• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

brajaa

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Jednou jsem se jako kazdy den prochazel ve svem meste (The Wild West Town) a videl jsem jak se skupina lidi dostala do nejakeho konfliktu... Okamzite jsem sel k nim a pokusil jsem se dozvedet co se deje. Mezi vselijakym zvatlanim jsem uslysel slovo krocan a hned my bylo jasne co se deje - ve meste dosli zasoby krocanu. A jelikoz uz je treti tyden v listopadu a uz pristi ctvrtek je DIKUVZDANI, Nevedel jsem si rady. Jelikoz tento svatek patri mezi nejuznavanejsi v nasem meste a tak jsem zasel z Waupeem pro radu. Ten mi rekl abych sel nejake krocany chytit do lesa ale to uz jsem zkousel a zadneho jsem nenasel. Byl jsem zoufaly ze smutku obzvatel. Sel jsem se jeste jednou radsi porozhlednout po lese jestli nahodou neco nenajdu. Nic jsem nenasel ale na druhou stranu jsem narazil na zemi na velmi zvlastni plakat. Bylo na nem psano, ze nejaky muz nabizi splneni jakehokoliv prani pokud mu dotycny donese vec ze ktere by byl uchvaceny. Napadla me jedina vec . Tento poustevnik bude urcite vychytraly a jen tak nejaka vec ho neuchvatia tak jsem s sebou vzal jednoho ze smutnych obcanu. Hned jak me Jackie uvidel tazal se co jsem mu prinesl a ja jsem ukazal na zenu z mesta. Rekl jsem ze lide jsou tak smutni ze nemohou oslavit dikuvzdani ze jsou z toho zcela zdrceni. Tak to je mi lito odpovedel postevnik... Celkem me to uchvatilo ze zrovna toto si mi prinesl... pokracoval a hned jakmile rekl to slovo jsem se ho chytil. Jackie uznal ze byl prechytracen a rekl ze mi splni jakekoli prani. Sammozrejme me hned napadlo ze bych si mohl prat moc a slavu, ale laska k mestu byla silnejsi a ja si nakonec pral aby mesto melo dostatek krocanu pro vsechny. Kdyz jsem se vratil slysel jsem hra jen radostne pisne a ptal jsem se co se stalo. Lide rikali ze prisel zazrak, ja samozrejme vedel kdo za to mohl ale to uz bylo a bude vzdz moje male tajemstvi...
Kdyz za tyden prisel onen svatek vsichni se radovali a na me zbyl posledni ukol, ktereho krocana usetrim, jelikoz je to zvyk, ktery se musi dodrzovat. Tak jsem chodil od domu k domu a prohlizel si krocany...
Ktery asi bude ten stastlivec.



Myslim si ze tato soutez je supr a doufam ze se vam muj pribeh libil
Brajaa
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru