• V úterý 11.2. proběhne aktualizace na verzi 2.118 Více informací najdete na herním fóru
  • Vážené hráčky, vážení hráči a příznivci počítačových her, v letošním roce jsme se rozhodli uspořádat velký sraz všech milovníků českých a slovenských verzí her firmy InnoGames Více informací najdete na herním fóru

Bugfix.

RiDiN

Guest
Zdravím, před chvílí jsem v inventáři našel prémiovou truhlu. Tak mě napadlo že jde o bugfix. Otevřu a co v ní? Kolt Wyatta Earpse. To by byl krásný nález, kdybych ho ovšm nedostal v jedné z těch dalších 3 za které jsem zaplatil. Takže jsem dal 3000 nuggetů a 2x mi padl jeden předmět. Nemluvě o tom že za boha nemůžu najít předmět který mi měl být odebrán, takže ani nevím jestli mi ta truhla skutečně patřila. Pokud ano, tak bych chtěl vědět co s tím, já ten předmět zkrátka 2x nechci. Myslím že za takový balík nuggetů by tohle mohlo být ošetřené. A pokud měla patřit někomu jinému. Tak by mi měl být odebrán.
 

Novcek

Učitel národa
Bug to není. Bedny byly dávány nové. Že máš 2x stejnou věc je a bylo riziko toho, že sis ty bedny vůbec kupoval. Doporučuji ten kolt vyměnit na trhu. Stěžovat si na to,že ho máš 2x nemá smysl.
 

RiDiN

Guest
Vím že to není bug, ale opravný bugfix. Jen si myslím že dát do truhel za 3000 nuggetů 2x stejný předmět je špatný. Navíc, jak říkám, nevšiml jsem si že by mi zmizel předmět který jsem v bednách dostal. Tak ani nevím jestli ta bedna byla pro mě. Známe Inno.
 

Novcek

Učitel národa
V truhlách je seznam předmětů a jeden se náhodně vybere. Že jsi dostal stejný je holt riziko.
A ano patří tobě.
 

RiDiN

Guest
Přísahal bych že v oznámení o této akci bylo napsáno že každá bedna má předem určený předmět. Tak jak teda?
 

RiDiN

Guest
Tak to jsem si to pamatoval špatně evidentně. No nic, asi budu muset překousnout 2x ten samý předmět :( Tak teda díky, i když jsi mě moc nepotěšil. :D
 
Zdravím, rád bych se v tomto vlákně zeptal, zda-li ta Drahá Truhla je ta, která vypadá jako ocelová. Vím, že jsem si některé truhličky kupoval, ale nevím jaké, takže abych nepsal zbytečně na support, že jsem nedostal náhradu, tak se ptám zde :)