• V úterý 14.7. proběhne aktualizace na verzi 2.129. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte na každoroční události Den nezávislosti! Jste připraveni na oslavy? 4. červenec je již za dveřmi. Opět nastal čas na oslavu svobody na The West se spoustou jídla, nápojů a ohňostrojů! Od 2.července (11:00) až do 23.července (23:59) budeme s vámi oslavovat Den nezávislosti!Více informací najdete na herním fóru

Boje u Appomattoxu - oznámení

njn přijít tam bez věcí a dát duel je docela osudové :D spíš je pak otrava chodit 10 cm na mapě 2 hodiny do jedné práce, která se vám odkryje ze začátku :D
 
Oznámení:

Z technických důvodů byl Yukon od dnešních zhruba 11 hodin nedostupný a během dneška již zprovozněn nebude.

Tím pádem je přesunuta i dnešní bitva, termín bude upřesněn časem.

Děkujeme za pochopení
 
Jj už to jede :) Snad už to půjde v pohodě.Jinak,kouk jsem na bitvu a tím výpadkem jsme nebyli vůbec v počtu u fortu a prohra je tam....no nevím,taky bych to stornul.Sice ty šance byly i pro obránce stejný ale někdo se chtěl třeba dostavit akorát na čas a bylo mu to znemožněno. No nic,hlavně,že to teď jede,a příště,všichni raději přihlásit a valit k pevnosti,kde bude boj,kdyby zas náhodou něco :) Hodně štěstí :)

Klidně se tam pošlu i den,dva dříve abych měl jistotu,že tam budu.Off a On je v boji velký rozdíl ale aspoň tam být.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Jak jste nejspíš zaznamenali, Yukon je opět kvůli technickým problémům mimo provoz.

Důsledky jsou následující:
- bitva mezi Zelo týmem a Elementem dne 1. 11. 2016 se NEBUDE KONAT
- zvážíme, zda má smysl nadále pokračovat v turnaji, když je provázen těmito extrémně nežádoucími jevy, přičemž na zřetel budeme brát stanovisko Vaše i techniků z INNO Games


Děkujeme za pochopení
 
Čus,nevim čeho chce INNO dosahnout tímhle,ale je to vopruz,a jestli to nezapnou dnes nebo zítra dopoledne a bude to nekdy jeste vyplé tak bych to zabalil.
 
ako su ti nemci normalny alebo im prihara? a su tam vobec nemecky programatori pretoze toto mi pride na nakych turkov asi.... Nech sa nik nehneva namna ale je to hamba. Timto chcem vyadrit podporu a uprimnu sustrast cz suportu pac verim ze z ich strany bolo urobene maximum a ja som dufal ze taketo akcie by mohli byt opakovane aspon 2x do roka.. ale zda sa ze sme zazili tak 1 bitvvu...
 
Obrovskej technickej problém zprovoznit jeden svět navíc.Hlavně že si dělaj Inno TV jak jsou úžasný.
 
Je to opravdu směšné, i vzhledem k tomu, že jde o svět který je početně omezený. Neměla by tam tudíž být zdaleka taková zátěž jako u běžného světa.
 
Tak je to tím, že INNO se zabývá ostatními hrami jak je zdokonalit a na west se doslova kašle. Vždy nám hodí video co právě ve hrách udělali nového jen se vždy v tom videu na west zapomene. A, že už neudrží svět o 200 lidech to je docela smutné a to tam jsou jen bitvy :/
 
Je to smutné přihlížet jak Inno dokáže zničit tak dobrej nápad jako byl tento turnaj. Ať se jdou bodnout, měli by dělat pár věcí a pořádně a ne mrtě věcí na ho...o :/

Vůči českému supportu je to sice mrtě nefér a o velitelích ani nemluvím, ale snad lepší se na Yukon vybodnout a vypnout ho. :(

Ale pěkně něco přihodit jako omluvu za zmrvenou práci a náš promrhanej čas...
 
Určitě bych to nerušil....Bylo na tom spousta práce a zahodit to ,kvůli toho,že je programátor neschopný ? Aspoň se to naučí a buď příště takovou akci zakážou hned na začátku a nebo to programátor už bude umět opravit :D Tož tak se bude bitvit třeba do Vánoc , a co ? :) Stejně většina má hlavní postavu na světě ,který je skoro na odpis a tak sem tam pořádná bitva udrží aspoň nějaké hráče, když ne na aktivní hraní ,tak na pokec...
 
průběh mě mrzí z toho pohledu, že někdo to vymyslel, zorganizoval, dělá co se dá i nedá aby to všechno šlapalo "normálně" a někdo jinej stále (i když třeba neúmyslně) do toho zasahuje.
čekal bych, že každý servr má nějakou zálohu, která se třeba ukládá každých 24h.

a v případě světa, který je jen dočasný, nechápu, proč tam cpou akce typu kytky k nugetům.. už jen proto. že si ty nugety koupí z toho světa, ze kterého má hlavní postavu a ne ze světa, který zanikne..


Je mi líto HIV. mrzí mě, že to má takovýto průběh. jen takovéto akce můžou přidržet ve hře hráče, kteří už "všeho dosáhli" a hrajou pro zábavu.
 

Jan Pyyčlin

Guest
čekal snad někdo po zkušenostech s mezinárodním mistrovstvím, že to poběží hladce? Jistěže ne, navíc se dalo očekávat, že se technik Inna na tak malou základnu lidí vykašle.
 
čekal snad někdo po zkušenostech s mezinárodním mistrovstvím, že to poběží hladce? Jistěže ne, navíc se dalo očekávat, že se technik Inna na tak malou základnu lidí vykašle.
Problémy na mezinároním mistrovství byly jiného charakteru. Nebylo to tam jednak domyšlené do konce, takže odehrání cca 6 bitev trvalo 2,5 měsíce a po technické stránce tam byly problémy jen v momentě, kdy běželo naráz více než dvě velké bitvy. Takovéhle výpadky jsem opravdu neočekával.
 
Moje stanovisko : Jestli nespustí Yukon zítra a nebo naše bitvy A TEAMU budou nějak odloženy na jiné datumy,tak končím s Yukonem.
 
1.11.16 v 10:51 hodin: Yukon je dočasně nedostupný!
Takže to nejede už víc jak 24h, což je vskutku neuvěřitelná neschopnost a ukázka toho, jak by nikdy neměla vypadat technická podpora. Je nepochopitelné, jak se firma Innogames na svém webu https://www.innogames.com/ chlubí tím, že má v Hamburku přes 400 lidí, ale přesto nejsou schopni zajistit, aby jedna přitroublá aktualizace, která neumí nic jiného, než zobrazit jedno reklamní okno, neshodila herní svět na víc jak jeden den.

Vzhledem k tomu, jaký zájem dokázala tato akce vzbudit u lety znavených a znuděných harcovníků, jak se dokázali opět zmobilizovat do boje, by i přes ty obtíže byla velká škoda to celé úplně rušit. Nemluvě o tom, jakou spoustu času tomu věnovali hlavně organizátoři této akce a vedoucí soutěžních týmů.
Je samozřejmě otrava, že tohle musíme nějak přetrpět, ale už jsme toho na Westu byli nuceni skousnout hodně a tak bychom měli i tohle dotáhnout do konce. Tím spíš, že se po těch zkušenostech už asi nic takového příště znovu opakovat nebude.