• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Nahlášeno Bitva - chyba

ahoj,

pokud v bitvě stojím v levém horním rohu a chci nad sebou vidět své jméno, je to nemožné - pokud u mě stojí někdo další, zobrazí se mi jeho jméno. pokud jsem v rohu sám, nezobrazí se vůbec nic. předpokládám, že stejný problém bude i v pravém horním rohu.

viz zde, Lukajda stojí vpravo ode mne. .. pokud přejedu na sebe odspodu, zobrazí se jméno hráče pode mnou.

bitva.png
 
ahoj,

pokud v bitvě stojím v levém horním rohu a chci nad sebou vidět své jméno, je to nemožné - pokud u mě stojí někdo další, zobrazí se mi jeho jméno. pokud jsem v rohu sám, nezobrazí se vůbec nic. předpokládám, že stejný problém bude i v pravém horním rohu.

viz zde, Lukajda stojí vpravo ode mne. .. pokud přejedu na sebe odspodu, zobrazí se jméno hráče pode mnou.

Zobrazit přílohu uživatele 1758
Aho je to tak a do rohovému hráči se neobjeví jméno nikomu ať je v útoku či obraně :(
 
Včera jsem na Hudsonu zažil poprvé!!!!!!! za celou existenci na The West aby si to na bitvě dělalo co chce!!!
Stojím na fleku,bez zadání na pohyb a hle jdu do pekla kam nechci a nic neovlivním :(
Další kousek systému byl když stojím před duelkou a dám pohyb blíže,vím že může nastat situace kdy má jiný hráč přednost a mne to nepustí na ono místo (a může to i hodit někam kam neci) ,ale ono to šlo a to tím způsobem,že jsem se přesunul na onen flek a odtud mne to hodilo o 2 pole výše a hned naštěstí z5,ale co to je ví bůh a pokud nebudu moci nadále ovlivňovat své postavení a systém si bude dělat co chce pak ani ten sirup už nikdy nebudu chtít a ten úžasný požitek z bitvy si nechám zajít :D
1.žlutá postavení a červená samovolný pohyb
2.žlutá postavení,zelená zadáno,červená odhoz a zelaná z5...jak jsem zaznamenal na bitevním chatu nebyl jsem sám koho to hodilo samovolně

a4cf6-clip-77kb.jpg
 

Deleted User - 825207

Guest
@Caleb rozparovač
Systém ví nejlíp co je pro tvojí postavu nejlepší, kde máš stát apod.
Proto i když někde zadáš a třeba jdeš jinde tak se neboj, jdeš správně!
Věř systému a bude ti dáno!(třeba ten sladký sirup)
:D
 
Ještě bych rád upozornil na šipku označující pohyb a střídání,to je celkem velký nedostatek!!!
Bitevníci jsou v červené a modré barvě,pohyb se zobrazuje v podivné zelené a červené...takže ve velkém seskupení tyto celkem dost splynou a není zřejmé zda se zadalo či nikoli!!!
Pro kristovy rány,ať si někdo z INNO vezme pastelky a zkusí na červený papír namalovat červenou pastelkou šipku :D
Obzvláště pokud mám střídat vedle stojícího spolubojovníka tak vůbec netuším zda je zadáno obousměrně.
Jako vážně na tomto zapracovat!!!
No je možné,že mám od hry vypálené oči :D Ale včera jsem to ze třech bitev dvakrát opravdu nedával :(

 
Naposledy upraveno:
Chyba bude poslána v reportu.
OK děkuji Symphie a ještě jedna věc celkem znepříjemňuje bitvu a to je oznamování o hráči.
Pokud si najedu na sebe či jiného hráče zobrazí se oznámení se jménem a dalšími informacemi.Tím překreje celkem podstatnou část bojiště a pokud v boji je důležité zhodnotit kde stojím a kdo na mne vidí pak bohužel mám znemožněno si to lépe vyhodnotit.
Asi je dosti hráčů kteří s těmito informacemi mimo nick dokáží pracovat,ale osobně si myslím,že je podstatnější část která to neumí (včetně mne) či to nepotřebují a tím je podstatné vidět kolem sebe a ne si pročítat vizitku :D
Už protože pokud si kliknu na hráče tak se mi vpravo objeví jeho avatar,střelná zbraň a info o poškození a to myslím stačí,případně tam právě doplnit ony informace a netřeba si plac zahradit nesmyslem.
Děkuji za Vaší práci a doufám v lepší nápravu a zpříjemnění hry a boje obzvláště,zdraví Caleb
 
