• V úterý 19.5. proběhne aktualizace na verzi 2.125. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážené hráčky, vážení hráči a příznivci počítačových her, v letošním roce jsme se rozhodli uspořádat velký sraz všech milovníků českých a slovenských verzí her firmy InnoGames Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 12. narozeniny. S VÁMI jsme před 12 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Body na fóru

Potřebné info najdeš ZDE.

Upozorňuji, že konečné bodování jde ke mě a mohu případný trest zrušit nebo, po konzultaci s nadřízeným, sáhnout k manuálnímu banu a udělit vyloučení ze hry nebo udělení jednorázového časového banu až na 1 rok. (To jsme si již nacvičili před půl rokem a musím dodat, že to byl můj první úkon od chvíle mého působení na The West.) Proto prosím o zachování témat a vyjadřovat se pouze k daným tématům. Pokud chcete spamovat, založte si vlastní post v určeném vláknu. Je nesmírně náročné procházet všemi posty a hledat materiál k reportům. Uznávám, že se občas diskuze vychýlí, ale v některých tématech máme doopravdy pouze spam. Předem děkuji za spolupráci.

Potřebné info najdeš ZDE.

Upozorňuji, že konečné bodování jde ke mě a mohu případný trest zrušit nebo, po konzultaci s nadřízeným, sáhnout k manuálnímu banu a udělit vyloučení ze hry nebo udělení jednorázového časového banu až na 1 rok. (To jsme si již nacvičili před půl rokem a musím dodat, že to byl můj první úkon od chvíle mého působení na The West.) Proto prosím o zachování témat a vyjadřovat se pouze k daným tématům. Pokud chcete spamovat, založte si vlastní post v určeném vláknu. Je nesmírně náročné procházet všemi posty a hledat materiál k reportům. Uznávám, že se občas diskuze vychýlí, ale v některých tématech máme doopravdy pouze spam. Předem děkuji za spolupráci.
V pravidlech máte napsáno, že trestný bod je za červenou kartu, ale červené a žluté karty se dávaly naposledy před x lety, ještě před tím, než fórum přeslo na platformu xenforo, tudíž to nedává smysl. Navíc žádné upozornění člověku nepřijde.

Za druhé, banujete (nebo respektive ty banuješ, abych nekřivdil moderátorům) za co chcete, aniž by to bylo v rozporu s pravidly. Stačí se podívat na naši konverzaci přes tiket po té, co jsem byl zabanován na fóru, kde jsi pokaždé uvedla jiný důvod, ale nedokázala jsi nijak dokázat jakékoli porušení pravidel a nakonec to prostě začala ignorovat.