• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Bloody Helmers Fox

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser9371

Guest
Jméno: Bloody
Prostřední jméno: Helmers
Příjmení: Fox
Věk: 20 let
Rodné město: Glasgow
Povolání: Hoteliér
Sen: Vytvořit vlastní, proslulou a vyhledávanou síť hotelů s nezapomenutelnou chutí kuchyně.

Historie:

Narodil jsem se před dvaceti lety v chudé rodině ve městě Glasgow, ležící přibližně 60 km západně od hlavního města Skotska Edinburghu. Po smrti rodičů na tyfus se mě ujal strýc, majitel malého obchůdku, který vlastnil společně s malým barem a dvěma pokoji, které strýc pronajímal.

Pro strýce jsem byl levná pracovní síla, dřel jsem od slunka do slunka, na malé farmě, sousedící s domem. Do školy jsem nechodil, nesměl jsem.
Od mala jsem oral, sel, sklízel, staral se koně, dobytek, domácí zvířata, tahal zboží z doků na povozu
do obchodu, prodával, uklízel po hostech v baru, pokoje pro hosty a lehké ženy, pomáhal s vařením a podobně.
Nejtěžší práce byla vykládka zboží z obchodních lodí, které do města připlouvali ze Severní Ameriky a Západní Indie. Tam mě vždy strýc poslal, aby nemusel platit vykládku jeho zboží a dopravu.

Strýc byl hrozně zlý, zatrpklý na celé okolí a hlavně na mě, po jeho úraze v mládí. Opilý spadl z kamenných schodů. Polámal si nohy a poranil páteř. Od té doby chodil o holích, kterými mě tvrdě trestal, za sebemenší přestupek, únavu, nemoc, za malý odpočinek u práce, za to že jsem se párkrát zmínil, že bych chtěl chodit do školy a podobně. Kdyby to bylo možné? Krutě by mě snad trestal i za to, že dýchám vzduch, aby ušetřil.
Ono se nadarmo neříká, že boží mlýny melou, pomalu, ale jistě.

Jeho žena, má teta byla žena nízké postavy, zavalitá, laskavá s krásnými černými vlasy jako uhel, svázanými do drdolu. Celý den měla přes hlavu šátek, a když se večer při odrazu světla vlasy rozpustila? A Rozčesávala před spaním? Nádherně se leskly.
Děti neměli.
Měl jsem ji moc rád. Teta mě po nocích, nebo když byl strýc v baru a pil do němoty whisky učila číst, psát, počítat. Nádherné večery při svíčkách, někdy i při petrolejové lampě jsou pro mě dodnes nezapomenutelné. Její vyprávěné příběhy? To je jednoduše nepopsatelné.

Když jsem byl unavený, měl jsem mizernou náladu? Chodil jsem v noci tajně k zálivu Firth of Clyde. Dokázal jsem celé hodiny pozorovat pohupující se obchodní lodě a malá světélka na stožárech lodí.
Natahoval jsem ruku do tmy z roztaženou dlaní a snažil jsem se ta světélka chytit.
V duchu se mi honily vyprávěné příběhy tety, že ve světě je někde maličké místo, kde budu
jednou šťastný.

Je to pár dní, co teta skonala na těžkou nemoc. Strýc mě nedovil ani jít do pohřebního průvodu a vložit hrst země na její hrob.
Včera jsem tajně položil k jejím hrobu polní kvítí, políbil náhrobní kámen a věnoval jí tichou vzpomínku s poděkováním, že byla.

A teď ? Utekl jsem z domova a ležím v podpalubí obchodní lodi, do které jsem se v noci nepozorovaně vkradl. Bez peněz, chudý, ale bohatý myšlenkou na lepší zítřek.


A tady začíná můj příběh.

Kontrola je v pořádku, registrace je kompletní... VÍTEJ VE HŘE!
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru