• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Bonusy u dobrodruhů

DeletedUser

Guest
to mas sice pravdu ale podivej se o prispevek dal tady zafungoval bonus jen u toho prostredniho kola dal to bylo jen o stesti
 

DeletedUser

Guest
Já nevím jak to funguje. Viděl jsem dobrodruhy, kteří koupily dva zásahy a "zmizli", tři zásahy a "zmizli", dokonce i 4. ALe nikdy jsem neviděl nikoho kdo by zmizel po 5,6,7, apod a to válčím poměrně často a tohoto prvku znevidětelnění si všímám dobře
 

DeletedUser

Guest
Hraju na Ari dobrodruha s premkem.
Nedavno jsem se nahodil na pevnosti. Nejdriv jsem narval vse do zdravi - 7200HP. -> Pak jsem byl lamnej, nikoho jsem netrefil, nicemu sem neuhnul, slo jen ciste o bonus.
Stoprocentne to funguje tak, ze po 2. rane mas 50% sanci ze uz na tebe strilet nebudou, pokud ale bonus nezafunguje mas po 3. zasahu zase 50% (ne 80% jak nekdo psal), pokazde rane je to porad 50% (vubec neznamena ze po 5. zasahu v jednom kole je temer 100% sance ze te nestreli, neni tomu tak, ta sance je porad 50% muzou te trefit treba 10x a pak se treba bonus spusti)
Nicmene, jedna vec je co mate za charakter a druha vec je jestli chodite na pevnosti a pak uz zalezi ciste na vesem vedomi a svedomi jak se k uloze vaseho charakteru stavite.
(Posledne jsem s dobrodruhem (5900HP) stal na vlajce vsech 5 kol (ubrali mi cca 3500HP) s tim ze jsme sli ze severu a jizni veze byly obsazeny a stal jsem celou dobu v pravem dolnim policku u vlajky a pod ni dotirali obranci)
Dobrodruh urcite neni na farmeni uhybu na pevnostech, ale svoje vyuziti rozhodne ma. Vubec ostatnim charakterum nezavidim jejich bonusy na pevnosti (Na buffalu mam stavitele na pevnosti a to je teprve frajer (s premkem))
Dalsi priklad, kdyz dobrodruh blokuje sam severni prostredni sektor nad pevnosti a z obou stran maji hraci zadano na nej a spusti se mu bonus, znamena to ze ostatni automaticky strili na veze, kde maji mnohem mensi sanci na zasah..(jasne ze takova situace prakticky nenastane, ale uvedeno jen jako priklad)

pevnost.png
 

DeletedUser

Guest
Dobrodruh

No tak pokud po tobě střílí 15 hráčů a vyhneš se v 50% případů, tak za 4 kola obdržíš průměrně 30 ran, ale jako dobrodruh "jen" 25 ran - je to docela blbej bonus. Na druhou stranu duelant má kritik jenom v 10% případů, takže cca 5 za bitvu a děllník taky moc velký bonus nemá - na věži s bonusem 15 dává o 4,5% vyšší šanci, nic moc...
 
Ferrousi, tvoje výpočty jsou zcela špatně. Bonus dobrodruha nespočívá v šanci na úhyb ale v šanci že po tobě nebude nikdo střílet. v tom je dost velký rozdíl.
 

DeletedUser7239

Guest
Ferrousi, tvoje výpočty jsou zcela špatně. Bonus dobrodruha nespočívá v šanci na úhyb ale v šanci že po tobě nebude nikdo střílet. v tom je dost velký rozdíl.

Tomu stejně nerozumím. :( Když se hráč na mně rozhodne střílet tak po mně vystřelí. Otázkou je jestli se té střele vyhnu nebo ne. :P
 
Hamerinski, já si na ten bonus stěžovat nemohu :)

Gringo, bonus dobrodruha spočívá v tom že máš 25% šanci že od druhého zásahu na tebe nebude nikdo střílet - to znamená že pokud tě 2x trefí a bonus zafunguje, tak ostatní na tebe už nestřílí a střílí na nejbližší cíl. a to i v případě že na tebe mají zadáno.
 

DeletedUser7239

Guest
Gringo, bonus dobrodruha spočívá v tom že máš 25% šanci že od druhého zásahu na tebe nebude nikdo střílet - to znamená že pokud tě 2x trefí a bonus zafunguje, tak ostatní na tebe už nestřílí a střílí na nejbližší cíl. a to i v případě že na tebe mají zadáno.

Jo tááák... něco jako odražená kulka. lol To je ale potom smůla pro dobrodruhovy sousedy. :(
 
Pokud ovšem nějaké sousedy má. A nebo taky může mít sousedy mnohem lépe opevněný, nicméně o tom tu byla řeč na předchozích stranách pořád dokola :)
 

DeletedUser

Guest
Ferrousi, tvoje výpočty jsou zcela špatně. Bonus dobrodruha nespočívá v šanci na úhyb ale v šanci že po tobě nebude nikdo střílet. v tom je dost velký rozdíl.

Nejspíš jsi špatně pochopil těch 50%, to je myšleno jako normální šance na úhyb (jako u ostatníh charakterů). Spíš by mě zajímalo, jestli se ten bonus ověřuje jenom jednou za kolo, nebo i víckrát.
 
Nahoru