• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Bugfix.

DeletedUser

Guest
Zdravím, před chvílí jsem v inventáři našel prémiovou truhlu. Tak mě napadlo že jde o bugfix. Otevřu a co v ní? Kolt Wyatta Earpse. To by byl krásný nález, kdybych ho ovšm nedostal v jedné z těch dalších 3 za které jsem zaplatil. Takže jsem dal 3000 nuggetů a 2x mi padl jeden předmět. Nemluvě o tom že za boha nemůžu najít předmět který mi měl být odebrán, takže ani nevím jestli mi ta truhla skutečně patřila. Pokud ano, tak bych chtěl vědět co s tím, já ten předmět zkrátka 2x nechci. Myslím že za takový balík nuggetů by tohle mohlo být ošetřené. A pokud měla patřit někomu jinému. Tak by mi měl být odebrán.
 

DeletedUser13667

Guest
Bug to není. Bedny byly dávány nové. Že máš 2x stejnou věc je a bylo riziko toho, že sis ty bedny vůbec kupoval. Doporučuji ten kolt vyměnit na trhu. Stěžovat si na to,že ho máš 2x nemá smysl.
 

DeletedUser

Guest
Vím že to není bug, ale opravný bugfix. Jen si myslím že dát do truhel za 3000 nuggetů 2x stejný předmět je špatný. Navíc, jak říkám, nevšiml jsem si že by mi zmizel předmět který jsem v bednách dostal. Tak ani nevím jestli ta bedna byla pro mě. Známe Inno.
 

DeletedUser13667

Guest
V truhlách je seznam předmětů a jeden se náhodně vybere. Že jsi dostal stejný je holt riziko.
A ano patří tobě.
 

DeletedUser

Guest
Přísahal bych že v oznámení o této akci bylo napsáno že každá bedna má předem určený předmět. Tak jak teda?
 

DeletedUser

Guest
Tak to jsem si to pamatoval špatně evidentně. No nic, asi budu muset překousnout 2x ten samý předmět :( Tak teda díky, i když jsi mě moc nepotěšil. :D
 

DeletedUser14526

Guest
Zdravím, rád bych se v tomto vlákně zeptal, zda-li ta Drahá Truhla je ta, která vypadá jako ocelová. Vím, že jsem si některé truhličky kupoval, ale nevím jaké, takže abych nepsal zbytečně na support, že jsem nedostal náhradu, tak se ptám zde :)
 
Nahoru