• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Bonusy u dobrodruhů

DeletedUser

Guest
trosku k taktike:
ked uz pisete, ze vyhoda taktiky. teraz mam taktiku 394 (reskill na hladanie kluca) a kadejaky pobehaj odporak ma sunda ako male decko pricom mam uhybanie 61 co nie je az tak malo (relativne). kde super mal vystupovanie na urovni 20.

duel: http://www.pixhost.org/show/790/7427815_duel.jpg - triafal ma presne do uhybania, cize je to o presnosti vystupovani a uhybani a taktike
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Dobře,i kdyby ten bonus dobrodruha fungoval jak někteří píšete-já to opravdu ještě nepocítil a to hraji na 2 světech na jednom s prémiem a oba mám přes 107lvl-,tak je pro spolubojovníky spíš takovou medvědí pomocí a pro mě k ničemu.
To že vydržím o 1-2 kola déle,mě v expech ani v ničem nepomůže.
Každej snad chodí do bitev pro expy a pomoct zachránit nebo vybojovat pevnost.
Když ale trefí hráče s minimem hp,kterej se za mě schová v domění,že to ustojím,tak jsou dvě možnosti,buďto zabijou mě nebo ty za mnou-to je nějakej bonus?
Kdyby to bylo aspoň tak že po 2 zásahu se všemu vyhnu,tak z toho má prospěch každej.
Dobrodruh úhyby a ti za ním to přežijou.
Takhle si myslím,že by ten bonus už k něčemu byl.
 

DeletedUser13514

Guest
Kdyby to bylo aspoň tak že po 2 zásahu se všemu vyhnu,tak z toho má prospěch každej.
Dobrodruh úhyby a ti za ním to přežijou.
Takhle si myslím,že by ten bonus už k něčemu byl.

A dokážeš si představit, jak by taková bitva vypadala? 4 dobrodruzi by si na začátku bitvy stoupli na vlajku a je odpískáno :klubun:
 
Já už jsem to vyřešil, přestal jsem na pevnosti chodit, jsem tam na nic, doslova a do písmene, dal jsem za reskill 100 tisíc, chodil tři měsíce na pevnosti deně, někdy i dvakrát za den a co z toho, byl jsem tam úplně na nic, bonus k ničemu, nepoužitelnej ať stojím kdekoliv, na vlajce jsem teda nebyl, to uznávám, ono na vlajku se z 50 bitev šlo jednou a toho jsem se ani nedožil s tím dokonalým bonusem, takže na co tam budu chodit do těch pevností, přesvědčili jste mě doslovněně, dobrodruh v pevnostech je tak dobrej, že když tam není, vůbec nic se neděje, asi tak dobrej má bonus, to je můj poznatek, třeba k němu časem dospěje víc lidí a možná s tím něco udělaj, kdo ví.

Pěknou zábavu a děkuji za postřehy Vám všem :klubun:
 

DeletedUser13514

Guest
Z naší ali chodí dobrodruzi do pevností dost a často je využíváme k blokaci sektoru, kde vydrží pěkně dlouho, takže zas tak úplně na prd jejich bonus není. Jde spíš o to, na jaké straně bojuješ (někteří velitelé dokáží fakt kouzlit, jiní dokážou pohnojit i předem vyhranou bitvu a posílaj umírat své lidi zcela nelogicky) a taky o to, jak máš uspořádané schopnosti. No, naši dobrodruzi si v bitvách nemají nač stěžovat, protože většinou přežijou do konce...:hoj:
 
Jen at to nechají tak jak to je. Pokud by chtěli posílit nějaké bonusy a vlastnosti, tak at jsou to jiné. Nevím proč by měl být každý charakter univerzální. Já rpoblém s dobrodruhem v bitvě nemám, ale i kdyby, neikdo netvrdí že dobrodruh musí být v bitvě stejně zdatný jako ostatní. Každý by měl být nějakou specializaci, a dobrodruh zřejmě vhodným bojovníkem o pevnost nebude.
 
tohle je jedno z nejzabavnejsich temat na celem foru, kazdej tejden se tu najde aspon jedna nova placka a zase objevi svet ...

