• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Boj o pevnost

  • Zakladatel vlákna DeletedUser7239
  • Vytvořeno

DeletedUser7239

Guest
Jak jsem dobýval pevnost hodinkami :D

Jednoho dne byla svolána alianční porada. V plánu jsme měli dobýt pevnost. Jenomže jsme neměli žádné zbraně. Poslali jsme sice jednoho dealera pro bednu zbraní z nějakého dostavníku převážející munici, ale on to nějak popletl to datum nebo co a on přepadl dostavník plný kapesních hodinek. Nu co se dá dělat budeme bojovat hodinkami, řekl jsem. Hodinkami ? lol lol lol Všichni se smáli až se za břicho popadali. Ještě bych potřeboval jeden mikrofón, řekl jsem, a taky nějaké repráky. Tady to je, řekl velitel a zkoumavě se na mně podíval. V noci jsme se vydali k pevnosti a vše připravili. Obránci byli silně ozbrojeni, ale my jsme řekli, že celá pevnost je zaminovaná a mají 5 minut na opuštění pevnosti. Potom jsme přiložili mikrofón k bedně hodinek a čekali. Z repráků se ozývalo silné tikání jako od časovaných bomb. :explosion: Naštěstí nám to zbaštili... a za chvíli nebyla v pevnosti ani noha. A tak jsme dobyli pevnost bez jediného výstřelu. :zásek: Možná to bylo i tím, že byli zrovna vánoce a tak jsme se pomodlili :angel: za "padlé" a šli zapít vítězství do saloonu. :beer:
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru