovaná ze zdrojů v Americe a uměle vytváří dojem ohrožení?

Já mám k dispozici jen "oficiální" nebo běžné informace, které se dají najít na internetu. Tvrzení "já si stejně myslím, že..." pro mně není důkazem vůbec ničeho, pokud to není doloženo dalším argumentem.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Nemyslím si,že tenhle "důkaz" někoho přesvědčí...
Kdykoliv si mohu sednout za kameru,natočit video,kde budu tvrdit,že Barack Obama je mrtev.A ikdyž to budu říkat a budu mít milión shlédnutí,pořád to nemusí být pravda.....
 

DeletedUser

Guest
Vyvratit jde skoro vsechno az na matematiku...ktera se popira hodne tezko....slova jdou poprit lehce...

Tohle muzes rict absolutne o cemkoliv aniz bys o tom na chvili premyslel...vetsinou tve prispevky jsou ...nicnerikajicne neutralni
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
ze vsechny zpravy o zabiti ladina v posledni dobe jsou jen vymysly;) (podle myho nazoru) Nemusi prece mit spolu nic spolecnyho? proc to beres jako podminku pravdivosti te zpravy?
 
ze vsechny zpravy o zabiti ladina v posledni dobe jsou jen vymysly;) (podle myho nazoru) Nemusi prece mit spolu nic spolecnyho? proc to beres jako podminku pravdivosti te zpravy?

Takže jestli tomu dobře rozumím, tu ženskou zabili a ona přesto žije. Anebo to video je "natočené" až po její smrti. A proto je možné že je to podobné jako u Usamy s fusami?

Když tu postneš video jako důkaz čehosi, takčekám že to nějaké opodstatnění a spojitost má!
 

DeletedUser

Guest
Prosim??? Vzdyt to je video z doby kdy zila...nezalezi na tom kdy je dal uzivatel na youtube.

Podivam se kde s kym a co a jak....;)
 

DeletedUser

Guest
Poslouchej o cem mluvi...treba to pochopis...je to dukaz protoze tam rika i kdo ho zabil...hlavne je to 5 let stary.....
jeste jednou...dukaz toho...ze uz je davno po smrti
 
Poslouchej o cem mluvi...treba to pochopis...je to dukaz protoze tam rika i kdo ho zabil...hlavne je to 5 let stary.....
jeste jednou...dukaz toho...ze uz je davno po smrti

No já nerozumím anglicky, nevím co tam říká. Ani mi není jasné kde by to sebrala. A proč to probírá právě ona, co s tím má společného, kde se o tom dozvěděla.
 
Nahoru