Hraju na dvou svetech (za dobrodruha a zelenace, oboje temer 120 lvl) a pokud se tyka boju o pevnost, tak daleko dulezitejsi nez nejakej bonus je vedet to, co presne si mohu se svou postavou dovolit ... pokud clovek tohle ovlada a ma trochu bodu v atributech pro pevnost, tak by mu nemelo delat problem, se umistovat v topce ohledne expu (teda me tohle problem nedela), resp. daleko vetsi rozdil udela zlata puska.
Jinak ten bonus je asi nejhorsi, navic malokdo ma takovou postavu, aby ho mohl dobre vyuzit ... me osobne to neva, dobrodruh ma zase jako jedinej charakter bunus pro craft a nenasel jsem podobne placici forum ostatnich charakteru, ze chtej taky vice predmetu ...
 

DeletedUser

Guest
Z naší ali chodí dobrodruzi do pevností dost a často je využíváme k blokaci sektoru, kde vydrží pěkně dlouho, takže zas tak úplně na prd jejich bonus není. Jde spíš o to, na jaké straně bojuješ (někteří velitelé dokáží fakt kouzlit, jiní dokážou pohnojit i předem vyhranou bitvu a posílaj umírat své lidi zcela nelogicky) a taky o to, jak máš uspořádané schopnosti. No, naši dobrodruzi si v bitvách nemají nač stěžovat, protože většinou přežijou do konce...:hoj:

merkel je na cz6 v aly konfederace a ta s pomocou skvelych dobrodruhov, ktory plnili moje pokyny vyhravali pre nas vela bojov a UF si zufalo.
mali sme obrany kde nam v strednej ci malej pevnosti umieralo do 5 hracov a super sa nemal kam presuvat. a ano dobrodruhov vyuzivam na specialne ulohy na kratky cas . staci mat v boji 5 dobre nastavenych dobrodruhov a 10 je tutovka (v strednej a velkej) -podmienka HP 3000+
 

DeletedUser9727

Guest
Tak co jsem to tak pročítal, tak si tady dobrodruzi stěžují, že jim nevychází jejich bonus na tzv. NEDOTKNUTELNOST po obdržené 2. ráně. Merkel promin, ale jednou za 100 bitev ti ten bonus nevýjde, on vychází prakticky každé kolo! A jak už tady bylo psáno, pokud ho umíš využívat, tak je velice prospěšný. Řeči typu vojáci mají jasné body a my jen šanci vůbec nevystihují situaci. Tak za a) i duelant má JEN šanci na kritickej a to dokonce JEN 10%, k čemu je mi takovej bonus, když trefím hráče s 2000 HP? A těch tanků zas tolik není a když ho trefím, je to prostě až moc velká náhoda.


Já vidím problém jinde. Daleko horší je to s DĚLNÍKY ! S jejich skvělým bonusem 30% do bonusového sektoru no to je něco! Dříve jsem si myslel, že to platí POUZE na jejich věži, ale ono to tak bohužel není.

Uvedu příklad z praxe: Jeden známý se předělal na pevnosti (duelant) má level 120 a dá se říct, že prakticky všechny body narval do pevností, při obraně pevnosti má na své věži kolem 95% šanci na zásah a 75% šanci na úhyb, řekněmě, že je to celkem dobrý (bez zlaté zbraně). A ted k dělníkovi, ten si dá pár bodů do pevností a hned má mnohem vyšší šance a to nemluvím o zlaté zbrani a už vůbec ne o prémiu! Jeden je dokonce duelant, ale na své věži s bonusem zlaté zbraně má šanci na zásah něco přes 100 a uhyb kolem 80. Samozřejmě uhne hodně ranám a to není čistě na pevnosti, kdyby byl, tak ty šance dosáhnou snad i 115% šanci na zásah(s prémiem mnohem víc)...připadne Vám to fér? Proč mají dělníci +30% myslím, že 10-20 procent by bohatě stačilo.

