• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Blogy

DeletedUser

Guest
Máte někdo nějaký blog/web?

Já mám blog www.thewestcz.blog.cz

Já vím, toto téma tu už bylo, myslím že ho zakládal kopix, ale někdo ho smazal(nebo ho alespoň nemůžu najít:::))::).
 

DeletedUser

Guest
http://pomocnestrankytw.webnode.cz/
Pomocné stránky TW!Plně české,plno informací,buildů,seznam oblečení,úkolů,věcí,oblečení......
Pořád aktuální(NA některých "webech" o the-westu je eště pořád update hry 1.26,u mě 1.28!
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
webové stránky

vím, že to sem nepatří, ale nevím, kam to jinam dát. Máte někdo vlastní webové stránky? Jestli ano, tak sem napište jejich adresu.
Já mám tadyty.
 

DeletedUser

Guest
Můj web s foldasem o Call of Juarez 1 a 2 (banner)... A pak mám ještě web o TW, ten se teď po dlouhé době nefungování snažím dát do pohody.
 
Nahoru