• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Binomická věta - výpočet pravděpodobnosti získání produktu

DeletedUser

Guest
(nemluve o tom ze jsem vychazel z pozorovani, ktere bylo, ze mi hrac zdelil, ze pote co se pomodlil nasel 2 vlajky naraz; k induktivnimu zaveru ze modleni pomaha pri nalezeni produktu to staci)

Já jsem se pomodlil a nenašel jsem nic. Takže z toho plyne závěr, že modlení brání nalezení předmětů?

(a to raději nezmiňuju, co bych mohl vyvodit z empirického pozorování, když jsem po návštěvě toalety ten předmět našel ...)

Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest

Bylo to jen slovickareni. Neuplna indikce je dost slaby mechanismus, aby se ne jeho zaklade dalo tvrdit kde co.

DeletedUser

Guest
Pokud jde o nějakou pravděpodobnost a výpočty účinků modlení, mám trochu jinou teorii, Seanova věta: "Je-li autor hry ateista, je vcelku pravděpodobné, že modlení je naprosto k ničemu a jeho účelem je, aby se hráči zabavili přesvědčováním ostatních o dopadech modlení na vyšší šanci nalezení předmětu, podobně jako se někteří lidé baví přesvědčováním ostatních o existenci boha."

Čili věřící ať se dál modlí, nevěřící ať se nemodlí, nikdo žádnou pozorovatelnou výhodu nezíská a přesto se všichni budou cítit fajn. Věřící proto, že si zvyšují šance na nalezení předmětů a občas to i vyjde. A nevěřící proto, že neplýtvají časem na nějaký hloupý modlení :)

DeletedUser

Guest
Zdravím vás.

Už někdo zkoumal šance na nález s hollyday setem (sváteční set)? Vlastním kompeltní set a těch bonusových 15% na štěstí se mi zdá extrémě zanedbatelných. Zkoušel to již někdo spočítat?. Děkuji za echo.

s pozdravem

DRB_ničitel

DeletedUser

Guest
drb nicitel: bez setu si klikni na práci, zadej 2h a podiv se, kolik ukazuje ta carka ze najdes predmet. Ta carka zaplni asi 1/5, tzn, po 2h prace mas sanci asi 20% na nalezeni předmětu.
Potom si oblec cely set, zadej 2h a podiv se, kam ta carka saha nyni. (teoreticky by se mela posunout jen malinko 20 + 15% = 23 --- 23% šance najít předmět po 2h práce se setem)

můj názor :)

DeletedUser

Guest

Podle mě žádná čárka na nález předmětu neexistuje, existuje jen motivace a štěstí. Motivaci mi set nedá a štěstí zvyšuje ale jak u které práce (cenu předmětu).

DeletedUser7063

Guest
ten set zvyšuje jen cenu předmětu, pravděpodobnost podle mě ne, protože ta čárka se neposune

DeletedUser

Guest
podle mě 2hodiny dávají určitě větší šanci na produkt můj kámoš na arizoně dal 6x 15minut a někdy 30 minut našel z toho asi jen 1 produkt ani to možná ne (měl bonus dobrodruha) já dal 2 hodiny (s bonusem dobrodruha) a našel jsem 4 kusy :D a to se nestávalo málo skoro pořás takhle nacházím po 3-4 předmětech (s bonusem) bez bonusu se mi podařilo najít zltý prach a ani jsem ho nehledal (asi na 2-3 pokus) a jak je to s tim bonusem???to je takhle??:2%+10%=12% šance najít produkt nebo takhle??? :2%+10%=2,2% o tomhle jsme se s kámošem dohadovali protože je tam tohle:Šance najít produkt při práci se zvýší o 10%. Tak nevíme jestli se to zvíší o 10% nebo o 10% z šance najít předmět.Za předpokldau že by měl pravdu a bylo by to z celkové šance tak by neměli dobrodruzi nad ostatníma o nic větší šanci najít vlajku,kousek lístku nebo prach atd.A protože kámoš ten kousek lístku našel tak by to muselo být náhoda jak prase nebo by se potvrdila moje teorie :D že 1%+10% v the westu je 11% a ne 1,1% :D:D:D:D:D

ps::D doufám že po tomhle mě nebudete mít všichni za hlupáka :D

edit::D sry chybička

DeletedUser

Guest
Vďaka
----
Nič v zlom ale je to určite tak, že na Arizone a Buffale to je 15min?

DeletedUser

Guest

Ano, neboť na normálních světech je to do půl hodiny a na Arizoně jsou časy o polovinu kratší (10 minut = 5 minut, 30 minut = 15 minut, 2 hodiny = 1 hodina)