Nic proti dělníkům :)
 

DeletedUser

Guest
Tak co jsem to tak pročítal, tak si tady dobrodruzi stěžují, že jim nevychází jejich bonus na tzv. NEDOTKNUTELNOST po obdržené 2. ráně. Merkel promin, ale jednou za 100 bitev ti ten bonus nevýjde, on vychází prakticky každé kolo! ...

Komu? :lovec:
 

DeletedUser11232

Guest
Ach, pořád tady kňučíte, jak jsou bonusy pro dobrodruha hloupý...ale...na Alamagordě (W1-Beta) Jsme bojovali o střední pevnost...útok už chtěl vstoupit na věže, ale v tom tam přiletěl dobrodruh s vysokým uhýbáním (prý tam má všechny skilly)na věži dobrodruju a dobrodruh-tank (6250hp)-vež vojáku už jsem myslel, že to všechno pujde na hráče s HP...ale v tom mu zafungoval bonus a po 2.výstřelu a všechny střely šli na uhýbače, který se jim v poho vyhnul...pevnost zachránili bez problému
 

DeletedUser9727

Guest

si to spočítej, průměrně by ten bonus měl vyjít každé čtvrté kolo, premiákům každé druhé-> to není málo. Navíc se podívej na bitvy, většinou jako poslední přežije dobrodruh. Zažil jsem i bitvy, kdy jediný dobrodruh zustal poslední 3 kola sám, proč asi? 3x za sebou mu vyšel bonus, to už není náhoda, tak se nevymlouvejte, že je bonus na nic.
 

DeletedUser

Guest
Dělník má zase jiný bonusy poměrně+ k ničemu. Pak už nestaví... Tak má aspoň něco. Co voják a jeho HP?
 

DeletedUser13514

Guest
Jak tak vidím to vaše ukazování kdo je na tom líp, tak si říkám, že by bylo nejlepší, kdyby se bonusy prostě zrušily, aspoň byste si pořád nezáviděli :klubun:

Asi nejhezčí je poukazování, že voják má bonus k HP. Však je přímo určený na pevnosti, tak je snad logické, že musí mít aspoň trochu přijatelný bonus. Každý charakter má primárně určen cíl, pro který je určen a u vojáka to jsou pevnosti. Vojáci tu taky nebrečej, že nemaj stavitelskej bonus (však proč by brečeli, od stavení tu jsou dělníci), nebo bonus k nálezu (však od toho tu máme dobrodruhy). Každý charakter má své plusy a mínusy a nechápu proč by měl být dobrodruh super do pevností, kde by super ani být neměl. To je stejný, jako by tu někdo založil téma na to, že se mu nelíbí bonus dělníka k duelum (vážně mi to přijde jako obdobná kravina).
 

DeletedUser

Guest
si to spočítej, průměrně by ten bonus měl vyjít každé čtvrté kolo, premiákům každé druhé-> to není málo. Navíc se podívej na bitvy, většinou jako poslední přežije dobrodruh. Zažil jsem i bitvy, kdy jediný dobrodruh zustal poslední 3 kola sám, proč asi? 3x za sebou mu vyšel bonus, to už není náhoda, tak se nevymlouvejte, že je bonus na nic.

Ten "bonus" jsem pocítila asi dvakrát za dobu, co hraju. Kdybych si mohla znovu vybrat, dobrodruh by to nebyl.
 

DeletedUser

Guest
Nemyslím si,že bonusy dobrodruha jsou špatné.
Ba naokpak,v útoku jsou hodně dobré.

