• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Body na foru

Ahoj, asi jsem někde přehlíd nějaký téma, kde je psaný jak to ted na foru funguje tak mi to prosím někdo vysvětlete. Nerozumím tomu co jsou "body" (ta hvězda vpravo dole) a taky nerozumím těm "hodnostem" (veterán, pistolník....) dřív to bylo za počet příspěvků ale ted je to asi jinak.

Díky
 
Celé toto fórum je jak trial verze. Nelze vkladat příspěvky s vice než 10 tis. znaky, nelze do jednoho příspěvku vložit více než 20 obrázků, a mohl bych pokračovat.
Rozhodnuti o přechodu na tento formát bylo učiněno nad kompetencemi českého týmu.
Co se týče těch hodností, pokusím se zjistit, jak jsou odstupňované. Ovšem je to opět zjistitelné mimo můj dosah a tak to může nějaký čas trvat.
 

Mikosansobi

Člen týmu
Body, nebo spíš Trofeje - znamenají různé úspěchy typu: „Obdržel(a) jsi 5 poděkování“ získáváš 10 bodů, apod.
Je to nastavení, které mohu upravit, aby bylo dosažitelné pro všechny. Momentálně prochází fórum úpravami.
 
Body, nebo spíš Trofeje - znamenají různé úspěchy typu: „Obdržel(a) jsi 5 poděkování“ získáváš 10 bodů, apod.
Je to nastavení, které mohu upravit, aby bylo dosažitelné pro všechny. Momentálně prochází fórum úpravami.
Myslím, že skoro po třech měsících je na čase se zeptat, jestli se někdo bude obtěžovat s odpovědí na druhou část otázky :)

Díky týme! :)
 
Nahoru