• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

bonus schopností

DeletedUser

Guest
+1 bonus s 1 bodom a viac
+2 bonus s 6 bodmi a viac
+3 bonus s 16 bodmi a viac
+4 bonus s 32 bodmi a viac
+5 bonus s 56 bodmi a viac
+6 bonus s 88 bodmi a viac
+7 bonus s 130 bodmi a viac
+8 bonus s 181 bodmi a viac
+9 bonus s 243 bodmi a viac
+10 bonus s 316 bodmi a viac
...


ktoré schopnosti sa takto počítajú viem že sa podla toho počíta vodcovstvo ale neviem či sa podľa toho počíta aj presnosť, uhýbanie, skrývanie, vytrvalosť. A počul som že medzi 100 a 120 schopnosťmi neni rozdiel je to pravda?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
+1 bonus s 1 bodom a viac
+2 bonus s 6 bodmi a viac
+3 bonus s 16 bodmi a viac
+4 bonus s 32 bodmi a viac
+5 bonus s 56 bodmi a viac
+6 bonus s 88 bodmi a viac
+7 bonus s 130 bodmi a viac
+8 bonus s 181 bodmi a viac
+9 bonus s 243 bodmi a viac
+10 bonus s 316 bodmi a viac
...


ktoré schopnosti sa takto počítajú viem že sa podla toho počíta vodcovstvo ale neviem či sa podľa toho počíta aj presnosť, uhýbanie, skrývanie, vytrvalosť. A počul som že medzi 100 a 120 schopnosťmi neni rozdiel je to pravda?


Ne, podle toho se počítá přesnost a uhýbání.
 

DeletedUser

Guest
počítanie bonusov vyššie už celkom dávno nie je aktuálne, momentálne sa to počíta takto:

Útok na pevnosť:
- šanca na zásah
Vést^0.5 + Přesnost^0.4 + Vytrvalost^0.6 + Sektorový bonus + Speciální bonus + 25
-šanca na úhyb
Vést^0.5 + Uhýbání^0.4 + Vytrvalost^0.6 + Sektorový bonus + Speciální bonus +
Obrana pevnosti:
- šanca na zásah
Vést^0.5 + Přesnost^0.4 + Skrývat se^0.6 + Sektorový bonus + Speciální bonus + 25
-šanca na úhyb
Vést^0.5 + Uhýbání^0.4 + Skrývat se^0.6 + Sektorový bonus + Speciální bonus + 10
--------------------
Poškodenie v bitve:
Poškodenie zbrane + (Poškodenie zbrane × Vést ÷ Max. HP)

Odpor:
300 × (Skrývat se/ Vytrvalost) ÷ Max. HP

ZDROJ-NET WIKI
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser14841

Guest
Tak tomuhle musím víc než odporovat jelikož ve vzorci není krát nýbrž mocnina už sem i někde zahlédl že někdo uvádí odmocninu což je taky špatně.
 
Mě by tedy docela zajímalo, jaký je zdroj tvého poznání. A jen tak mimochodem, když se pokoušíš umocňovat číslem menším než 1, vleze ti tam odmocnina.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser14841

Guest
Tak nevím,ale pokud to spočítám dle výše uvedeného vzorce bez bonusu sektoru ten neznám tak bych měl šanci na zásah 475,1 což bych byl ale asi už bůh. Ve skutečnosti s bonusem sad je kolem 130. Když použiju tu mocninu tak dojdu k číslu cca 95 bez bonusu což by odpovídalo.A kde jsem na to přišel právě v tom odkazu zdroj net-wiki kde v tom vzorci je to patrné že je to mocnica neboli vést na 0,5.
http://prntscr.com/4o7tec
 

DeletedUser14841

Guest
njn nejsem ing.matematiky a pravděpodobně je to s tou mocninou jak HIV píše já použil pro výpočet samzřejmě kalkulačku s funkcema .
 

DeletedUser

Guest
je to skutocne mocnina... neviem preco som tam dal nasobenie... kazdopadne diky za postreh...
a este k tym bonusom - beru sa do uvahy sektorove bonusy budov, ktore su viditelne pred bitvou na budovach, dalej bonusy sad, zlatej pusky a podobne... a este posilovatka
a nie celkom zanedbatelny je aj bonus vojaka s vest
 
No vidíš, já taky nejsem ing. matematiky, na to jak je to s umocňováním číslem menším než 1 jsem se musel zeptat a kalkulačku s funkcema nemám. :D

A protože jsem líný, tak jsem to nikdy nepočítal ručně a jako neinženýr jsem se až dneska dozvěděl, že se ta rozverná stříška používá pro označení mocniny. Dříve jsem to považoval jen za jeden ze způsobů označení násobení jako např. x nebo *.
 

DeletedUser

Guest
matematická vsuvka :
když umocňuješ třeba x^0,5 tak je to same jako x^(5/10) což je desátá odmocnina z x^5
 
Nahoru