OK děkuji Symphie a ještě jedna věc celkem znepříjemňuje bitvu a to je oznamování o hráči.
Pokud si najedu na sebe či jiného hráče zobrazí se oznámení se jménem a dalšími informacemi.Tím překreje celkem podstatnou část bojiště a pokud v boji je důležité zhodnotit kde stojím a kdo na mne vidí pak bohužel mám znemožněno si to lépe vyhodnotit.
Asi je dosti hráčů kteří s těmito informacemi mimo nick dokáží pracovat,ale osobně si myslím,že je podstatnější část která to neumí (včetně mne) či to nepotřebují a tím je podstatné vidět kolem sebe a ne si pročítat vizitku :D
Už protože pokud si kliknu na hráče tak se mi vpravo objeví jeho avatar,střelná zbraň a info o poškození a to myslím stačí,případně tam právě doplnit ony informace a netřeba si plac zahradit nesmyslem.
Děkuji za Vaší práci a doufám v lepší nápravu a zpříjemnění hry a boje obzvláště,zdraví Caleb

Upřímně si nemyslím že odstranění těchto informací je dobrá volba a ani není dobrá volba přesunutí těchto informací do rozkliknutí, pro velitele bitev tam jsou relativně důležité informace a kdyby museli každého koho potřebují zkontrolovat (každé kolo to může být třeba i 30 hráčů) rozkliknout, tak si myslím že ten čas na kolo už bude pro většinu nesplnitelný. Mimochodem abych nemluvil jen o veliteli, tak mi řekni, jak bys pak ty hledal člověka, se kterým chceš střídat, kdyby ti nic nevyskočilo. Ano, varianty, jak to upravit, sice jsou, ale ty co nabízíš mi přijdou spíše ke zhoršení. Varianta jak toto změnit je, že by se okno rozšířilo a informace v rámečku se dali tam, ale fungovali přesně tak jak fungují teď, při najetí se zobrazí a při odjetí zmizí.

mata
 
Upřímně si nemyslím že odstranění těchto informací je dobrá volba a ani není dobrá volba přesunutí těchto informací do rozkliknutí, pro velitele bitev tam jsou relativně důležité informace a kdyby museli každého koho potřebují zkontrolovat (každé kolo to může být třeba i 30 hráčů) rozkliknout, tak si myslím že ten čas na kolo už bude pro většinu nesplnitelný. Mimochodem abych nemluvil jen o veliteli, tak mi řekni, jak bys pak ty hledal člověka, se kterým chceš střídat, kdyby ti nic nevyskočilo. Ano, varianty, jak to upravit, sice jsou, ale ty co nabízíš mi přijdou spíše ke zhoršení. Varianta jak toto změnit je, že by se okno rozšířilo a informace v rámečku se dali tam, ale fungovali přesně tak jak fungují teď, při najetí se zobrazí a při odjetí zmizí.

mata
Ahoj,ano spíš takto jsem to myslel,aby to bylo upraveno a nekrylo to přehled postavení.To uznej není zrovna nejšťastnější.
A je mi tak nějak jasné,že velitel z něčeho vycházet musí :)
 
Dnes jsem to zkopíroval a opravdu s tímto by se mělo něco dělat!!!
Nevím kam se posunout když mi 1/3 - 1/4 zabere oznámení,jako fajn,ale jsem z těch co to stejně neumí využít a hlavně ať mi to ukáže ostatní a o sobě opravdu nepotřebuji informace!!!

https://c2n.me/4aLED8D a porovnejte s tímto kde je hnízdo nepřátel a já nevidím zhola nic :( https://clip2net.com/s/4aLD4ww

Při najetí na nepřítele mi to stejně dá jen informaci o DMG viz: https://clip2net.com/s/4aLEKWG
A zde je přehršel místa kde 50% zabírá nick a avatar což je mi opravdu jedno jak dotyčný vypadá :D
Každopádně to je velice nepříjemné ve sledování bitvy a pohybu
 
Nahoru