• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Bitevní odměny

Oximus

Člen týmu
Zdravím všechny,

určitě si řada z vás pamatuje, že před lety při bojích o pevnost padaly všemožné truhly. Upřímně si už nepamatuji, zda to bylo za prohru i výhru a nebo jen výhru. Nicméně mi přijde, že spousta světů se trápí s bitevní neúčastí a věřím, že pokud by InnoGames tady toto opět zakomponovalo do hry, tak by to přilákalo více bitevníků. Ve finále se nemusí jednat ani tak o truhly, ale o jakékoliv věci, které by se z bitvy daly získat. Potom tady bude možnost na tu bitvu přilákat i hráče, kteří by tam za jiných okolností ani nešli. Těch pár UPD, XP a $ mi přijde jako neadekvátní pro hráče, který by šel na bitvu jen z toho důvodu, aby dostal nějakou odměnu.

Děkuji za případné přeposlání do centrály...

Oximus
 

Deleted User - 825207

Guest
Když mi zajistíš aspoň 200 UPD/za bitvu(výhru nebo prohru, on/off by bylo jedno), budeš mě mít off na každé bitvě(ON z 80-90% být nemůžu kvůli časům bitev)! ;)
 
Ono by stačilo kdyby po každé bitvě jsi dostal UPD normálně (účast, vyznamenání atd) + dopis s UPD např. 25, 50 nebo malá šance na nějakou truhlu např. ocelka, velkolepá, jedinečná a jedinečná drahocenná. Nebo místo vzácných truhel i nějaký věci/truhly na zdraví, energii, motivaci.
 
Zdravím všechny,

určitě si řada z vás pamatuje, že před lety při bojích o pevnost padaly všemožné truhly. Upřímně si už nepamatuji, zda to bylo za prohru i výhru a nebo jen výhru. Nicméně mi přijde, že spousta světů se trápí s bitevní neúčastí a věřím, že pokud by InnoGames tady toto opět zakomponovalo do hry, tak by to přilákalo více bitevníků. Ve finále se nemusí jednat ani tak o truhly, ale o jakékoliv věci, které by se z bitvy daly získat. Potom tady bude možnost na tu bitvu přilákat i hráče, kteří by tam za jiných okolností ani nešli. Těch pár UPD, XP a $ mi přijde jako neadekvátní pro hráče, který by šel na bitvu jen z toho důvodu, aby dostal nějakou odměnu.

Děkuji za případné přeposlání do centrály...

Oximus
Mluvíš mi z duše a již jsem zde na to apeloval několikrát a nic :(
Nicméně už i světy kde bitvy fungovali jsou pomalu,ale jistě zkomírající a INNO to musí velmi dobře vědět.Jediné oč se pokusili je nové nastavení bonusů v bitvách,kterým rozumí mizivé % hráčů a nikde se nedopátráš nějaké tabulky kde by jsi si to mohl oživita případně přeposlat hráčům co o změnách nemají ani tuchy.
Měl jsem snahu na jednom světě nějak zatraktivnit bitvy (s velkou pomocí rakeťáka) a žádal o podporu v podobě nějakých odměn navíc,nic se nestalo,odehráli se asi 2 - 3 bitvy a vše vyšumělo,je to boj s větrnými mlýny a opravdu za těch pár UPD si lidi raději budou hrát na svém písečku a nic s nimi nehne.
Opakuji INNO dělá jako by jim to šlo z vlastní kapsy!!!!!!!!
zkusil jsem Elnevar (stejná firma) a musím podotknout,že ač je to stupidní stavěcí hra dosti se snaží tam něco dávat aby u toho člověk nezkoprněl.
The West už asi mají opravdu jen a jen na zisk z nugetů a nehodlají dělat nic pro zatraktivnění hry jako takové.
Za mne,co to šlo chodil jsem a chodím na každou bitvu kde hraji,ale stále mne to více a více odrazuje a pokud budu nucen jen stavět pak nemá smysl to hrát :(

Ještě jsem uvažoval o nějakém plnění jako jsou NPC banditi (duel) udělat ze strany INNO obdobu s NPC (bitvy) takové vybíjení indiánů a naopak by jistě přivedlo alespoň někoho :D
 

Oximus

Člen týmu
Mohl bych poprosit o informaci, zda se tímto návrhem bude někdo z týmu zabývat a přidá to k hlášení do centrály? Děkuji...
 

Symphie

Člen týmu
Celá tato záležitost byla přeposlána již v posledním reportu, myslím, že na fóru se o tom již psalo. Spousty hráčů chodí na bitvy spát a čekají, že dostanou vše zadarmo. Takže symbolická odměna pro poražené a větší odměna pro vítěze.
 

Oximus

Člen týmu
Dobrá, dobrá.....tak by odměny mohli dostávat pouze online hráči. Určitě by se to dalo nějak vymyslet. Pokud to ale bylo již v minulém hlášení, tak je to bezpředmětné. Jen jsem chtěl vědět, jaký je stav tohoto návrhu.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser11928

Guest
Celá tato záležitost byla přeposlána již v posledním reportu, myslím, že na fóru se o tom již psalo. Spousty hráčů chodí na bitvy spát a čekají, že dostanou vše zadarmo. Takže symbolická odměna pro poražené a větší odměna pro vítěze.
Promin, se vsi slusnosti a kralovske ucte, je to nesmysl. Off hraci jsou na obou stranach, pokud by tomu bylo tak, ze vitezna strana dostane vetsi odmenu nez porazena, je to nefer. A navic to prinasi potize - hraci se na salonu domluvi "Jdeme vsichni do utoku, at mame maximalni odmeny!" a je po kvalitni a dobre bitve.
Z tohoto duvodu tedy miko vzdycky prosim o rovnomerne rozlozeni odmen, tedy stejne pro utocniky i pro obrance. A nastesti mi vzdy vychazi vstric, protoze nerovnomernost v odmenovani je peklo, zlo a nic dobreho to neprinasi.
A promin.
 
Nahoru