Vezměte si...uvedu reálný případ ze světa 2.
V bitvě o pevnost se útočníci rozhodli jít na vlajku..dostali se k vlajce..
My,obránci jsme měli cca 38 lidí,kteří byli na svých věžích zadní hradbě - takže palebná síla jako hrom.
A k vlejce se dostalo pár úročníků,včetně dobrodruha.
No..sečteno,podtženo...3 nebo 4 kola vydržel SÁM na vlajce a udržel ji teda 5 kol,takže pevnost padla...
Tohle Vám přijde jako špatný bonus..?

Myslíte si,že dělník má něco extra..jejda,na bitvě jsem teď měl šanci na zásah 100.78 a několikrát jsem minul člověka,který byl ode mne 10 polí....

Takže,když někdo má a pár takových znám....dobrodruha a zdraví kolem 5.000 a jdou v útoku po vlajce...
No....střílí na Vás 2 nebližší lidé,takže vás můžou trefit nějací 2 hráči s kamenem,kteří budou třeba na domě a zlatý pušky + přesný brokovnice duelantů na Vás nestřílí....


Opět...můj osobní názor..


:tom:
 

DeletedUser9727

Guest
Ten "bonus" jsem pocítila asi dvakrát za dobu, co hraju. Kdybych si mohla znovu vybrat, dobrodruh by to nebyl.

říkáš 2x? To je hodně velká blbost, nebyla si náhodou v jedné bitvě, která trvala max. 3 kola? to by potom odpovídalo :)))

Kamarád a skvělý hráč přišel na to, jak to funguje, samotného mě to překvapilo, ale je to celkem logické. Uvedu příklad : jeden dobrodruh je v bitvě, drží si svuj sektor a míří na něj 20 hráčů a ted milí dobrodruzi poslouchejte pozorně! Vystřelí na dobrodruha 2 hráči, oba se trefí a TEĎ to začíná 25% šance na bonus, pokud se bonus ujme, tak na něj zbytek (18 hráčů) nevystřelí ! Druhá varianta pokud se bonus neujme, tak střílí třetí hráč (je jedno jestli se trefí nebo ne) ale po výstřelu se opět dostává na řadu šance na bonus a tak se to točí po každé ráně od nepřítele! Tudíž dobrodruh muže dostat nejméně 2 rány a zbytek nevystřelí, ale je taky dost pravděpodobné, že dostane více, např. 5 ran a pak zafunguje bonus!!! Už to chápete dobrodruzi??? Pořád je to pro vás špatnej bonus?? Podle mě ne ....
 

DeletedUser

Guest
Kolo 1 začalo. Další kolo začne za 299 sekund.
Kolo 2 začalo. Další kolo začne za 84 sekund.
rmasa na tebe vystřelil, ale minul.
Bigalanis ti způsobil 266 zranění.
Daithi ti způsobil 336 zranění.
Mr.pernik ti způsobil 304 zranění.
NAGASH ti způsobil 274 zranění.
Postoupil jsi.
Vystřelil jsi na ---Kraken--- ale minul.

na cz9 som bol osamoteny pred ostatnymi pod pevnostou a strielala na mna cela vojenska polka delnickej ...
 

EREWAN

Člen týmu
Kolo 1 začalo. Další kolo začne za 299 sekund.
Kolo 2 začalo. Další kolo začne za 84 sekund.
rmasa na tebe vystřelil, ale minul.
Bigalanis ti způsobil 266 zranění.
Daithi ti způsobil 336 zranění.
Mr.pernik ti způsobil 304 zranění.
NAGASH ti způsobil 274 zranění.
Postoupil jsi.
Vystřelil jsi na ---Kraken--- ale minul.

na cz9 som bol osamoteny pred ostatnymi pod pevnostou a strielala na mna cela vojenska polka delnickej ...

bože tak jednou ten bonus nevyšel no :D
duelanti taky nebrečí, že nedávaj kritik každý kolo ;)
 
Nahoru