• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

bonusy a postihy v bitvách

DeletedUser

Guest
z vlastnej skusenosti vojaka viem, ze bonus vojaka vzdy suvisi vylucne s hodnotou vest vojaka ktory dava bonus.

ked som mal vysoke vest nad 125 bodov som daval kazdemu spoluhracovi v mojom okoli (4 do kriza) vysoky bonus (62,5 bodu k jeho hodnote vest), ktora sa mu zapocitala k jeho hodnote vest a podla toho sa aj jemu pocitali body za hodnotu vest.

ak mal spoluhrac malu hodnotu vest, tak mal odomna vysoky bonus (4 body) a ak mal vysoku hodnotu nad 120, tak dostal minimalny bonus.

na druhej strane ak som mal vojaka vedla seba a on mal malu hodnotu vest, tak mi daval takmer nulovy bonus a ak mal vysoku hodnotu vest, tak mi tiez velmi nepomohol, lebo som mal sam svoju hodnotu vysoku 125 + 62,5 = 187,5

a ak som si spravne vsimal, tak bonus vest od vojakov bola pomerna hodnota k hodnote nizsej hodnote rozsahu ktory som prekrocil
 
Nahoru