• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Bitva o ranch Podzimní jezero

DeletedUser

Guest
Několikrát za sebou na nás vykrádali bandité které se ukrývali v okolní poušti. Když útočili po třetí tak jsme se připravili na odpor pozvali jsme všechny z Klanu a Aliance, sešlo se nás asi 10. Jich, bylo sice asi 15, ale my jsme měli převahu v postavení.
Řekli jsme si že tentokrát jim nic nedáme. 3 jsme šli do podkroví (mezi nimi i já), jeden šel za komín vybaven Wynchestrem 73 s optikou.
3 střelci a 3 nabíječi šli dolů hájit spodek.
Dal jsem rozkaz ať aspoň jednoho nechají, aby jsme mohli zjistit kde se skrývají a pak vystřílet jejch doupě a vzít si svůj majetek. Po setmění opravdu přijeli, pootevřeli jsme okenici a čekali až sesednou, když sesedli šli dovnitř pro zbytek potravin.
Dal jsem příkaz jednomu co byl odemně nejblíže ať nestřílí dokud nepříjdou dovnitř.
Sniper za komínem, ale o mým příkazu nevděl a tak jen co se začal přibližovat k našemu statku prostřelil mu hlavu, namířil jsem, mezitím už začali práskat výstřeli, nesnažili se o odpor jen se dostat ke koňům a to jsme nemohli připustit. Namířil jsem na nejmladšího na jenoho co sźrovna vyskočil na koně a zmáčkl spoušť-Moje kulovnice ho shodila ze sedla a on se zoufale snažil vyndat svůj revolvér, aby aspoń se pokusil krýt své kamarády. Jednomu se zatím podařilo u jed. Dal jsem rozkaz spolubojovníkovi vedle mne ať dá dolů rozkaz aby nestříleli a pokusili se je zajmout. V tom už, ale vyběhl jeden čeledín který dělal nabíječe, a začal střílet po všem co ještě žilo. Nemohl jsem dopustit, aby zabil všechny zajatce a také všechny koně které by nám umožnily pronásledování a tak sem vystřelil na jeho ruku kde držel revolvér. Padl držící se Zkrvavené ruky. Vyběhl jsem dolů taky a chytil ještě trochu žijícího banditu za vlasy a namířil na něj revolvér-Kde taboříte? Zeptal jsem se ho. Něco zamumlal a já na ho více zatáhl za vlasy a křikl na něj kde sakra táboříte? A on odpověděl že na severozápadním okraji pouště, pustil jsem ho a on zemřel. Druhý den sem se já Pavelx7 a další členové přestřelky vydali na severozápad pouště. Nalezli jsme tam našli Oázu kde opravdu měli všechen dobytek a 2 co nám utekli a 2 asi 15 letý co se jim starali o dobytek.
Přívýtali nás salvou, ale po krátké přestřelece kde byl vážně raněn jeden můj spolubojovník a oba dva utečenci zabiti se nám ty dva 15ctiletý vzdali. a my jsme je odvedi na svojí farmu kde nakonec pracovali a dostaly i své revolvery.
 
Nahoru